Jernej torek, 3. april 2007 ob 22:15

http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=forum&action=vthread&forum=2&topic=5062

To je redna tema gratala tüdi na sobotainfo.net!

Dejan sreda, 4. april 2007 ob 16:32

Jernej je napisal/a:
Prlekijo bi se dobro blo omejniti!
Bar prekmurska-prleska pokrajna!
Samo skoda bode te ka nedo vsi "Prleski rajoni" zdruzeni!

Sej to je glih to. Mislin, ka vseeno kak bo, Prlekija bode v vsaken primeri razdeljena.

MHA sreda, 4. april 2007 ob 21:30

To sen doba en mali odgovor!


Spoštovani!


Vaše pismo s pripombami glede pokrajin in Prlekije smo posredovali Odboru za lokalno samoupravo in regionalni razvoj Državnega zbora Republike Slovenije.


Lep pozdrav




Gordana Vrabec
Služba za odnose z javnostmi

Jernej sreda, 4. april 2007 ob 22:12

Ves ka mi je smejsno vekse drzave kak recimo Avstrija ma 9 pokrajin,Nemcija pa 16 pokrajin.

Slovenija pa hoce meti baje 14 ali 15 pokrajin neje to malo dosta! Te bojo ful male pokrajine, nej?

Ali smo res tak dosti razlicni Slovencov
naja..gorenci, dolenci, primorci, korosci, stajerci prleki, prekmurci ...itd

Ja brs smo!
Mislec

Jernej sreda, 4. april 2007 ob 22:19

http://sl.wikipedia.org/wiki/Grb_SFRJ

Tüdi mi smo bli kak ena "pokrajina" v SFR Jugoslaviji.
... SR Slovenija Mislec

Dejan četrtek, 5. april 2007 ob 14:07

Jernej je napisal/a:
http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=forum&action=vthread&forum=2&topic=5062

To je redna tema gratala tüdi na sobotainfo.net!

Ja tan so se tüdi razpisali. Zgleja ka zaradi totega članka.

Zvončica nedelja, 8. april 2007 ob 00:46

Sen čitala v sobotni prilogi večera (30.3.) ka bi nej bilo nekšo ljudsko glasovanje če se strinjamo z razdelitvijo....malo morgen de nos gdo kej pita....če pa si v parlamenti že po starnkah fotele v tote umetne tvorbe devlejo....no, pa dvo sta se v pismih bralcov bunila...to pa je tüdi vse.Ka pa se tiče bune mladine pa tistega centra pa je vse skÜp glih tak kak da duma kleješ- nikši bog vüni ne ve zakaj....treba je takšega vetra nareti ka de se v Lublani zgenoloHaa

MHA nedelja, 8. april 2007 ob 11:05

Čoki malo, nej sfetki minejo.

Jernej sreda, 11. april 2007 ob 21:02

Naja ste se glasovali pri Anketi ot Prlekija-on.net?
Ali ste za samostojno pokrajino Prlekija Vprašaj Mislec

Zvončica sobota, 14. april 2007 ob 23:02

Anketa je premalo.....ve se itak ve kon navijamo....No, jaz sen t¸udi malo pisarila na "višje inštance" da sen hüda kak kača gda se spotin kej nas čoka....pa sen od poslanca ke se je že negda zavzema za Prlekijo dobila prijazen odgovor kerega bistvo je to, ka mo lehko samo lidje sami z punton (pravočasnin) kej dosegnoli.Mene pa zanimle ke so zaj te tÜ toti politiki (občinski) ke so meli pred volitvami teko za povedati zej pa so kak zgleja mutavi grotaliNo ja Bebast Žalosten

Pepek z brega sobota, 14. april 2007 ob 23:42

Politika je joko čüdna stvor. Ip napre se obroča, ednok sen, po to, kak je pač situacija.

Tü še bi skoro moga kej bole ojstrega napisati, pa rojši zaednok še nen. Pomogalo itaki nede nič, bode pa že cejt svojo pokoza.Mislec

MHA nedelja, 15. april 2007 ob 00:12

Ti si tüdi pisala. Jaz sen še ne nobenega odgovora z Lublane doba.

Dejan ponedeljek, 16. april 2007 ob 21:51

Sej tota anketa je samo informativnega pomena, nemo je pošilali v Lublano Nasmeh Moremo viditi, keko špijonof je na toti stroni Nasmeh

MHA ponedeljek, 16. april 2007 ob 22:27

Špijonof je čiduže več...

Makaveli torek, 17. april 2007 ob 19:06



to bi trebalo biti po celi prlekiji znalepleno ka de folk malo zna kak pa kejGor

Jernej torek, 17. april 2007 ob 19:19

Zaj malo reklame bi se trbelo!....pac normalni mejah! Pomežik
Ges san Prekmurec.. samo ci hocejo Prleki meti svojo Pokrajino Prlekijo nej jo majo! Menej to ne moti tak po pravici povedano!

fargo torek, 17. april 2007 ob 20:53

Makaveli je napisal/a:


to bi trebalo biti po celi prlekiji znalepleno ka de folk malo zna kak pa kejGor


"Dovolj nam je prekmurske okupacije" je slogan ki kaže na ameboidni primitivizem avtorja.
Prleki moramo imeti svojo Pokrajino, saj pogoji za njen obstoj vsekakor obstajajo. Izogibati se pa moramo takim skrajnim sloganom, ki ne vodijo nikamor.
Osebno menim, da nam za naše težave niso krivi Prekmurci, saj nas niso OKUPIRALI, krivi so ljudje ki so bili na pomembnih mestih in se niso znali #iti#.
Vložiti je potrebno iniciativo na svet Občine Ljutomer in po potrebi zbrati podpise pa bo....Aplavz

Pepek z brega torek, 17. april 2007 ob 22:16

AplavzAplavz
To je guč! Ne iščimo krifcof za našo "nesrečo" indi, či pa smo si (so nan) fse sami zakühali.
Je pa resen, ka moremo glos zdignoti.
Mislec Mislec

Makaveli sreda, 18. april 2007 ob 13:09

fargo je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:


to bi trebalo biti po celi prlekiji znalepleno ka de folk malo zna kak pa kejGor


"Dovolj nam je prekmurske okupacije" je slogan ki kaže na ameboidni primitivizem avtorja.
Prleki moramo imeti svojo Pokrajino, saj pogoji za njen obstoj vsekakor obstajajo. Izogibati se pa moramo takim skrajnim sloganom, ki ne vodijo nikamor.
Osebno menim, da nam za naše težave niso krivi Prekmurci, saj nas niso OKUPIRALI, krivi so ljudje ki so bili na pomembnih mestih in se niso znali #iti#.
Vložiti je potrebno iniciativo na svet Občine Ljutomer in po potrebi zbrati podpise pa bo....Aplavz


glej....saj vseeno prlekija je naša sen misla jaz ne tisto za prekmurce to itak vsakšni ve keko je vura....no in zaj mi naj pove keri kaj glede toga...se je že kej premeknilo?se župan pa vsi toti gori jemlejo gor oz. delajo kaj v toti smeri?
tisto ke je župan reka ka je on za prleško pokrajino itd. je isto kak kda so oblublali bazen pa pametuvali kak de se začelo delati, pa se je en drek(dobro 4 leta pozneje se je zacelo). reka je mogoče kak je on za prleško pokrajino....mene pa zanimle keko je on v toti smeri že nareda???...Pomežik

Zvončica petek, 20. april 2007 ob 23:48

MHA jaz sen šla direkt na držovno stron pa postovila kao poslansko vprašanje pa sen odgovor dobila drügi den....kapo dol pred lidmi ki nas upoštevlejo pa se potrÜdijo z odgovoron.....Aplavz zodjič pa me je malo zanimalo kej LRMV dela po ton pitaji pa sen dobila odgovor ka do meli drÜgi tjeden sestanek tüdi s toto temo, pa ka je še do totih pokrajin daaaaleč.....ne ven če se glih treba na zodji cug čakatiMislec Škoda ka se nedo tüdi našemi župani prek jihove strani postaviti kakšega pitaja....bi venda do penzije čokala na odgovor.Jok



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.