MHA četrtek, 29. marec 2012 ob 11:37

San so že res en cejt na enen ta isten mesti. Pa prešji teden so raskopali ulico okrok gasilskega doma (odzaja).

pravični četrtek, 29. marec 2012 ob 13:28

Legionar, se strinjam s teboj. To ja

Zato sem pa zgoraj zapisal, da je organizacija totalna KATASTROFA. Mislec Hjooj

Organizacijo pa imajo šefi. Šokiran Žalosten Hihihi

In ponavadi sami ne vedo, kaj bi in kako. Hihihi

In še preveč jih je in zato je tako, kot je. Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Že nekoč so znali star pregovor: " Veliko babic, kilavo dete. " Hihihi

Okrog tega dela bi lahko pisal še in še, ampak je škoda časa in tipkovnice. Zloba Hihihi


Dejan torek, 21. avgust 2012 ob 09:49

Na storen trgi, kak so zej klopi obrnili, ka glejaš dol, malo težko sediš. Oziroma noge držiš notri v "greda" Hihihi

pravični torek, 21. avgust 2012 ob 16:38

No, Dejan, odgovor imaš en post višje, ki sem ga že marca zapisal. Jaaa

Organizacija je totalna KATASTROFA. Mislec Hjooj Hjooj Hjooj

Predlog svetnice je bil zelo dober, da se naj klopce obrnejo; ker je za človeka, ki si malo vsede, lepše, da gleda dol po Starem trgu, kot pa v zid in lokla pred seboj. To ja

Ampak glej ga zlomka. Šokiran Žalosten Mislec

Tisti, ki so zadeve šraufali, Bog mi naj oprosti, ampak očitno nimajo nič v glavi, ker bi drugače morali pogruntati, da se tako pač ne da sedeti. Žalosten Hudi Hjooj

Mogoče so mislili, da so pa klopi za okras in nihče ne bo sedel na njih. Hihihi Zloba Hahaha

Pač so jih enostavno obrnili in na isto mesto zašraufali, ker je bil to za monterje prevelik intelektualni napor, da bi prestavili luknje za kakega pol metra. Hjooj Mislec

Upam, vsaj, da jim občina ne bo plačala 3x te montaže, ker bo sedaj očitno treba luknje prestaviti in premakniti klopco še enkrat. Šokiran Žalosten Mislec Hjooj Hudi

In še enkrat, da se vrnem na začetek. Mislec

Zanimivo, da šefi, oziroma odgovorni niso opazili, kako so njihovi podrejeni zadevo zmontirali. Mislec Hjooj Hjooj Hjooj

In takšne ljudi ljudstvo plačuje. Šokiran Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Zato pa ni čudno, da smo tam, kjer smo. Hihihi Zloba Zloba Zloba Zloba Hahaha




TUNČEK sreda, 22. avgust 2012 ob 08:55

Dejan je napisal/a:
Na storen trgi, kak so zej klopi obrnili, ka glejaš dol, malo težko sediš. Oziroma noge držiš notri v "greda" Hihihi



Ojoj, se to je kak bi delala Pat in Mat (A je to) !! Vuuhuu Hahaha

MHA sreda, 22. avgust 2012 ob 10:48

Eh to more tak biti, ka te dobesedno v naravi sediš Hihihi

TUNČEK sreda, 22. avgust 2012 ob 13:00

Gremo rajši na trovo f park ! Hehe

MHA sreda, 22. avgust 2012 ob 13:10

Eh, trovo je zej vün skürilo. Huh

zack69si sreda, 22. avgust 2012 ob 13:38

Dejan je napisal/a:
Na storen trgi, kak so zej klopi obrnili, ka glejaš dol, malo težko sediš. Oziroma noge držiš notri v "greda" Hihihi




Nemate vi pojma.... üni že malo za napre štinderajo...takšna postavitev klopce, je nastavitev za " bioenergetske točke ".... zej še treba samo malo počakati, ka zrosejo okrog klopce koprive, tepa gda si keri doj sede na toto klopco, pa dene noge v koprive ( po možnosti či ma še obüte samo " šlape " ), te se samo bioenergija pretoka notri v noge, pa dale gor po teli... Hihihi Hihihi
gdo je bioenergije zadosti, te vidimo ka dobimo takšno gobasto kožo, te lehko zaključimo z seansoj ... Ploskač Ploskač Ploskač
zej dokič de še to zapstoj, tak dugo de dobro, gdo pa de naros začejo to masovno nücate, te pa do naši svetniki hitro pogrüntali, ka bi se dlao z ten slüžite....

taka, uni so korak pred nami, " navodnimi smrtniki " .... Zloba Zloba

lp

TUNČEK sreda, 22. avgust 2012 ob 18:29

MHA priša de dež in trova bo ! Mogoče pa pr klopi zrosejo kopriva, potli gremo pa to.
Ploskač Vuuhuu

Zvončica sreda, 12. september 2012 ob 22:07

Nete vervali...na Postružnikovi že dvo dni nekaj delavci okoli kanalizacije muvajo---včera so meli napelano takšo cev kak mojo gasilci za vodo špricati pa so nekaj v kanalizacijske dotankali...se jin je kej notri obrnilo?? Hahaha

pravični sreda, 12. september 2012 ob 22:16

Danes je šla delegacija po ulicah. Hihihi

Cel kup jih je bilo z vseh vetrov. Šokiran Mislec

Dvigovali so jaške in gledali notri. Šokiran Jaaa Hihihi

Zgledalo je, da gre za tehnični prevzem. Hihihi

Me zanima, kdaj bodo kje trgali ta novi asfalt, ker bo nekaj treba popraviti? Hihihi Zloba Hahaha

Da o Vrazovi ulici ne izgubljam besed. Hjooj




Dejan sreda, 12. september 2012 ob 22:26

S totimi cevmi po kanalizaciji po Ormoški tüdi rovlejo. Že celi teden.

Tü pa lehko vidite slike od začetka prenove pa (skoro) do kunca:
http://www.prlekija-on.net/galerija/1036/prenova-mestnega-jedra.html

pravični sreda, 12. september 2012 ob 22:39

Med drugim pod zemljo rijejo tudi telekomovci oziroma njihova hčerinska firma GVO. To ja

Polagajo nove kable v svoje cevi in jaške. Hihihi




Dejan sreda, 12. september 2012 ob 22:57

Ja točno To ja Toti GVO po Ormoški napelovlejo nekše kable že celi teden.

gorgona četrtek, 13. september 2012 ob 01:22

ja po mojem je to ali se gre za tehnični prevzem ali pa se gre za deratizacijo kanalizacije...zarad miši pa podgan...

Legionar četrtek, 13. september 2012 ob 08:44

Tudi pri nas, na Ul. dr. Franca Kovačiča so fčera dvigovali kanalizacijske jaške. Sem pa doba
informacijo od g. Kolbla, ki je na občini pristojen za prenovo totih ulic, ka gre za generalni
pregled narejenega oz. nekaj takega. Zakej točno so dvigovali kanalizacijske jaške sicer
točno ne ven, ziher pa ne zaradi podgan (miši v kanalizaciji nega). Deratizacija se vrši običejno spomladi. Sicer pa je kanalizacija na novo narejena, taka verjetno totih glodalcov
še nega notri oz. ob kanalizacijskih vodih. Same podgane namreč ne živjo v kanalizaciji (gre
za zmotno mišleje) ampak ob razpokanih in dotrajanih kanalizacijskih vodih. Do to si skoplejo
luknjo, si ob kanalih naredijo gnezda, v kanale pa hodijo po hrano. V samih kanalih pa ne
živijo iz preprostega razloga - zaradi tega ker je notri mokro. Pomežik
Pred kak so v naši ulici mejali kanalizacijo, sem jaz meja veke probleme s podganami, saj so
se naselile ob kanali, ki je ša iz greznice v kanalizacijo, ven pa so hodile pri hiši, kda šte ponoi
si kakšno vida... Žalosten In kda so vse to gor skopali, so se zavlekle še globlje pod 'podstih' pri hiši. Vse skup pa sen rejša seveda z nasavljanjem strupa in v teden dnevi je bija problem rešeni.

karantanija četrtek, 13. september 2012 ob 11:44

Pravični, še por dni počokej, te pa boš vida kak do s krampe začele po vaši ulici hodite, tan je tüdi ne tak kak bi moglo bite. Hjooj

MHA petek, 14. september 2012 ob 08:22

Dejan je napisal/a:
Ja točno To ja Toti GVO po Ormoški napelovlejo nekše kable že celi teden.

Ge to? Tu kak je novi asfalt potegjeni?

Dejan petek, 14. september 2012 ob 16:33

Pri veken bloki poleg vrteca.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.