MHA torek, 27. marec 2007 ob 14:36

Almanah je napisal/a:
Sorry sem bil zelo dolg, ampak bi še lahko napisal dosti več, od vodovoda, pa vsega, ampkak drugič...



Aplavz Nese ne bija predügi Priklon

Ti še san malo pove ke mi ne(smemo) znomo. Ke je s pošto?Mislec

Dejan torek, 27. marec 2007 ob 15:27

Ja dosti lüdi je za to, ka bi meli svojo pokrajino. Samo kej čemo, či pa je itak malo verjetnosti ka de se to gda zgodilo...
Pa napiši kej je s toto pošto, mene tüdi zanimle.

Makaveli torek, 27. marec 2007 ob 17:03

saj pa ti samo povej vse ke čuješ oz.veš!tak ka si lepo vzemi pa makar 2 strani napiši ...to treba razpapati okoli ka do prleki znali keko je vura!!!Nasmeh

Jernej petek, 30. marec 2007 ob 11:09

To je lotmerski zupan rekel....

http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=article&aid=1175

fargo sobota, 31. marec 2007 ob 16:49

Dobro bi bilo, da bi šli v akcijo zbiranja podpisov za PRLEKIJO - POKRAJINO.
-Kot vse kaže nam bodo NAŠO vodo (prleški viri vode) drago prodajali podjetni Prekmurci.Čeprav bi lahko bil naš KSP vzor celi Sloveniji.
-Upravna enota bo počasi izginila,vse stvari se bodo urejale v M.S.
-Izobražen kader bo še bolj brezposeln, nihče me ne bo prepričal, da bo Prleka, ki bo premeščen recimo na Pokrajinsko upravno enoto v M.S. ob npr.odhodu v pokoj zamenjal Prlek.-NI ŠANS.

ZA NEKATERE PREKMURCE BOMO VEDNO MANJVREDNA POPOULACIJA, KATERE INDETITETE ŠE ZDAJ V VEČINI NE POZNAJO (saj nas imajo za Štajerce)

Upajmo, da bo v politični KOALICIJI Občine Ljutomer dovolj dobre volje in poguma, da se v njihovem mandatu ne bo zgodil IZBRIS Prlekije.

PREKMURJE in PRLEKIJA sta lahko ločeni Pokrajini, le tako bomo v enakovrednem položaju lahko dobro sodelovali v korist skupnih interesov.

torej JA Prlekija



Gor

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 17:34

Pa res je zodji cejt ka neke naredimo, mi, či že drügi nedo!

To piše na opčinski stroni;
Ime: TAK JE! | E-pošta:

LEHKO BI PROTESTNO MOST V VERŽEH ZAPRLI!TAK ZA 15MINUT TEKO KA SE VIDI KA SMO KONTRA! NEGA ŠANSE! RESEN TE RAJŠE GREMO K PTUJE!

Ime: Tak se guči! | E-pošta:

Jaz se z obe strinjan! Fčera sen pisa v državni zbor, ka mi Prleki nečemo med prekmarce! Bon vida či de kakši odgovor priša! To je takak či bi Iračone pa Amerikonce vküp djali. Jürša za sobotainfo.com si glasen bia, ka bi nejrejši svojo pokrejno meja, zej pa si rep med noge stisna!

Ime: prlek | E-pošta:

Ja tak je. Čemo pokrajino Prlekija! Či pa je že nemo mogli meti, te pa nečemo biti s prekmarci vküp. Či Ormož gre kcoj k Ptuji, te lehko mi tüdi gremo to. Bojše že, kak pa k prekmarcon...

Ime: LOTMERK | E-pošta:

KE JE ZE TO?! KAKSA POMURSKA POKRAJINA? NE IDEMO K PREKMARCOM! RAJSI HMERJEM KAK GREM POD PREKMARCE! JURŠA FRANC ZBUNI SE KA NEDE PREKESNO!!

Dejan sobota, 31. marec 2007 ob 17:38

Nasmeh
Miha, trufi, kera od totih 4ih objav na opčinski stroni je bila moja Haha

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 17:42

Heh opet mi je dvakrat vün ruknilo, pa sen že brisa, pa sen neke drügo šteja napisati, zej pa vidin ka si ti fse fküp vün zbrisa Haha

Veš kera je tvoja, prva pa zodja. Jaz sen tüdi eno napisa....

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 17:48

fargo je napisal/a:
Dobro bi bilo, da bi šli v akcijo zbiranja podpisov za PRLEKIJO - POKRAJINO

Edino pravilno, podpise, te pa fse fküp v LJ poslati.

fargo je napisal/a:
ZA NEKATERE PREKMURCE BOMO VEDNO MANJVREDNA POPOULACIJA, KATERE INDETITETE ŠE ZDAJ V VEČINI NE POZNAJO (saj nas imajo za Štajerce)Gor

Točno tak, vedno smo bli, smo, pa vedno bomo. Zato takši nemremo pod isto "streho" biti.

Dejan sobota, 31. marec 2007 ob 17:49

Hehe, zlüfta si Nasmeh
Te pa naredimo peticijo pa zbermo 50.000 glasof, teko kak nas je Prlekof pa pošlimo v Lj fsevküp, pa do te vidli ka se s Prleki neje za zajebovati Gor

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 17:59

Jah, či je ne črno te je belo Kul Te pa si pod prleka napisa

Pepek z brega sobota, 31. marec 2007 ob 22:51

Mislec
Fest se bojin za toto našo Prlekijo. Kak zej stvari stojijo, je joko malo možnosti, ka bode kej s samostojnostjoj. Mogoče bi še lehko na kej račünili, či nebi ormožonci bili za to, ka grejo pod Ptuj.
Tak je zej praktično ostola samo lotmerška upravna enota, da se radgonska tüdi pre bole nagible k Pomurji, kak k prlekiji.Zid

Samo van poven, ka nesmimo vrčti pušk f karuzo. Kakorkoli de se politika odločila, mi zavedni Prleki nesmimo in tüdi nemo nigdor popüstili.

ŽIVELA "KÜNŠTNA PRLEKIJA!"Aplavz Aplavz

Dejan sobota, 31. marec 2007 ob 23:13

Ja jas se tüdi bojin ka s tote mele nede krüha, da fsi nekan na svojo stron vlečejo, tak ka de Lotmerk na kunci som osta, te pa nede drüge izbire Žalosten Jok
Al mi mo ostali Prleki, pa Prlekija de še vedno tü kak je! Gor

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 23:31

Kej te, nej grejo, pa mo mi nejmeša pokrejna v Sloveniji.

Dejan sobota, 31. marec 2007 ob 23:40

Ja sej nan ne bi nič falilo. Končno bi bli na svojen pa malo bol razpoznavni, ka nas ne bi več zamejovali...

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 23:43

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec
Fest se bojin za toto našo Prlekijo. Kak zej stvari stojijo, je joko malo možnosti, ka bode kej s samostojnostjoj. Mogoče bi še lehko na kej račünili, či nebi ormožonci bili za to, ka grejo pod Ptuj.
Tak je zej praktično ostola samo lotmerška upravna enota, da se radgonska tüdi pre bole nagible k Pomurji, kak k prlekiji.Zid

ŽIVELA "KÜNŠTNA PRLEKIJA!"Aplavz Aplavz


Kapa Rodnčani? Ke pa so uni mneja?

Zvončica nedelja, 1. april 2007 ob 02:26

Ja, pa dobro je dečki.....gda de velika buna???Pa ke bode??? To je te zaj bogec meja dugo šibo pa vi nič ne razmite...Prleki pa Prekmurci smo se stalno bockali keri je bojši, pa bole pameten, pa......no, te pa so dobili v Soboti sedež škofije pa je bogečov bič počja ka mo te zaj mi pomurci (ali kej že)...samo ne ven če je bija bogec te na nebesih ali pa je to skÜha oni bogec v LJ.Zid Mene ali bole to moti ka mlodi nič glosa ne zdignejo (študentarija, gimnazijci ipd,)...ve pa so mlodi stalno bli revolucionari...mi stori mo že ozaja za jimi capkali..Od občinskih tak nič nemremo pričakÜvati ka so do obrvi pogrezjeni v fotele pa nič ne vidijo pa nič ne čüjejoVuuhuu

Dejan nedelja, 1. april 2007 ob 16:24

Rodnčani še sami ne vejo ke so. Do zej sen redko kerega Rodnčana sreča, ka je reka ka je Prlek. Rečejo ka so Rodnčani...
Ja v Lotmerki v gimnaziji, tak mislin ka je več Prekmarcof kak Prlekof, prleški študenti pa itak odidejo v LJ al pa v MB, te pa jih kej dosti več ne zanima kej se tü dogaja...

MHA nedelja, 1. april 2007 ob 17:53

Ve praf misliš Dejan, v gimnaziji je dosti več prekmarcof, kak naših Hud

Jernej ponedeljek, 2. april 2007 ob 18:37

Vrak znaa kak se de kuncalo tou...Prekmurska-Prleska (Pomurska) Pokrajina ali pa Prleska Pokrajina za sebej?! Mislec :ideja

Prlekijo bi se dobro blo omejniti!
Bar prekmurska-prleska pokrajna!
Samo skoda bode te ka nedo vsi "Prleski rajoni" zdruzeni!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.