MILAN nedelja, 23. december 2007 ob 15:07

Pisk
TO PA JE JELKA ZA NOVO LETO KI DE POSTOVLENA NA GLOVNEN TRGI


Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz Aplavz

MHA nedelja, 23. december 2007 ob 16:38

Trg pa je fsakši den bole okrašeni Mislec

MILAN nedelja, 23. december 2007 ob 16:47

Nasmeh bode melo formo.

Makaveli nedelja, 23. december 2007 ob 17:46

sen sa mimo včera pa se mi res dopodne že zej...ke de še le ko de fertikGor

Nela nedelja, 23. december 2007 ob 20:35

Meni se tudi ze zej vidi, res bomo meli fejn ko de fertik Gor

Zvončica sreda, 26. december 2007 ob 00:12

Pa noreli mo lehko po jen za silvestrovo....juhuhu....Bebast

Nela sreda, 26. december 2007 ob 00:26

Ja jaz sen tudi cula, da de veka festa tu pred hotelon, to sem po radiji cula.

MILAN sreda, 26. december 2007 ob 08:57

Pomežik
ven pa je fejn če je fešta
ja ke pa do lidi vzeli?????????????

Mislec Mislec

MHA sreda, 26. december 2007 ob 12:06

Ke či mo meli dve fešti, eno na tržnici, eno pa pred hotelon? Mislec

Dejan petek, 28. december 2007 ob 13:07

Či de tak, kak je blo po polnočnici, te bodo težko lidi vküp nejšli. Tak proznega Lotmerka kak je zej bija, sen že dugo ne vida. Pri Perli smo bli glih 3je celo noč...

MILAN petek, 28. december 2007 ob 18:22

Šokiran tisti keri bi šli nemajo penez
keri pa mojo peneze pa odidejo nekan dale


Zloba

Nela petek, 28. december 2007 ob 21:28

Ves kak je blo Dejan, vecina jih je stola pred Cerkvijo tan pri standi, ker so tan PŠK-jevci zapstoj kuhano vino dovali Vuuhuu

Dejan petek, 28. december 2007 ob 22:10

Ja ve sen se jas tüdi tan stava pri cerkvi pri PŠKji. Samo tan je bole kühana čüča bila Haha
Pa tak mislin, negda je bila dosti večja gužva, tak ka si ne moga do šanka... Zej pa sredja žalost.

Nela sobota, 29. december 2007 ob 00:44

Ja ve to mos prav ja, nekda je vec lidi blo vune. Zej pa te nevem, ki te pletejo, da jih je vedno meje. Ces so vsi duma??Mislec Pa nekda je se Perla vune kuhala vino, pa tan si res kume prisa do pijace tak so se vsi guzvali, zej pa vse bogo pa prozno. Hm

Zvončica sobota, 29. december 2007 ob 01:34

Vse kej je prepovedano je bole sladko...tak je negda bilo s polnočko v storen režimi...ka si ša vklübemi k meši (magari samo te).....zej pa so cerkvejoki svoje lovke že tak raztegnoli po vsen ka so že dosadni....pa še zaželjeno je ka hodiš k mešiJezik Iz tega sledi ka je to za večino več ne zanimivo....

Dejan sobota, 29. december 2007 ob 15:27

Nela je napisal/a:
Ja ve to mos prav ja, nekda je vec lidi blo vune. Zej pa te nevem, ki te pletejo, da jih je vedno meje. Ces so vsi duma??Mislec Pa nekda je se Perla vune kuhala vino, pa tan si res kume prisa do pijace tak so se vsi guzvali, zej pa vse bogo pa prozno. Hm

Sej je zej pri Perli tüdi kühano vino vüni blo, samo je blo v atriji mestne hiše. Venda neso lidje vidli toga...

Jernej sobota, 29. december 2007 ob 17:56

Dejan je napisal/a:
Nela je napisal/a:
Ja ve to mos prav ja, nekda je vec lidi blo vune. Zej pa te nevem, ki te pletejo, da jih je vedno meje. Ces so vsi duma??Mislec Pa nekda je se Perla vune kuhala vino, pa tan si res kume prisa do pijace tak so se vsi guzvali, zej pa vse bogo pa prozno. Hm

Sej je zej pri Perli tüdi kühano vino vüni blo, samo je blo v atriji mestne hiše. Venda neso lidje vidli toga...

Ge bi se takoj vrsto postavo! Angel

Nela sobota, 29. december 2007 ob 18:08

Dejan je napisal/a:
Nela je napisal/a:
Ja ve to mos prav ja, nekda je vec lidi blo vune. Zej pa te nevem, ki te pletejo, da jih je vedno meje. Ces so vsi duma??Mislec Pa nekda je se Perla vune kuhala vino, pa tan si res kume prisa do pijace tak so se vsi guzvali, zej pa vse bogo pa prozno. Hm

Sej je zej pri Perli tüdi kühano vino vüni blo, samo je blo v atriji mestne hiše. Venda neso lidje vidli toga...


E dej res??? Ja jaz tudi nesem vidla, ce ne bi prisla Jezik prevec so se skrili Jezik drugic nej bojo na vidiki :lol:

Dejan nedelja, 30. december 2007 ob 22:37

Ne bi se treba v vrsto postovlati, da vrste neje blo. Bomo te zütra vidli kej de to na tržnici al na placi al gi že.

Jernej sobota, 5. januar 2008 ob 19:48

Ka do ot 6 Jan. na trgi dale delali?
Mate se sneg na Glavnem Trgi? Mislec
..mislim ka se mate snega..eti mamo -5 na Dunaji!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.