jbure četrtek, 29. maj 2014 ob 07:55

Ta izgradnja vodovodov mi že gre pošteno na živce... kopajo po sredini cest,... luknje so velikanske, avte imamo že vse popikane od kamenčkov.... na kolesu pa sem že dvakrat imel gumi_defekt.
Pa katero "znalac" Hjooj jim je dalo dovoljenje da kopajo po cestah, ko pa imajo popolno ravnino in jarke ob cestah, kjer bi lahko to v miru delali (saj pa nekako velja 1m od ceste imajo pravico delati brez posebnih soglasij)
In pa kaj bo potem? Ali pride cestna prevleka po celi širini ali le tisti ozki pas?... ki se bo ločeno vsedal, nastala bo razpoka na spoju, vsako zimo flikanje.... ma obup no,...ta zadeva je pa res ena zelo velika svinjarija Hjooj
A sem že rekel,... mater sem jezen na tistega umetnika, ki je dal dovoljenje, da vse ceste uničijo Hjooj

MHA četrtek, 29. maj 2014 ob 22:49

Nic novega. Prvo novi asfalt polozijo, cez neke cejta ga gor trgajo po sredini in cevi notri pologajo, zaflikajo lükjo, potli se pa fseda fse sküp in te je cesta taksa kak pred obnovo. Taksih primerov je po Lotmerki puno Hjooj

jbure petek, 30. maj 2014 ob 08:37

ma ni straha... tukaj pogodba za izvedbo vodovodnega sistema (http://www.prlekija-on.net/lokalno/7837/podpisali-pogodbo-za-izvedbo-in-izgradnjo-vodovodnega-sistema-c.html) lidje pravijo ka je tak čista v redi ka do se ceste uničile....
Vsi ostali ka ne mislimo tak pa smo zaj avtomatsko Janšovi...
Boli me patak za politike, politikante, pa druge idiote.... vem pa ka je toto zaj ne v redi...
mi glih ali prav vsaki den večkrat dekel dol meče ko se moram po tem sranji voziti...
bicikel sem pa za to sezono lahko zaj kar že konzerviral... sem že dvakrat namreč flikal, pa to ob nedeljah, ko se ceste pred tem zmetejo,... zaj med tednom pa ni šanse,... seposodi puno tega sekanca na cestah...
mater kak bi nekomi kri pil.... glupani ki je to dovolio (Verženci so pa lepo po jarki delali - tam pa je očitno ne problem z nekimi kvazi 1000 dovoljeji)

gorgona nedelja, 1. junij 2014 ob 08:31

fora je itak pri ljudeh na občini...ker se jin enostavno nedo delate pa poglednite v papire pa držovni prostorski objekt ki piše ki pa kdo je za keko penez de se delalo...nejleži je prvo sprejete proračun te pa nahfoten tebi nič meni nič date dovoleje za izgradnjo ceste pa čeglih de se po novi ceste še isto leto gor trgalo...jas sen že 2 krat meja gumi defekt...obokrot mi je še vilce polek sfukalo...pa sen prvič ok misla sen jas pač kriv ka bila voda pa to...drugič pa sen ša do odgovornih ka mi nej toti strošek povrnejo...zato ka sen mnenja ka če jas morem na svojen prage odgovorjate če se kumi ke zgodi sen misla ka je pri držovi isto tak...pošilali so me sen to...na kunci so me poslale na cestno v lipovce ki pa so mi rekle ka sen ne prilagodija razmeran na ceste...pač tako je realno stanje v držovi....žal....

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.