TUNČEK nedelja, 21. oktober 2012 ob 17:50

Ke so ponoreli ! Keko jih je ! negi sigurno prekoračiš in te mojo.
Ovin is prešjega tjedna pa nede treba pločati, je reka Kangler. Pomežik

MHA nedelja, 21. oktober 2012 ob 20:28

Nedo trebali pločati ne, sej so že dvo vüžgali Prdec

MHA sreda, 24. oktober 2012 ob 10:52

Gnes ponoči so opet radar vüžgali

POŽARI IN EKSPLOZIJE
24.10.2012 3:05
Požari v objektih - Cevovodi, komunikacijska omrežja in elektroenergetski vodi
Ob 3.10 so na Ptujski cesti v Mariboru, neznanci zažgali stacionarni radar za merjenje hitrosti. Ogenj, ki je radar poškodoval so pogasili gasilci JZZPR Maribor.

TUNČEK sreda, 24. oktober 2012 ob 11:48

Se do jih pomalen fse skürili ! Hehe

Ivek sreda, 24. oktober 2012 ob 12:06

Neje važno, či mojo lidje o radarih praf, al ne! Lidje mojo na kunci sploh praf!

Gda lidje začnejo na takši način kozati svojo jezo, je zodji cajt, ka tisti, ki odločajo pitajo sami sebe, či delajo praf, al pa ge bodo na kunci!

gorgona sreda, 24. oktober 2012 ob 12:15

pa tak je praf gnes kurijo radare zutra parlament pa politike,tak jih bomo skurili kak coprnice na grmade

MHA sreda, 24. oktober 2012 ob 12:36

Fprašanje ke de še s totih radarof, dvomin ka do ovi san tak šteli pozobiti 30 mio € vredno investicijo, pa kangler bi rad semafore obnovja. Razen či do ovi tak dugo kürili ka de jin na kunci sfalilo radarof. Nasmeh

TUNČEK sreda, 24. oktober 2012 ob 13:59

Problem, da kürijo rodare je f ten, da do jih na kunci pločali državloni, takak fse f toti držovi.
Je pa tüdi eno, če je blo teko izrečenih kozni (in potli brisanih), bi se lidje mogli pitati kak varno vozijo. Jaaa

MHA sreda, 24. oktober 2012 ob 14:34

Občina pa zasebnik do pločali, namesto ka do meli dobiček od kazni, te do plačüvali za popravilo radarof Hihihi

TUNČEK sreda, 24. oktober 2012 ob 15:08

So že norci ! Jaaa

Ivek sreda, 24. oktober 2012 ob 18:58

Čen povedati, ka je ne problem v radarih. Ziher treba glejati, kaj delajo divjoki, pa jih kaštigati. zato momo držovo, pa opčino kak drügo štengo držove.
Nemoralno je, ka opčina, to je držova za postovlaje semaforov, ki jih nücamo, naredi kšeft s privatno firmo, ki pa de pločani s kaštigami. To pomeni, ka do opet platili državloni, ki tak al tak platijo štibro za takše zadeve. Samo, ka de tota štibra šla f privat tošle, pa morti kakšemu opčinori. Tak ne opčina , ne držova neta prišli nikan, mi pa mo či duže vekši nimoki. Samo čokan, gda mo meli privat-javne reste!

Dejan ponedeljek, 13. oktober 2014 ob 19:11

Franc je reka, ka nikoli nede več radarof Hihihi

MHA sreda, 15. oktober 2014 ob 00:18

Franc je tüdi nareda smorn s totimi radari Hjooj

TUNČEK sreda, 15. oktober 2014 ob 15:57

Pssst, da nede grota še župon !!! Pomežik

MHA četrtek, 16. oktober 2014 ob 14:56

Dvakrat ne za recti Hihihi V presjen mandati jih je postava, ci pa de ze doba, pa de jih posprava Tako Haha

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.