MHA sobota, 11. junij 2011 ob 13:57

Te pa de trebalo to probati Lačen

Lenny sobota, 11. junij 2011 ob 14:01

Dejan glih zavolo reklame... nej se fsakši s teboj meni glede reklam.

Jaz sen samo izraza zadovoljsto s hronoj. To ja
Vupan, ka de kuhar še lep čas tu kuha.

Na stori lokaciji sen 1x tan ja in sen venda naleta, ka je meja kuhar dopust Hihihi

Jernej sobota, 11. junij 2011 ob 14:32

MHA je napisal/a:
Te pa de trebalo to probati Lačen

Da naročiva???

zobl nedelja, 12. junij 2011 ob 10:51

Lenny je napisal/a:
Dejan glih zavolo reklame... nej se fsakši s teboj meni glede reklam.

Jaz sen samo izraza zadovoljsto s hronoj. To ja
Vupan, ka de kuhar še lep čas tu kuha.

Na stori lokaciji sen 1x tan ja in sen venda naleta, ka je meja kuhar dopust Hihihi



stora lokacija je bija Galileo či se praf spotin.

erof nedelja, 12. junij 2011 ob 11:26

Tudi v Bakovcih imajo eno tako kuhinjo kjer dobite vse,imajo vse svojo kuhinjo,beštek,šotore itd pripeljejo uredijo zadevo vi samo uživate To ja

Progress ponedeljek, 13. junij 2011 ob 18:10

Dobra ideja, to je falilo v Lotmerke.

misekovi sreda, 29. junij 2011 ob 14:21

Dlih pojeli naročilo iz Jagode dostava, izven mesta 3 pizze brezplačno, pizze pa fantastične kapo dol.

zobl sreda, 29. junij 2011 ob 20:33

misekovi je napisal/a:
Dlih pojeli naročilo iz Jagode dostava, izven mesta 3 pizze brezplačno, pizze pa fantastične kapo dol.

Keko si da za 3 pizze ?

misekovi četrtek, 30. junij 2011 ob 13:38

15€

Legionar četrtek, 3. november 2011 ob 11:47

misekovi je napisal/a:
Dlih pojeli naročilo iz Jagode dostava, izven mesta 3 pizze brezplačno, pizze pa fantastične kapo dol.
Kda pa sen jaz gnes naroča pizze z Jagode, pa so več ne meli cejta. Ne ven zake to tak reklamerajo, či včosih ja, včosik pa ne...Al pa zgleda ka je to blo samo od začetka tak. Zapa fertik, takak je to navoda.

TUNČEK četrtek, 3. november 2011 ob 11:59

Navoda je pač železna robača! Jaaa Pomežik

Dejan četrtek, 3. november 2011 ob 13:33

Kak so ne več meli cejta? To je venda dopudne bilo, gda majo večjo gužvo. Naroči popudne Hihihi

TUNČEK četrtek, 3. november 2011 ob 18:17

Ke pa , če je človik lačen dopudne, te more čakati do odvečera ali večera ? Pomežik

zobl četrtek, 3. november 2011 ob 18:20

Legionar je napisal/a:

Kda pa sen jaz gnes naroča pizze z Jagode, pa so več ne meli cejta. Ne ven zake to tak reklamerajo, či včosih ja, včosik pa ne...Al pa zgleda ka je to blo samo od začetka tak. Zapa fertik, takak je to navoda.


Roko na srce, pizza iz Jagode ni nič posebnega, ka bi ti treba biti hud ka so te odslovili "ka nemajo cajta" Nasmeh

Legionar četrtek, 3. november 2011 ob 19:50

Dejan je napisal/a:
Kak so ne več meli cejta? To je venda dopudne bilo, gda majo večjo gužvo. Naroči popudne Hihihi

Ja, samo te nej napišejo, ka dostovlajo samo te, kda majo cejt. Ker či piše DOSTAVA NA DOM, te pričakuvleš, ka lehko pozoveš, pa ti jesti prpelajo. Ne pa samo te kda majo cejt. To je takak te v oštariji s pijačo nebi postregli, češ ka nimajo cejta. Hehe Či majo to v ponudbi, pa či prideš normalno ob normalnen časi, te bi pijačo moga dobiti. Či pa neš, češ ka nemajo trenutno cejta, tepa de se ti venda vse skup malo zamerilo. Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.