Jernej ponedeljek, 10. april 2006 ob 19:45

Slabo Slabo Slabo Hej sem hodo taj vikend malo na setnjo po Lotmerki sem vido tan pred Merkatorom pa okrok gredah ka so tak sarjevene Ulicni tak ka je grosa. Naja vej pa Toristi ot hotela tudi grejo Merkator te pa to....naja to so par dose Laka......Hud

Dejan torek, 11. april 2006 ob 01:15

Marsike bi v Lotmerki mogli preforbati! Začeli bi tan na občini...Slabo

MHA sobota, 15. april 2006 ob 15:26

ke se teko bunite za tote liči??? to že ka tu pa tan fali luč včosih cela soha, ali pa je žarnica zgoreta... tak to more biti, ene so v vojaško barvo preforbane ka so tak ne opazne ne, tote mimo vrteca pa gred tu pa so na prozorno poforbane ka se bojijo ka jih nebi što odnesa. Takše liči kak momo mi v lotmerki takših nišče nima NasmehNasmehNasmeh

Pepek z brega sobota, 15. april 2006 ob 20:14

Pa jih tüdi nede še tak hitro niše meja. Mi svojih liči ne domo nikomi!
Či ne za drügo so dobre za to, ka si lehko püjih pecikle poslonimo, dere pridemo v mesto.

MHA sreda, 19. april 2006 ob 17:11

ej čuja sen praviti ka je naš liblene župan še več takših liči naroča. ka takše kvalitete kak momo mi liči, toga od brega do brega, nigi nega

Makaveli nedelja, 30. april 2006 ob 18:01

hehe šparajo z forbo pa renovirajon ka te toti penezi grejo za mlode saj pa vete kak občina stalno vloga v mladino LOL
Pomežik

Pepek z brega sreda, 3. maj 2006 ob 00:43

Praf je tak! Ven pa svet stoji na mlodih, ne pa na zarjavetih kandelabrih.

Dejan sreda, 3. maj 2006 ob 01:28

Ja svet že, Lotmerk pa je drüga pesen. Tü pri nas je vse bolj labavo.

MHA sreda, 3. maj 2006 ob 18:16

San ke či nede nič ne z enega pa ne z drügega

Zvončica petek, 7. julij 2006 ob 23:38

V naši ulici pa liči svetijo še za belega dneva....mater smo bogata občinaZloba Plačuvle se ka je den še bole svetel.....pa tistega pod ličmi preveč dobro ne vidiš...

Pepek z brega sobota, 8. julij 2006 ob 00:21

Či pa so noči tak krote, te pa morejo liči pač malo še podnevi svetiti.

MHA sobota, 8. julij 2006 ob 01:12

Men se pa vidi ka mo zupan ameriski cejt narihtani, ponoci je tema, podnevi pa svetijo.
Ali pa mo Lotmerk varcne zarnice.
(tak mi je ena varovanka gnes rekla, ka nej pistin lici v stanovoji vuzgane, ka te pre meje elektrike ploca) Huh

Dejan sobota, 8. julij 2006 ob 01:14

Da majo venda v Lotmerki žarnice na sončno svetlobo, ka samo te svetijo gda sunce sije Haha

Zvončica nedelja, 9. julij 2006 ob 02:38

Zaj mi je nekaj na pamet prišlo....ka pa če je to ka liči gorijo podnevi ostalo če iz tistih cejtov gda je meja Elektro glovno bazo v centri mestaHaa Zaj pa jih več nega pa so nan mogoče to v večen spomin na jih zrihtali.

Pepek z brega ponedeljek, 10. julij 2006 ob 02:22

Lehko pa liči zato morejo goreti, ka se te lepše vodomet vidi.

MHA ponedeljek, 10. julij 2006 ob 16:18

Pa lükje na cestah

Zvončica ponedeljek, 10. julij 2006 ob 19:51

Pa fse sorte smeti se vidijo, pa trova ki rose iz žlebof, pa lukje na balkonih so bole vidne ka se ne zmotiš pa parkiraš ozaja za blagovnico, pa podgane lepše vidiš gda lečejo sred belega dneva po cesti....hja, pa je to resen vredi. Lehko smo srečni kakših nevol smo prišparani, tak lepo nan ide kak nikomi v ceki Sloveniji....Bebast

kobreti torek, 28. november 2006 ob 06:15

MHA je napisal/a:
ke se teko bunite za tote liči??? to že ka tu pa tan fali luč včosih cela soha, ali pa je žarnica zgoreta... tak to more biti, ene so v vojaško barvo preforbane ka so tak ne opazne ne, tote mimo vrteca pa gred tu pa so na prozorno poforbane ka se bojijo ka jih nebi što odnesa. Takše liči kak momo mi v lotmerki takših nišče nima NasmehNasmehNasmeh

Ja zej, ki je po takši cajt ka je hitro kmica liči po praf pridejo.No vi jih bor nekaj mote po Lotmerki! Prite poglednit v Radgono "TEMA"!
Ene vulice so v trdi temi čeprav notri stoji kar preci hiš, pa nega pločnika, pa še deca peš v šolo hodijo.Da bi nan bor hejnžovo muho na kol gor djoli-PA NIČ!!
Na drugi stroni doj proti znamenitemi štadijoni, ki nega žive duše pa na vsakših nekaj metrof sveti luč.Valda zato ka si silosari vidijo v noči iti po petrožel na grede!Dol Ubog

MHA torek, 28. november 2006 ob 12:41

Ja šparati treba Khmm

Tü kak lehko pešoka fsekaš med vrtecon pa gredami, tü so pred drügin krogon volitef, v soboto, zamejali lüč. Da bi še bor dve postavili, ka bi te lehko bila cela pot osvetlena Khmm ke češ, bojše vrobl na strehi, kak pa kovran v šaki.

Jernej ponedeljek, 26. maj 2008 ob 22:22

Na zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 26. maj 2008 ob 21:24



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.