MILAN torek, 4. september 2007 ob 11:20

Pomežik
NEJBOJŠE PITATI NA OBČINSKI STRONI

VEN PA JE BIJA PLAN NA NAŠI STRONI SE MI VIDI...

MHA torek, 4. september 2007 ob 18:28

Jah Milan, či pa so tan fsi mutavi, ve ti nikši bog nič ne odgovori. Hjooj Tan se lehko san pritožüvleš, takak na sunčni upravi Jezik

MHA torek, 4. september 2007 ob 18:38

Almanah je napisal/a:
V dnevniku VEČER piše, ka se bodo dela za prenovo glavnega trga začela danes, načrtov pa nikjer, a ni v navadi, da se pred začetkom projekta načrti razgrnejo, da lahko prebivalci vidijo kaj bodo dobili? A je bilo pri nas tak?? Kolko ven ne...

To bi bilo po moje dobro, ne pa neke delajo pa ne vemo kak zakaj koga, samo cen, ki je skoro 1.15 mil. eurov, to ni mali penez...

Zakaj to sprašuvlen in pišem , ker baje tisti načrti kaj so tu gor doni, niso glih pravi, baje so spremembe....


Püstimo se presenetiti.

San mene tüdi interisera kak bi nej toti ploc vün vida. V večeri ne nikše slike blo Mislec

Makaveli sreda, 5. september 2007 ob 13:59

emm malo pret sen ša mimo trga pa je neke zapreto pa neki bagri pa neke finte....pa neke že koplejo...ke če se je mogoče začelo??

Nela sreda, 5. september 2007 ob 14:06

Ja tepa se je zacelo lüsno, taka te bo neke. Ja kda pa bi te to naj fertik blo vse vkuper????

Pepek z brega sreda, 5. september 2007 ob 18:11

Jok Jok Jok
Či sen jas praf obveščeni, na ploci drevje podirajo!!!!Klicaj

Rojši bon tihoTiho Tiho Tiho

Nela sreda, 5. september 2007 ob 18:27

E pa dej se to malo zelenja kaj momo v mesti pa se to podirajo....

MHA sreda, 5. september 2007 ob 18:30

Jap, tak je prvi kostaji so že padnoli, pa en veki falat ceste že fali Huh Jas pa še vedno ne ven kak de to na kunci vün vidlo Mislec

Zvončica sreda, 5. september 2007 ob 19:39

Nikak....če do vse v tlakovce jupnoli pa dreve vün zmetali....ke pa so te tü toti ke varüvlejo storo drevje???Ubog Ubog Ubog

Nela sreda, 5. september 2007 ob 21:22

Pa te do verjetno tudi kaksno nazej posodili ali ne? No do zej je blo tak, ka ce so kaksno vun posekalo ka se je te nazej takoj nova dreva nasadila

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 16:13

Zej sta še san dvo kostanja, pa tiste lipe pri pošti, ovo pa je že fse padnolo. Tan kak je spomenik za kügo, tisto so zravnali z cesto. Gnes zaron 7:15 sen se pela v slüžbo, pa sen vida župana pa še nekši je bija polek, sta šla glejat kak se dela.

Makaveli četrtek, 6. september 2007 ob 17:35

zake pa nega nigi nikšnih načrtov kak bi nej to vun zglednilo na konci?Zid

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 18:33

To mene tüdi zanimle....Mislec

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 19:49

Makaveli je napisal/a:
zake pa nega nigi nikšnih načrtov kak bi nej to vun zglednilo na konci?Zid

To bi jaz tudi rada znola kak de te to vun vidlo, kaj lahko pricakuvlemo pa kda de kunec.

Jernej četrtek, 6. september 2007 ob 22:46

MHA je napisal/a:
Jap, tak je prvi kostaji so že padnoli, pa en veki falat ceste že fali Huh Jas pa še vedno ne ven kak de to na kunci vün vidlo Mislec

Skoda, ka de starim Lotmerkom gratalo...?
...bode staro mesto ka je mir, harmonija in kje vsaki vsakoga pozna se spremenilo v eno mesto kje so vec trgovine kak hise in kje modernizacija vec pomeni kak stare kurenine in tradicije?
Vprašaj

Stari Lotmerk...

zzizek četrtek, 6. september 2007 ob 22:48

Kak te nega? Pomežik

Jernej, to je tipični malomeščanski konzervatizem. Potrebno se je odločiti, ali bo Ljutomer postal območje mestotvornih funkcij, ali pa bo njegova drža naravnana tradicionalno in bo poudarka na drugih dejavnostih. Na tej točki se mi zdi, da je že nekaj časa odločeno kako in kaj in konkretno, v sami prenovi tega trga ne vidin nič napačnega.

Jernej četrtek, 6. september 2007 ob 22:54

.....koga tej projekt je bio idejni projekt 2001 ???
...no dugo je trbelo

zzizek četrtek, 6. september 2007 ob 23:00

Jah, saj pa je bil IDEJNI, nej? Haha

Slednjih pa je povsod ogromno. Navsezadnje je že konkretno sprejetih lokacijskih načrtov vedno na pretek, pa to še ne pomeni da bodo SPLOH izvedeni.

Jernej četrtek, 6. september 2007 ob 23:20

zzizek je napisal/a:
Kak te nega? Pomežik

Jernej, to je tipični malomeščanski konzervatizem. Potrebno se je odločiti, ali bo Ljutomer postal območje mestotvornih funkcij, ali pa bo njegova drža naravnana tradicionalno in bo poudarka na drugih dejavnostih. Na tej točki se mi zdi, da je že nekaj časa odločeno kako in kaj in konkretno, v sami prenovi tega trga ne vidin nič napačnega.


..saj mas prav..Mislec

MILAN četrtek, 6. september 2007 ob 23:31

Pomežik
VSEENO BON MALO OBRAZLOŽJA
seveda bi drevja ostalo samo ka je previsoko(posajeno)če grejo zravnajo trg morajo okrog drevja odstraniti zemlo vendar bi se te potli posušilo.Posajeno bo mlado če se fčokamo bomo sedeli v senci.
Dobro ka se skrbite za trg.Čestitan



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.