Lenny četrtek, 22. december 2011 ob 17:10

Herr Flick , vupan ka veš šteti no razmiš slovensko.
Če be pa še enkrat, toti portal je neodvisen medij, ni financerani z javnimi sredtvi, torej lastnik/moderator dela z jin kaj ČE.

Keko ma članov, obiskov, aktivnih članov, čistar JEGOVA stvar. Ocenuvle očitno ka jih ma zadosti in s ten bi se strinja, pokrivle keko folga, ma interes, vsega pa itak nemre, niti nema interesa.
Je pa vsej en medij, kerega z veseljon obiščen, ka vidin ke se tu okoli kej godi. Prijavin se ponavadi, kda man namen kej komenterati napisati. Drgačik pa ga spremljan neprijavleni (mi pač tak paše).

Vopan ka de portal v taki obliki še dugo aktiven, ker je glih provega formata za taoto okolico. Pa vupan, ka de Dejan če naprej tak toleranten do sodelujočih kak je bija do sedaj, pa ka se nede pusta zastraševati nobenemi.

Tebi pa svetuvlem, ka si malo prešteješ vsebino foruma, ka boš doba občutek o formati in dometi tega medija. Če boš mnenja ka maš kaj za povedati, ka lehko kej sebe prispevleš, si vsekakor dobrodošel. Samo pokaži spoštovanje do človeka, ki je zaslužen, ka toti portal sploh obstaja.

prleška puca četrtek, 22. december 2011 ob 21:05

seje so tak javne... ite gor 1x v živo glejat pa kokice si neste poleg ... Ploskač

Dejan četrtek, 22. december 2011 ob 21:23

Kokice nedo zadosti. Poleg še kakša močna žgajara pa kakšen tünkenflejš, ... Še posebej gda so seje 7+ vür Hjooj

zobl četrtek, 22. december 2011 ob 21:53

Dejan je napisal/a:
Kokice nedo zadosti. Poleg še kakša močna žgajara pa kakšen tünkenflejš, ... Še posebej gda so seje 7+ vür Hjooj



zaj še reči ka si naj postele gor prinesemo Nasmeh

pravični petek, 23. december 2011 ob 01:39

MILAN je napisal/a:
Mislec točno tak je ka smo jih mi zvolili to pa zato ka se resnin liden ne do iti na volitve pa nečejo se sprovlati v politiko. Takši keri pa so prepričani ka so pomembni pa rivlejo napre pa premzajo fse po vrsti pa že por mandatof so notri .......


Joj, MILAN, tebi pa so se res svetniki nekak ful hudo zamerili. Mislec

Včasih takšne napišeš, da ti tega ne bi prisodil. Hjooj

Če me spomin ne vara si nekoč tudi sam kandidiral. Jaaa

Tudi za župana. Leta 2002. In dobil nekaj več kot 3 %. Hihihi

Ne spomnim se pa, da bi te kje videl v občinskem svetu. Hihihi

No, mogoče res ni bilo pravih volivcev, da bi te izvolili. Mislec





MILAN petek, 23. december 2011 ob 06:56

Mislec Pravični napisa sen tak kak sen vidja, fest dobro poznan nekej svetnikof
keri so drgačik dobri samo v občinsken sveti ne naredijo tistega kej bi bilo potrebno. Nekše zamere pa nedo prnesle tistega rezultata kerega morejo če čemo nekej bor malo spraviti na bojše. Če češ lehko piščeš sestav prvega občinskega sveta pa dale še por stvari v odborih. Glede županstva vsako obdobje mo nekše spremembe bija sen kak kandidat zelenih v časi dere je bilo gibanje v vzponi. za tisti cejt je 3% joko dosti.
O svetnih sen poveda ne v stili obiraja ampak bojšega sodelovanja fsi so rekli ka do delali za dobro lidi -ge pa te to je zej.

Pa brez zamere.

MHA petek, 23. december 2011 ob 08:49

Nejbojše ka sejo na Glovni ploc preselimo. Pa de fsakši čüja keri de hoda po ploci Hehe

TUNČEK petek, 23. december 2011 ob 09:10

Najbrš bi seja bila kračiša in bole plodna, če bi se odmotovala na ploci. Jaaa

gorgona petek, 23. december 2011 ob 09:10

pravični....
ne bluzi in se ne delej z drugih lidi norca,milan ma čist prav,vsi ste tan notri močni,naredite pa nič,glede nato da omenjaš že davna leta nazaj se mi zdi ka si ti tudi eden izmed večnih svetnikov ki sedijo tan notri delajo pa ama ništa...skratka zadnja seja je bila prova smešnica keko sen gleja po kabelski le tak dale pomali te prišli na skrito kamero,eni.

MILAN petek, 23. december 2011 ob 10:16

Hjooj PRAVIČNI kak vidiš sen Milan pa poven tak ka lehko fsi vidijo pa vüpan razmijo.
Ti pa nemaš teko kultura ka bi se pokoza ka bi zna skon delin toti plac. Tü SE VIDI KDO PA KEJ SI.Glih takši so me prepričali ka je piltika veka sramota.

Pa lepe svetke .

Herr Flick petek, 23. december 2011 ob 19:14

Lenny je napisal/a:
Herr Flick , vupan ka veš šteti no razmiš slovensko.
Če be pa še enkrat, toti portal je neodvisen medij, ni financerani z javnimi sredtvi, torej lastnik/moderator dela z jin kaj ČE.
Hehe, ke si ti na glavo opa ali kaj? Sapa sen jaz isto napisa. Hehe

Lenny je napisal/a:
Keko ma članov, obiskov, aktivnih članov, čistar JEGOVA stvar. Ocenuvle očitno ka jih ma zadosti in s ten bi se strinja, pokrivle keko folga, ma interes, vsega pa itak nemre, niti nema interesa.
Je pa vsej en medij, kerega z veseljon obiščen, ka vidin ke se tu okoli kej godi. Prijavin se ponavadi, kda man namen kej komenterati napisati. Drgačik pa ga spremljan neprijavleni (mi pač tak paše).


Sploh ne vem, ke ti ne paše? Sem kej slabega o portali napisa mogoče? Ali pa je o portali Prlekija-on.net mogoče prepovedano debatirati? Keko vem ne, mi je Dejan nič takega ne reka.


Lenny je napisal/a:
Vopan ka de portal v taki obliki še dugo aktiven, ker je glih provega formata za taoto okolico. Pa vupan, ka de Dejan če naprej tak toleranten do sodelujočih kak je bija do sedaj, pa ka se nede pusta zastraševati nobenemi. Jaz tudi vupan.

Lenny je napisal/a:
Tebi pa svetuvlem, ka si malo prešteješ vsebino foruma, ka boš doba občutek o formati in dometi tega medija. Če boš mnenja ka maš kaj za povedati, ka lehko kej sebe prispevleš, si vsekakor dobrodošel. Samo pokaži spoštovanje do človeka, ki je zaslužen, ka toti portal sploh obstaja.
Kej si ti mogoče Dejanov odvetnik? Ker z Dejanove strani namreč nisem zasledja nobene užaljenosti, man občutek ka sva čist normalno debatirala. In ne vem, s čim sem pokoza nespoštovanje do njega, si lahko mogoče malo bolj konkreten? Hvala.

Zvončica petek, 23. december 2011 ob 23:03

Direkt sen se mogla prijaviti ka de se vidlo ka je še eden na portali Hihihi Pa tega ne naredin stalno (takak še ogromno drügih ne)...ponavodi malo počačkan pa preštejen kej se mi zdi zanimivo...Teko o aktivnih na portali....Herr Flick, si pa res provi Herr Flick.... Jezik Jezik

TUNČEK sobota, 24. december 2011 ob 00:14

Kej češ reči, da fali še Rene in ostala klapa is alloja !? Pomežik

Herr Flick sobota, 24. december 2011 ob 09:48

Hvala na dobrodošlici. Kul Pa ordnung und disciplin, prosim... Policej

iTux sobota, 24. december 2011 ob 11:32

Herr Flick, ti mi delüvles kot * * aka lubenica, ka od ke gori sedis si si nareda novo uporabnisko ime z ovin pa te vec nega za vidite. No moznost je tude ka ti nesi lubenica, je pa resen kak sem napisa ka ovega vec tü nega razen ka se drek mesa s podajo kakse KO Nasmeh

MHA sobota, 24. december 2011 ob 11:34

Dršte se teme.

Herr Flick sobota, 24. december 2011 ob 12:19

iTux je napisal/a:
Herr Flick, ti mi delüvles kot * * aka lubenica, ka od ke gori sedis si si nareda novo uporabnisko ime z ovin pa te vec nega za vidite. No moznost je tude ka ti nesi lubenica, je pa resen kak sem napisa ka ovega vec tü nega razen ka se drek mesa s podajo kakse KO Nasmeh
Heh, sem Herr Flick kot vidiš. Nikša lubenica, ni mi jasno o čem govoriš.
Kakorkoli, sploh ne vem zakaj bi zdaj jaz bil tu nekaj več ali manj, sem udeleženec kot
vsaki drugi, vsaj upam tako.

Ivek sobota, 24. december 2011 ob 17:43

Kaj jomraš? Ziher si enakopraven no dobrodošel. Zgleja si si misla, kak de to vüžgalo:
" moj nick" ; "jas flick".
Rene provi, ka za tebe ne čüja, gestapo pa te nema v evidenci.

erof petek, 20. april 2012 ob 13:11

Olga Karba: Direktor Radia Maxi mi je po prekinitvi sodelovanja napovedal medijsko vojno

http://www.pomurec.com/vsebina/9324/Karba:_Direktor_Radia_Maxi_mi_je_po_prekinitvi_sodelovanja_napovedal_medijsko_vojno

pravični petek, 20. april 2012 ob 13:36

In kje je sedaj ta vojna? Hihihi Zloba Hihihi Hahaha

Mislim medijska. Hihihi Hihihi Zloba Hahaha Hahaha




Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.