Zvončica sobota, 28. julij 2007 ob 00:31

Tak se pogovorjajo....Mislec

Zvončica torek, 14. avgust 2007 ob 22:25

Prejšji petek je bilo venda 50 štrkov na jivi pred štreko ke je proti Bonovcon pa Veržeji....toga še svet neje vida keko jih je bilo....tak ka bi bilo dobro stalno meti polek fotoaparat ka "zgrobiš" takše momente...vrag ve koga so se šle....Kul

MHA torek, 14. avgust 2007 ob 22:28

Ovi den pa je nad našin blokon deset štorkel letalo Mislec Vendar se menijo za odhod Pisk

Zvončica četrtek, 16. avgust 2007 ob 19:53

Ja, še kakši dober tjeden pa jih nede večUbog Ubog Ubog

Nela nedelja, 23. marec 2008 ob 14:10

Tak bila sen gnes pri meši (za vuzen pač Hahaha ) pa sen vidla, da že momo štorkle gor na župnišči, že si po dale gnezdo delajo. Juhuhu

Pepek z brega nedelja, 23. marec 2008 ob 14:28

V Stori novi vesi sta se že pred por dnevi fselila.

MILAN nedelja, 23. marec 2008 ob 16:04

Alooo te pa de zima fertik če so štrki prileteli
ven nan to paše samo keko dece do prnesle???

Nela nedelja, 23. marec 2008 ob 16:43

Milan sej ce bi nan deco prinesli, bi lepo blo. Rožica

prlek1825 nedelja, 23. marec 2008 ob 21:45

morti se župnik boji ke si nede mogo zakuriti če je zima nazaj prišla pa si je reši pret rol spuco!

hehe!

MHA nedelja, 23. marec 2008 ob 22:11

Pret sen gleja štrka, kak je bogi na deži sta, še dobro ka si župnik zaküri.

Zvončica ponedeljek, 24. marec 2008 ob 00:32

Prvič sen ga vidla 21.3.(petek)kak je okoli rola pikira........samo se mi smili bogi štrk ka stalno v takšo grdo prileti. Loni je prvi prileta 25.3.- tak ka je letos pret. Dece pa de tak ali tak puno....če pa je takšo blagostanje v držovi.....Haa

Zvončica petek, 28. marec 2008 ob 00:19

Včera pa je priletela še štorkla....tak ka je ekipa na roli kompletnaTo ja Veselko

Zvončica torek, 10. junij 2008 ob 01:32

Mlodi so se zvalili.....zej pa nažalost že od petka eden srmaček leži pod župnikovin oknon (že malo vuja)....kej je le bilo ka je takši veki kak je doj padna....pa kej je župniki pa faranon ke tak pobožno dnevno molijo ka to nobenega nne gene ka bi totega bogega štrka nekan pospravili.....prove usmiljene (hmaje)düšeVrag

Dejan torek, 10. junij 2008 ob 01:43

Župnik je venda preveč zaposleni s pucajon lüdskih pragov, tak ka svojega nejč ne vidi Hjooj

Zvončica sreda, 11. junij 2008 ob 01:22

Sen gnes zaron iz slüžbe zvola veterinarsko, pa še te nekše dežurne za mrhovino....no ob treh je še stalno štorkla ležola pod župnikovin oknon...beda.Bomba

Filip sreda, 25. junij 2008 ob 21:58

Mene motijo cerkvejoki,či gren na sladoled ali kupo k rogličeki,te pa tan izidor z jegovimi učenci vodiHaha

Jernej četrtek, 26. junij 2008 ob 01:24

Filip je napisal/a:
Mene motijo cerkvejoki,či gren na sladoled ali kupo k rogličeki,te pa tan izidor z jegovimi učenci vodiHaha

..Ci to delavce Rogliceka ne moti neven zakoj te tebej to moti! Sladoled

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 01:29

zato ka so cerkvejoki nejbolj podel folk pa z storih mamik peneze cecajo
pa provijo če lehko prispevlete darove,nej uni meni dojoHehe

Nela četrtek, 26. junij 2008 ob 01:42

Filip je napisal/a:
Mene motijo cerkvejoki,či gren na sladoled ali kupo k rogličeki,te pa tan izidor z jegovimi učenci vodiHaha

Tota tvoja objava pa je res adijo ej....Heoa

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 01:58

me ne brigajo uni,jas čen pri piškoteki v miri pojeste sladolet al turtoPloskač ne pa poslušati bogohvolnic



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.