Dejan ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 17:52

Ve sen ne reka ka nesmiš. Samo je lepše, či maš več slik od nečesa, ka se te v galerijo dojo. Pri drügih temah pač popamo slike notri, či je kej takšega zanimivega za viditi, v galeriji pa obstaja kategorija slik o prenovi glovnega trga, pa bi te bojše blo ka so te fse tan na küpi.

dušan1 ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 17:54

Mene pa neke zanima.... Če böde promet zaprti, ka se neš moga pelati z avton v "center", mogoče keri ve, kakšna ovira bo tan??Zanima me zarade intervencijskih avtov ( reševalci, gasilci, policija...)


lp

dušan

Dejan ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 18:01

Baje bi nej bija ovi steber, ki se v 'zemlo pogrezne' na daljinca te pa bi se tota intervencijska vozila pa dostava lehko tan zvožala. Samo to vrak ve kak bo, možno ka nede glih tak Mislec

mile ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 18:20

Nela je napisal/a:
mile je napisal/a:
Almanah je napisal/a:
Vuplen ka nede meja nobene, ker prijaznost mu nije glih vrlina....





"zdravo, nisem te že vidio dugo"
"nič ne prideš lizat sladoleda k meni"
itd.. Haha


e pa dej to tak rece??????adijo pamet Hjooj


reče.

ne bi rad človeka tu javno blatil, ampak zurap je prvoklasni govnar.

MHA ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 19:35

Dejan je napisal/a:
Baje bi nej bija ovi steber, ki se v 'zemlo pogrezne' na daljinca te pa bi se tota intervencijska vozila pa dostava lehko tan zvožala. Samo to vrak ve kak bo, možno ka nede glih tak Mislec

Glih takak v Lublani. San mi momo srečo ka stanovalci lehko parkerajo svoje avte na drügi stroni bloka Tiho

Neso nekšo rampo omenjali?

Makaveli ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 20:05

bojše bi blo ka bi bli ovi stebri ke grejo v zemlo...ker tota rampa nede lepo pasala kcoj...polek tega pa de hitro jo nehče vniča

MILAN ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 20:10

Šokiran

MILAN ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 20:13

Šokiran
gučali si smo ka bodo betonske
polkrogle kere ne dovolijo ka se prek pela
osebni avto lehko pa se pela interventno vozilo
kero je teko višiše.Pa strošek je dosti meši.
Pa nobenega daljinca ne nucaš.

Pisk Pisk

MHA ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 20:57

Jah, edino gasilski avto je teko višiši Mislec

Dejan ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 21:09

Ja to je tüdi ena možnost, ki je nejcenejša. Samo pa zgleja staromodno Nasmeh Rampa ne bi pasala, to bi blo grdo.

Pepek z brega ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 21:23

Mislec Mislec
Kej pa či bi našega Nandeka postavili tan za stražora, ka bi notri spüšča tiste, keri bi bili do toga opravičeni?
Nandek mo zadosta iskušenj s stražarskoj slüžboj, pa še natančen je pri deli, tak ka mu nebi nejč müha nepooblaščeno mimo vüjšla.Rožica Rožica

MILAN ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 21:31

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu
ste čüli ka se dela aleja velikih
na ploci pa se išče predloge kere gor postaviti.



Aplavz Aplavz Aplavz
moj predlok

DR. LUDVIK BRATUŠA

Aplavz Aplavz Aplavz

Pepek z brega ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 21:51

Či sen jas praf razma, kej so rekli po radiji, je oblost že določila, keri so tisti, ki so si zaslüžili meti spomenik na glovnen ploci.
Pitaje je samo, keri de prvi tan postovleni.

To je teko glih, ka do lehko potlan rekli, kak je narod odloča okoli tote aleje vekih Prlekof.

Almanah ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 22:19

Bratuša je doba že svojo ulico....Zadosti mo...Teko pa je po ne nareda za Lotmerk..Vsaj po mojem....

Dejan ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 22:20

In keri pa te so toti veki Prleki pa keko jih je?

MHA ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 22:56

Za keko jih je sploh plac?

Enega si tüdi mi z tote strani zaslüžimo, sej smo dosta naredli za promocijo Prlekije! Pisk Haha

Dejan ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 22:59

Takši kip ponavodi dobiš te, dere si že mrtef. Zato upan, ka še ga dugo nišče od nos nede doba Nasmeh

MHA ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 23:17

Aja Zardel Te pa nej te dere do čez 100 let po prenovlali trg Haha

Zvončica ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 23:48

Ja, ponavodi kipce resen postovlajo za pokojne velikaše....pa Prlekov je bilo dosti za eno alejo...v storih cejtih....v modernih pa se mi vidi ka je ne nič pametnega bilo. ka pa se Ludvika tiče je bija samo provi pa dober župan - ka je končno tüdi obeča ka bo. Pa pločani tüdi. Tak ka se meni že vidi malo hecno ka so ulico po jen imenüvali....te bi jo lehko vsi meli...npr. ¨Künštnih Prlekov ulica"- neje slabo ne?Haha

dušan1 torek, 9. oktober 2007 ob 00:01

MILAN je napisal/a:
Šokiran
gučali si smo ka bodo betonske
polkrogle kere ne dovolijo ka se prek pela
osebni avto lehko pa se pela interventno vozilo
kero je teko višiše.Pa strošek je dosti meši.
Pa nobenega daljinca ne nucaš.

Pisk Pisk


S ten pa se nebi strinja Milan.... rešilec neje tak fejst visoke, posebej ti ta novi. Tüde policaji nimajo teko visokih avtov, razen tisti Puch-i. Tüde gasilci nimamo tak viskoh avtov, razen cistern ( tovorjoke), če bode prišlo do ogja v meste, ( bog ne dej), za nas lotmerške gasilce nede problem, ki mamo tovorjoke, bode pa problem, če bodo prišle z drügeh društev nam v pomoč, ki nimajo tak visokih avtov. Taka sen zarade tega malo skeptičen..

lp

dušan



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.