Pepek z brega sobota, 31. marec 2007 ob 03:06

Po mojih informacijah smo se malo prenoglili. Fse okoli totega gnezda je pre bilo delano v soglasji z nekšiomi strokovjoki za ptiče, tak ka smo župnika po klriven opsodili.
Tüdi so štrkon na rol opet nastavili fundoše za gnezdo, tak ka do lehko opet tan gnezdili.

Je pa pohvole vredno, ka je okoli totega gnezda grota takši ruml.

Aplavz Aplavz Aplavz

Dejan sobota, 31. marec 2007 ob 13:11

Ja pa te bi jin lehko storo gnezdo püstili al pa novo sküp spleli, ka si zej ne bi trebali od začetka delati Nasmeh

MHA sobota, 31. marec 2007 ob 13:19

Ali pa jin bor storo šibje negi blüzi püstili, ka nebi trebo zej štrk novo iskati.

Zvončica nedelja, 1. april 2007 ob 02:13

To pa se mi resen dopodne ka še što drügi štorkle pr župniki opazüvle pa ne samo jaz....no jaz sen iz drüge roke čÜla ka so ga doj vzeli po tisten močnen vetri ka ga je nekaj odneslo v žlebovje....pa neje to prvič ka so ga doj podrli...mislin ka je cilo dobro ka ga doj na por let dojo zavolo "higiene"...toga je doli za eno prkolico pa nič kej lepo ne diši gda se to rovle....no štorkle pa si lepo naprovijo novega (da one vztrajajo na isti ¨"parceli"Haha

Nela ponedeljek, 2. april 2007 ob 19:43

No tepa smo se malo prehitro na župnika spravili vsi......Hm meni se to dopodne ka so tan štorkle gori, pa že tak dugo, pa vsako leto, res fajn! Nasmeh Nasmeh Nasmeh

Dejan četrtek, 5. april 2007 ob 18:37

Ja baje, ka so gnezdo vzeli doj pa nekej obnovili, zej pa püstili, ka si štorkle same dale naredijo. Baje so se posvetüvali s totimi veljoki za varstvo ptic, ka je tak vrede, či por vejic nazej gor dojo, ostalo pa si šturkle same dale naredijo.

Nela četrtek, 5. april 2007 ob 20:13

A tak je te to......:lol:

MHA četrtek, 5. april 2007 ob 20:45

Dejan je napisal/a:
Ja baje, ka so gnezdo vzeli doj pa nekej obnovili, zej pa püstili, ka si štorkle same dale naredijo. Baje so se posvetüvali s totimi veljoki za varstvo ptic, ka je tak vrede, či por vejic nazej gor dojo, ostalo pa si šturkle same dale naredijo.


San ke či si dale ne povlejo. F Cezojofcih ki so hišo doj podrli, so ne gnezda doj vrgli, pač pa so ga prestavili na soho.

fargo četrtek, 5. april 2007 ob 21:33

Kaj veš mogoče pa so te štorklje bile muslimanske vereHaha



Pomežik hecam se

Dejan četrtek, 5. april 2007 ob 23:41

Ja tan f Cezajofcih so naredli tak ja, tü pa zej te zgleja ne. Samo so bli baje toti nekši strokovjoki polek, pa te že venda je tak vrede. Sicer, či je 'strokovjok' polek, še to ne pomeni ka je vredi, al nej bo no.

Pepek z brega četrtek, 5. april 2007 ob 23:44

Keko sen jas čüja praviti, je pre toti lotmerški štrk veki hmajüh, pa joko pomalen šibje fküper nosi.
Venda račüni na to, ka de mo župnik gnezdo fküper sprava.

MILAN petek, 6. april 2007 ob 08:29

Kul Šokiran Šokiran Kul Kul Kul Kul

VENDA DE ZA VEKI SVETEK
"OFER"
KA DO KRISTJANI FKUP POBRALI
PA DE SE TE NEKOMI PLOČALO KA
DE ŠTRKI
GNEZDO SPLEJA.

Huh Huh Huh Huh

Mislec RESNOMislec

Jernej petek, 6. april 2007 ob 10:16

Nela je napisal/a:
No tepa smo se malo prehitro na župnika spravili vsi......Hm meni se to dopodne ka so tan štorkle gori, pa že tak dugo, pa vsako leto, res fajn! Nasmeh Nasmeh Nasmeh

Vej so tak zasciteni, ne ? Hm Pisk Mislec

Nela petek, 6. april 2007 ob 13:44

Pepek z brega je napisal/a:
Keko sen jas čüja praviti, je pre toti lotmerški štrk veki hmajüh, pa joko pomalen šibje fküper nosi.
Venda račüni na to, ka de mo župnik gnezdo fküper sprava.


Aha taka de do drugega leta glih nekej vkup sprava.....Nasmeh

Dejan petek, 6. april 2007 ob 19:40

Ja štrki so že negda znali, ka si je gnezdo dobro na farofi narediti. Samo so ze zmotili. Štrk neje vmajüh, župnik je skopüh! Haha

MHA petek, 6. april 2007 ob 19:44

Vrago je ne hmaj. Či bi bija zake, bi meja že do 4 faze spovano. Čudno ka ga žena vün ne skleje.

Zvončica nedelja, 8. april 2007 ob 00:55

Ka pa če čoka ka de dobja odškodnino od prejšjega gnezdaPomežik

Pepek z brega nedelja, 8. april 2007 ob 09:17

Bi znalo biti.
Gnesden se fse okoli penez vrti.Mislec

MHA nedelja, 8. april 2007 ob 11:00

Zvončica je napisal/a:
Ka pa če čoka ka de dobja odškodnino od prejšjega gnezdaPomežik

Po Lotmerki se guči, ka ga pre Čeferin zastoplePisk

MHA sobota, 14. april 2007 ob 19:13

Pred sen se enega hipa mimo pela, štrkof nigi ne blo viditi, gnezda pa si še vedno ne nareda.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.