Maatjaz torek, 27. marec 2007 ob 14:39

Odprl sem eno temo: župnišče in gnezdo? Kako ni sram lotmerškega župnika, da je dal sneti gnezdo našim štrkom, ki so tako imenovani ponos Lotmerka. Kje so lidje za zaščito živali? Nič nimam proti župniki, samo očitno ga je gnezdo, ki je že desetletja v lotmerki na župnišči zelo motilo, mogoče je meja na dvori eno žabo več??? dajmo se malo zbuniti, ka to glejamo coj? Kaj provite,... sem za protestno pismo župniki in tudi župani, ka je to dovola????
Če električari poprovlajo sohe, pazijo, da ne poškoduvlejo štkovih gnezd... en župnik pa de si dovola vse????? sram ga bilo!
Vaša mnenja

MHA torek, 27. marec 2007 ob 14:50

Heh, prvo sen mislo ka si napisa za ove štrke ke igrajo Haha

Vida sen ka nega več štorkel oziroma gnezda.
Jaz sen tüdi proti temi ka je gnezdo odstranjeno, štorkle so ble tü leta pa leta. Štorkla je pač lepa živol pa še s klünon tak lepo ruži.

Dejan torek, 27. marec 2007 ob 15:03

Prvič čüjen za to oz. še nesen vida, či res več nega gnezda gori. Či je res da dol vrčti gnezdo, te ga nej bo pošteno sron!
Či bi bija nekši župnik, bi da gnezdo popraviti, ga malo spodej ojačati, tak kak to gnes den delajo, ka tak hitro ne razpodne.
Ven ka so v Cezajofcih na eni stori hiši na roli meli gnezdo, te pa so hišo podrli, pa so jin gnezdo prestavili na soho, tak ka so dale tan v bližini lehko gnezdili.
Upan, ka de župnik da tüdi kej takšega narediti, gnezdo nekan v bližino prestaviti, vači nede dobro Dol

Maatjaz torek, 27. marec 2007 ob 15:09

Ja le poglednite, nihce neje bija pozoren. Štrk je že začeja novo gnezdo delati... upam ka mu grota.
Samo župnika pa je lehko sron!!!!!! tak je, gnezda prestovlajo, vsaj v bližino, ne pa da ga rušijo , pa še to župnik. Ne vem što mu je to dovola???Zloba

MHA torek, 27. marec 2007 ob 15:10

Ve že lep cejt fali gnezdo.Tisto f Cezojefcih sen vida ja, ali tü v Lotmerki pa ne!

Maatjaz torek, 27. marec 2007 ob 15:20

Štrk je že tu, dela novo gnezdo.

Jaz sen poslika, ka bon da to v cajtinge,.. mon pa še slike store, ko so bile štorkle in gnezdo. Sem napisa v župnišče mail, pa nobenega odgovora... Dol :Aplavz

MHA torek, 27. marec 2007 ob 15:24

Pa kakšo sliko tü tüdi dej.

Dejan torek, 27. marec 2007 ob 15:24

Te pa mi pošli tote slike, ka bon jih da na toto stron. Ka se bomo spomijali, kak so negda v Lotmerki šturkle gnezdile...

Maatjaz torek, 27. marec 2007 ob 15:26

Dobis jih se gnes!

Makaveli torek, 27. marec 2007 ob 17:07

kak ga neje srom...dejte to v cejtinge...tote štorkle so ble pred jin ke de jin on to dol podiraHud
pa slike znapopajte tu gor...

Pepek z brega torek, 27. marec 2007 ob 18:01

Mislec Mislec
Či te vi ne znote, ka štrki deco nosijo?

Bojše jih je provi cejt pregnati, kak pa potlan meti nevole zavolo jih.Jezik Jezik Zloba

Maatjaz sreda, 28. marec 2007 ob 09:47

No tako je, v glavnem dobil sem odgovor od g. zupnika. Gnezdo so odstranili, ker je bilo staro, veliko in so se bali, da bi slucajno poleti padlo vse skupaj dol. Kot pa je znano, si bodo storkle naredile novo, ker ga ze vestno gradijo... no pa zgleda da so tudi dovoljenje dobile, kar je super, v glavnem "volk je sit, pa koza tudi cela" super Aplavz

Jernej sreda, 28. marec 2007 ob 19:21

Skoda! Spim

Nela sreda, 28. marec 2007 ob 19:24

Naja res škoda da je to da dol vzeti, meni se to tak fajn vidlo, ka smo štorkle tan gori meli....Haa kapa če ga motilo ko so štorkle bebiko delale, pa so ble preglasne pa pre divje.....Haa Mislec Mislec Mislec

Nela sreda, 28. marec 2007 ob 19:27

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Či te vi ne znote, ka štrki deco nosijo?

Bojše jih je provi cejt pregnati, kak pa potlan meti nevole zavolo jih.Jezik Jezik Zloba


Hehehehehehe......Pepek ti ga tudi streliš......Aplavz Aplavz Aplavz

Jernej sreda, 28. marec 2007 ob 19:30

Vej pa prav ma! Pomežik

Jernej sreda, 28. marec 2007 ob 19:40

Nela sreda, 28. marec 2007 ob 19:55

Kaj te, saj pa naj kaj prinesejo.....ali Jernej????Gor

MHA četrtek, 29. marec 2007 ob 13:08

No fala bogi ka (de) je koza sita vuk pa celi, al kak že nekak toti pregovor gre Hm

MHA petek, 30. marec 2007 ob 12:27

Gnes sen hoda na opčino, pa sen podočki pogledno na župnikovo streho. Obidvo štrka sta zej tü, na tisten roli stojita pa čokata Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.