Dejan sreda, 1. avgust 2007 ob 00:53

Jernej je napisal/a:
..to je tak nacrt ot LRMV, nej?

Ne ven, či je to glih od jih načrt. To so načrti, ki se je negda namenilo tak delati. Zej pa ne ven kej mojo opčinori v mislih, kak bi se nej Glovni trg obnovja.

Bojanchy petek, 3. avgust 2007 ob 17:30

Ja, lotmerk bi resen lehko zrihtali pa obnovili. Samo kej? Vsakši samo guči, pa guči, ne naredi pa nič!Vsi samo obljubljajo pa zavajajo nos "bedoke", ki jin nasedemo.Tak je!Te pa kdo pride do tega ka bi se nej začelo delati, pride do komplikacij s ten pa ovin...ja,ja itak...pri penezih!Rojši sebi v rit porinejo , kak pa nekej za nos, za prlekijo za prepoznavnost prlekije in za turizem naredijo.Jaz več nikomi nič ne vervlen!Te kda de se , če se seveda bo; začelo delati bon vervala!!!!!Klicaj

Zvončica ponedeljek, 6. avgust 2007 ob 23:37

Negda so celo koledor odovali z načrton prenove trga....samo je bilo skoro tak vse golo pa v kamni ka nikše forme ne melo....tü bi trebalo samo asfalt vün vtrgati pa granitne kocke po celen nareti, zelenice malo sfrizirati pa nareti peš cono pa bi bilo fčistark vredi....samo bi že venda kocke polagali pet let (če bi delali s takšo brzino kak okoli vodometa)Jezik Pa definitivno bi mogli blagovnici pa hoteli pročelja v stil ostalih kuč spraviti....ka sta grozno grdi zgradbi...Zloba

MHA torek, 7. avgust 2007 ob 10:52

Pa dobro hotel je zej nekak za silo, blagovnica pa je unterhund Dol Jok

Zvončica sreda, 8. avgust 2007 ob 17:58

Hotel zgledne kak kakša jegermeister bajta....s toto obnovo so ga dotalno mimo vsekali....blagovnica pa je takša kak je bila gda so jo naredli (od zvüna bor)No ja

MHA četrtek, 9. avgust 2007 ob 11:14

Pa forba od hotela je res čüdna Stisk jas ne ven keremi se je tota forba tak dopodnila Zid

Pepek z brega četrtek, 9. avgust 2007 ob 13:25

Rojši se pitej, ge so jo sploh dobili!

MILAN četrtek, 9. avgust 2007 ob 22:53

Šokiran Gor Gor Šokiran Šokiran
UPS zej pa vos mon
stalno nekši zavedni pa gor pa dol
dere pa se poforba zelena barva
kak je občinska te pa praska.
kak pa nej bo če pa smo še ne zreli.

Zvončica petek, 10. avgust 2007 ob 15:49

Milan ka si s ten misla povedati? Ne kapiran....Ka pa se forbe na oldtajmerski bazi tiče pa me nič ne moti, čeglih bi lehko bila......Kul

Nela sobota, 11. avgust 2007 ob 12:58

No ja za hotelovo fasado bi se lahko marsi kaj rekli, meni se tudi preveč ne vidi ali glovno je da so ga prenovili malo pa očedili, za zeleno pa so se te odločili zaradi Radenske ne? Edino tota tobla je negi preveč v lufti, ka lidje ne vidijo tak daleč gor tepa sprašuvlejo ki je te hotel Haa

Zvončica sobota, 11. avgust 2007 ob 23:16

Če pa se mi vidi ka nad vhodon piše Kavarna ....ali nekaj podobnega....Mislec

MHA nedelja, 12. avgust 2007 ob 16:11

Ne piše recepcija Mislec

Nela torek, 14. avgust 2007 ob 17:04

Zej pa te neke bo s toto prenovo, čepa že celi Lotmerk o ten guči Haa

Zvončica torek, 14. avgust 2007 ob 22:34

Se provi ka de se negda dr¸ugo leto začelo.....Angel

MHA sreda, 15. avgust 2007 ob 12:41

Drügo leto do kumej vendar penezi prišli...Khmm

Makaveli sreda, 15. avgust 2007 ob 16:29

meni je smešno ka keko ven...je tobla recepcija večja od napisa HOTEL heheHaha

Almanah torek, 4. september 2007 ob 08:38

V dnevniku VEČER piše, ka se bodo dela za prenovo glavnega trga začela danes, načrtov pa nikjer, a ni v navadi, da se pred začetkom projekta načrti razgrnejo, da lahko prebivalci vidijo kaj bodo dobili? A je bilo pri nas tak?? Kolko ven ne...

To bi bilo po moje dobro, ne pa neke delajo pa ne vemo kak zakaj koga, samo cen, ki je skoro 1.15 mil. eurov, to ni mali penez...

Zakaj to sprašuvlen in pišem , ker baje tisti načrti kaj so tu gor doni, niso glih pravi, baje so spremembe....

MILAN torek, 4. september 2007 ob 09:12

Pisk
keko je neni znono so fsi načrti bili predstovleni
pa razprava s pripombami je bila.Keko se je kaj spremijalo pa ne ven.Najbol je bilo pripomb na podiranje dreves kar pa naj ne bi bilo res.

Živi bili pa videli.

Almanah torek, 4. september 2007 ob 10:38

Gi pa je to ke pisalo? Kdaj pa je to bilo? Ven samo prek PGP-ja , ka de nekši pohorski kamen....

Dejan torek, 4. september 2007 ob 10:49

Te de venda pohorski granit -> tonalit Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.