Zvončica petek, 21. april 2006 ob 21:41

lepo prosin če bi mi keri zna razložiti zakaj se po celen lotmerki vsakih teko cajta (ponoči in podnevi )širi grozen smrad.Ka me stalno po malen glova boli od toga.Če nan opet svinjske kože po ščovnici spuščajo ali kej?

MHA sobota, 22. april 2006 ob 14:17

ja no... pitaje samo ke fse doj po ščovnici prteče, pa še čistilno so naredli tijan tan doli pri zogrebi, namesto ka bi pred kak ščovnica v Lotmerk priteče.
Pa tü pa tan še zasmrdi po gnojšnici, tisto še le danfa!!!

Dejan sobota, 22. april 2006 ob 14:53

Ja to v Lotmerki že dugo smrdi. Nejbole je pa vedno tan na vogli Prešernove smrdilo, pri bari Vrtnica, tak ka so tisti bar tan preimenüvali v Greznica Haha

MHA ponedeljek, 24. april 2006 ob 19:40

Pa gnes, kak je gnes vujalo celi den, po sami gnojšnici. Srečni tisti ki ste gnes ne bli v LotmerkiŽalosten

Jernej ponedeljek, 24. april 2006 ob 19:56

Naja gnes san nej bio Lotmerki pa vse eno smrdi...(260km kraj)
Mislim ka gnojijo...Jezik Slabo Pozdrav

MHA četrtek, 27. april 2006 ob 19:12

Gnes pa je tak friški lüft po Lotmerki!!!

Jernej četrtek, 27. april 2006 ob 19:22

Jezik ja ves zakaj? Ker sever piha! Pozdrav

Pepek z brega četrtek, 27. april 2006 ob 21:12

Ali pa je keri odiša z Lotmerka kon na dopust...

aa četrtek, 27. april 2006 ob 22:18

sem ša na gorenjsko::

Makaveli ponedeljek, 8. maj 2006 ob 23:59

eh v lotmerki smrdi zato ki po eni samo naklodajo kak do nekej naredli pa naredijo en veki khm...in te kda lažejo kak swije jin smrdi z gofle po kanalizaciji al pa mogoče tote laži v kanale vlevlejo pa zato vun smrdiJezik Pomežik Pisk

Zvončica sobota, 23. september 2006 ob 23:18

Prokleto delo pa kanalizacija ali kej žeHud Hud Hud že tri večere zaporedoma po smrdi ka je ne za živeti pa ne za vmretiSlabo Slabo Slabo

MHA sobota, 23. september 2006 ob 23:34

V keren deli pa te smrdiVprašaj

Zvončica sobota, 30. september 2006 ob 23:17

Ja tü okolik opčine...

MHA sobota, 30. september 2006 ob 23:52

Oviden je po storen ploci tüdi tak smrdelo, pa to na fse zaraneSlabo

Dejan torek, 3. oktober 2006 ob 00:53

Zvončica je napisal/a:
Ja tü okolik opčine...
Sen misla ka tan vedno smrdi Vprašaj

D. Nema veze torek, 3. oktober 2006 ob 01:01

Ne, samo od pondelka do petka! Nasmeh

Dejan ponedeljek, 23. oktober 2006 ob 14:38

Gnes je po Lotmerki po nekših gnilih jejcah smrdelo Slabo
Ne ven, či je to od volitef al od česa drügega...

Zvončica sobota, 28. oktober 2006 ob 01:36

Lehko se je keri preveč fižola najaHaha Jezik

Zvončica sobota, 28. oktober 2006 ob 22:36

Tak, zaj večer pa negi pod šolo meso zelhajo...če bi to znola ka de pol Lotmerka v gosten dimnaten smradi bi vrgla na balkon falat mesa ka se lepo pozelha pa bi bija obid za zütra tü....ali pa je ke tan mogoče duma kakši domoči Osama pa nas pomalen gifta s totin dimon vsakši den pomalen......Jok

Zvončica sobota, 10. marec 2007 ob 22:58

Ne ven če je keri preštima samo v Lotmerki po strašno vuja,pa če najč vročine nega. Gnes je smrdilo celi den kak da si v silosi, celi tjeden pa okoli enajste večer tak po malen začne smrdeti, tan okolik polnoči pa dotalno zasmrdi.....vonjave me nekak spomijajo na Konusove...me zanimle če je tüdi to ne od tan ka so itak ne nič čistilne delali.....pa ke je tü inšpekcija????Točno tak se zdi kak da nekši bog čoka ka se delovni narod sprovi spot te pa vuuuut s smradon vünMislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.