Makaveli ponedeljek, 10. september 2007 ob 14:03

mene samo neke zanima tan na tisten storen nacrti zgledne vse na novo...oni pa zaj samo razkopovlejo sredino...ke te do se avti se vedno lehko vozili (okoli pri pošti stori al pa pri blagovnici al pa mimo mestne od naprej)????Mislec

Almanah ponedeljek, 10. september 2007 ob 15:14

Jaz sen na občino zva, ker našim svetnikom nije znani načrt novega glovnega trga. Malo smešno, a tak se pač zej dela..

Na občini so mi prijazno rekli, ka je načrt gor na blagovnici in se ga tan lehko vidi, tak da če ma keri fotoaparat v bližini, hitro to poslikati, pa gor dati...jaz bon ša gnes peš polukna...

MHA ponedeljek, 10. september 2007 ob 16:23

Makaveli je napisal/a:
mene samo neke zanima tan na tisten storen nacrti zgledne vse na novo...oni pa zaj samo razkopovlejo sredino...ke te do se avti se vedno lehko vozili (okoli pri pošti stori al pa pri blagovnici al pa mimo mestne od naprej)????Mislec

Keko sen jas seznanjeni, se avti sploh nedo več vozili...

MHA ponedeljek, 10. september 2007 ob 18:28

Ja, pa res visi načrt, tan kak je bankomat pri blagovnici. Cesta de fseeno šla skozi, mimo blagovnice, pa nekša dreva so narisana, pa v sredino je neke, zej ne ven či je mišleno tisto kak trova Mislec
Bon probo poslikati...

MHA ponedeljek, 10. september 2007 ob 19:52

Evo načrt:

MHA ponedeljek, 10. september 2007 ob 20:00

Kul
Hotel
Stori trg

MHA ponedeljek, 10. september 2007 ob 20:05

To pa de f sredini:

Tu je tehnika pa pošta



Tu doli pa blagovnica

MHA ponedeljek, 10. september 2007 ob 20:19

Ka še malo opišen:

Pri peko-ji de rampa, ki do si jo lehko odpirali, keri de dovolilnico meja, cesta pa falat parkplaca de šla mimo store knigarne (takak je zej), hotel de meja restavracijo na prosten, tan kak mo zej en falat miz vüni, cesta de šla mimo borovega, štrka, blagovnice te je po en falat parkplaca, pa na kunci na vogli drüga rampa, tan de se šlo vün.
F sredini de nekši meni se vidi naravni tlakovec, na tleh do liči, okoli reflektori, od spomenika (küga) proti ormoški cesti de šo nekši vodni špegel Huh ke je to neven. Tan pri pošti do nekši kioski, bar se mi vidi ka piše, pa nekši leseni (zej pa sen pozoba kak se reče) Zardel Dreve pa do posodili, ki se jin reče nekši velikani.

Jaz mislin ka de na kunci lepo Rožica

Jernej ponedeljek, 10. september 2007 ob 20:19

Rejdno te de Lotmerk ta prava metropola gratala!

Dejan ponedeljek, 10. september 2007 ob 21:48

Lotmerk je že metropola Haha
No jas sen si tüdi ša pogledna toti načrt gnes. Te pa kak sen z vogla gori pri Škrejnari stopa je eden tak leta tak ka me je skoro podrja za jin pa eden, ki ga poznan s peciklon pa se drja "stavi ga, stavi ga", samo je že mimo odleta pret kak sen jas kej folga. Te sen le vida za kej se gre, ka je ovi spizdja eni ženski torbico. No te pa smo ga malo po Lotmerki lovili pa te na kunci zgrabili. Nesen moga vervati ka se to sred belega dneva, vüra je bila negi op petih, lehko to v Lotmerki zgodi. Te pa smo še policijo pozvali pa tak dale. Meja sen fotoaparat poleg ka bi lehko totega falota slika pa napopa na internet ka bi ga fsi vidli, samo sen ga te ne. Tak se to po Lotmerki godi, ja Pisk

Nekej sen poslikna toti načrt, v galeriji še je več slik.

Makaveli ponedeljek, 10. september 2007 ob 22:34

uuu zgledne ka de redno lepo
ke je res nekši vodni špegel???
jaz si mislin ka bi še blo dobro ka bi se kamere negi namestile!!(nikoli nemreš znati kda de keremi ke po na pamet opalo smotanega)
do kda pa bi naj blo to nareto??

MILAN ponedeljek, 10. september 2007 ob 23:33

Pomežik
pedašija tak kak vas že ves cejt mirin bote vidli ka de trg kak se šika.Pač nekej moreš reskerati če čeč porihtati.
Bojše ka gremo pomogat če de sila kak pa iščemo nekše nevole.

:AUF BIKS.ČREVA NA PLOT:Mislec

MILAN ponedeljek, 10. september 2007 ob 23:36

Jezik ZEJ PA MON 400.

Vuuhuu Vuuhuu

KEJ TE TOTI STORI DED MODRÜVLE???????????''
Jezik

Makaveli torek, 11. september 2007 ob 15:17

brez zamere MILAN ali dvoji posti so bedni...uporabi gumb uredi na prven pa tan kcoj napiši....

MHA torek, 11. september 2007 ob 17:52

Dejan je napisal/a:
No jas sen si tüdi ša pogledna toti načrt gnes. Te pa kak sen z vogla gori pri Škrejnari stopa je eden tak leta tak ka me je skoro podrja za jin pa eden, ki ga poznan s peciklon pa se drja "stavi ga, stavi ga", samo je že mimo odleta pret kak sen jas kej folga. Te sen le vida za kej se gre, ka je ovi spizdja eni ženski torbico. No te pa smo ga malo po Lotmerki lovili pa te na kunci zgrabili. Nesen moga vervati ka se to sred belega dneva, vüra je bila negi op petih, lehko to v Lotmerki zgodi. Te pa smo še policijo pozvali pa tak dale. Meja sen fotoaparat poleg ka bi lehko totega falota slika pa napopa na internet ka bi ga fsi vidli, samo sen ga te ne. Tak se to po Lotmerki godi, ja Pisk

V Ljutomeru je moški iz rok ženske strgal torbico z denarjem, mobilnim telefonom in dokumenti. Občani, ki so bili v bližini, so storilca prijeli in ga zadržali do prihoda policistov.

vir: PU Murska Sobota

Pisk

Dejan torek, 11. september 2007 ob 17:57

Ja ja, to je to. Tak ka se nej samo pazijo, či de keremi kej podobnega na pamet prišlo. Mo ga že dobili! Haha Gor

MILAN torek, 11. september 2007 ob 19:32

Vuuhuu
kak ste vidli je naša vohunska služba
zbrola podatke pa prjela storilca skoron pret kak
je ftegna dokunčati bodikej delo.

Tiho nebi smeja tega praviti samo v opozorilo
ostalin lunpon.

čestitke vohunski slüžbi KÜNŠTNIH PRLEKOF

MHA četrtek, 13. september 2007 ob 19:28

INFORMACIJA O CELOVITI PRENOVI GLAVNEGA TRGA V LJUTOMERU

klik klik

MILAN četrtek, 13. september 2007 ob 21:11

Pomežik NO fejn ka sen na sejmi v Celji.
Gnes sma mela čas za pogovor z gospodon keri mo nasdzor nad deli
na lotmeršken placi.Zvedja sen dosti zanimivih stvari in vüpan si terditi ka boo meli eden od lepših mestnih trgof. Tudi Funkcionalno bode dosti stvari,Sprejet bodË VERJETNO MOJ PREDLOG ka nebi delali stebra z omejevanje prometa na elektriko pa še nekaj stvari sen proba dopovedati. Z premi amen ka bo.
Mislec

MHA četrtek, 13. september 2007 ob 21:18

Jaz tüdi mislin ka bodo lep trg naredli Aplavz

Milan, kakše predloge? Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.