MHA petek, 14. oktober 2011 ob 12:22

Stori ploc so že dobro raskopali. Baje bi nej tüdi tiste dreve podrli, ke so pri Čarliji.

kresnička petek, 14. oktober 2011 ob 17:18

Eh, bogi naš Lotmerk. Upan, ka to nede resen, pa do vsaj por dref pustili. Me res zanima kaj do tan skup spesnili Mislec

Jernej petek, 14. oktober 2011 ob 19:46

MHA je napisal/a:
Stori ploc so že dobro raskopali. Baje bi nej tüdi tiste dreve podrli, ke so pri Čarliji.



Ges ne razmin zakoj drevje podirajo ka so že tak velke!?
Te pa male mlade dreve posadijo pa se posišijo! Hjooj

MILAN petek, 14. oktober 2011 ob 19:54

Vuuhuu toto drevje pri Čarliji ostone tak so rekli na občini
podrli pa bodo ove pri mesnici ka so ne zdrave

TUNČEK petek, 14. oktober 2011 ob 23:06

Za eno storo podrto drevo, bi mogli posaditi bor dve novi. Toto drevje ke ga podirajo je staro sto in več let, novo posajenih pa dosta pocrka, zato jih je treba posaditi več.
Če nede novega drevja, tüdi nede kisika in če nede kisika nede tüdi nos ! To ja

Zvončica petek, 14. oktober 2011 ob 23:15

Jaz si tüdi mislin ka nedo tak hempasti pa do posekali drevje pri ČArliji....nenazodje tan rose (hvala bogi) osamosvojitvena lipa Hahaha tote pa ziher nedo fejntali....sen zodjič glejala v tote jorke pri banki pa sen med prekopano zemljino vidla dosti storih ciglov...vrag ve kej se še skrivle...

Dejan torek, 18. oktober 2011 ob 12:38

Tiste dreve kre strani so že podrli. Zej mo še eno pristajalno stezo v Lotmerki meli Hihihi

MHA torek, 18. oktober 2011 ob 19:50

Neke so jih že podrli Jaaa Či do ke nazej posodili?

MHA torek, 18. oktober 2011 ob 19:54

Aha... Hihihi

lotmershki21 torek, 18. oktober 2011 ob 21:44

tota drva pa naj dojo socialno ogroženin pa je! ne ka bi blo tak kak so mestni funkcjonari v radencih naredli, ka so podrta debla domu spravili pa jih odali peneze pa sebi v žep porinili...

MHA torek, 18. oktober 2011 ob 22:05

Ja, nej si le vzemejo vzgled po Soboti, ki je tak naredla z drevoredon v Rakičane.

zobl torek, 18. oktober 2011 ob 23:19

lotmershki21 je napisal/a:
tota drva pa naj dojo socialno ogroženin pa je! ne ka bi blo tak kak so mestni funkcjonari v radencih naredli, ka so podrta debla domu spravili pa jih odali peneze pa sebi v žep porinili...

biznis je biznis, zej še tu piši takše stvari, ka boš da predlog lotmerškin mestnin funkcjonaron Nasmeh)) ka do šli odovat drva pa do si peneze dali v žep Jezik

karantanija sreda, 19. oktober 2011 ob 00:49

Če do vsakšno "betežno" drevo podrle, me zanimle, kej do te z lidmi delale, saj je tak zlo malo zdraveh. Če mo te tote izvajalec moto, kej je betežno pa storo, je treba vničete!? Dol

TUNČEK sreda, 19. oktober 2011 ob 07:01

Drva so bole fol in žjimi malo zaslüžiš. Tisti ke so bole prebrisani - tajkuni, odovlejo bole droge reči ! Jaaa Pomežik

MHA sobota, 19. november 2011 ob 12:56

Na pločnik pa so lepi tlakovec položili To ja

Zvončica sreda, 21. december 2011 ob 22:40

Prinas sen že parkirala... Ploskač končno....baje de do pomlodi konec z delon, te pa do dokončali kej še treba Nasmeh

MHA četrtek, 22. december 2011 ob 16:55

Dela grejo prta kunci Jaaa San čüdno mi to, ka so zodič pri minus asfalt vlekli. Ke sen pred dvema letoma gleja stron od združenje asfalterof SLO, je tan bija podatek, ka temperatura lüfta more biti nejmeje 14°C. Mislec

Zvončica petek, 23. december 2011 ob 23:06

Pret ga vrag vzeme pret do opet meli biznis...

TUNČEK sobota, 24. december 2011 ob 00:15

MHA je napisal/a:
Dela grejo prta kunci Jaaa San čüdno mi to, ka so zodič pri minus asfalt vlekli. Ke sen pred dvema letoma gleja stron od združenje asfalterof SLO, je tan bija podatek, ka temperatura lüfta more biti nejmeje 14°C. Mislec

To sen tüdi jas čüja negi. Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.