Legionar petek, 5. december 2008 ob 09:11

Nela je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
samo žalostno pri vsem skup je, ka je spet podnola ena lepa dreva zato ka de par dni tu stola.vse so dali v kamen, zapa podirajo drevje v toti namen.Hudi

Tota dreva neje glih bila zrtev, no ka so jo zagali ja je bila, samo ovaci pa vem, da je bila podarjena obcini, ka je ze lehko na trgi.
podarjena ali ne, negi je padla v ta namen, najverjetneje.dobro, pustmo to. nisem naravovarstvenik, sem pa velik ljubitelj narave in mislim ka še bolj nikan nebi prišli, če bi vsi vse podirali, uničevali in sploh nevestno delali z naravo. tudi mi smo samo del narave in za vse kaj ji delamo slabega, se nam prej ko slej maščuje.

MHA petek, 5. december 2008 ob 11:35

Žrtef gor ali dol. Na nizozemsken sadijo smreke san zavolo toga ka jih te posečejo, ka jih lehko te odovlejo. Mogli bi malo več dref posaditi na ploci, pa kakšo smreko mezmes, pa nebi trebalo fsakšo leto sekati.

stajerc13 petek, 5. december 2008 ob 11:44

keko jaz ven,tudi prinas so nasodi smrek...
tak ka jih te posečejo in jih lehko kupiš na trgi...
pa nega lepšega kak naravni betlehen metiv dnevni sobiali pač bilo kje...
to meni tak lepo diši po celen stanovoji...Božiček

Legionar petek, 5. december 2008 ob 18:41

MHA je napisal/a:
Žrtef gor ali dol. Na nizozemsken sadijo smreke san zavolo toga ka jih te posečejo, ka jih lehko te odovlejo. Mogli bi malo več dref posaditi na ploci, pa kakšo smreko mezmes, pa nebi trebalo fsakšo leto sekati.ja, to je ok, če so pač posajene zaradi tega. eni pa krodnejo smreke po šumah pa ne vem ge še vse zaradi tega.

Zvončica sobota, 6. december 2008 ob 02:30

Hahaha zej si me spotja....v 6. razredi OŠ sen se pelala sred zime z biciklon k babici ka sen šla v jeno šumo "krost" smreko (dedek mi je pomoga), do popka mi je segna sneg, smreko sma zvezala na bicikl pa sen šla včasik nazej .....pa toga nen nikdor pozobila kak jo je bilo fejn krasti...

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 09:56

Zvončica je napisal/a:
Hahaha zej si me spotja....v 6. razredi OŠ sen se pelala sred zime z biciklon k babici ka sen šla v jeno šumo "krost" smreko (dedek mi je pomoga), do popka mi je segna sneg, smreko sma zvezala na bicikl pa sen šla včasik nazej .....pa toga nen nikdor pozobila kak jo je bilo fejn krasti...upam ka ti je ne to v navodi ostalo (krasti namreč)...Pomežik

Dejan sobota, 6. december 2008 ob 14:26

Ja sej zej se večinoma odovlejo tote smreke, ki so posebej za to gojene v nasadih za toti novoletni namen. Samo takša veka smreka, kak je to na trgi pa nüca por 10 let, ka tak zrose. Toto so negi čopnoli Hihihi

Bi pa lehko razmišlali malo napre, ka bi na trgi posodili eno smreko za toti namen, ka bi bila živa. Samo je že v osnovi zgrešeno, ker niti navodne dreve v toten kamni poleti ne zdržijo duže kak mesec, ne ka bi smreka.

Nela sobota, 6. december 2008 ob 16:24

Jaz sem gnes na lastne oci vidla smreko Hehe fest je lepa, pa glih zadosta veka pa kosota. Fejn so jo tudi okrasili.

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 18:31

Nela je napisal/a:
Jaz sem gnes na lastne oci vidla smreko Hehe fest je lepa, pa glih zadosta veka pa kosota. Fejn so jo tudi okrasili.fajn je okrašena s tistimi plovimi lučkami, tisti duma narejeni okraski so sicer lepi, samo nekaj samo nametani gor se mi vidijo. to se nekša deca dovala gor, pa so jim nikše lestvice ne dali. lehko bi prišli gasilci pa jih malo zdignoli gor ali pa kdo s kakšim drugim dvigalom, če že za vsako drugo bedarijo to dvigala vločijo, bi še lehko zej kakšo prpelali.

MILAN sobota, 6. december 2008 ob 18:32

Hjooj
ven pa je dosti storih polovjokof pa bi lahko bor notri posodili pa bi zdrža dosti let

Nela sobota, 6. december 2008 ob 19:19

Ze sen bila na trgi, pa v sotori neksni trije igrojo, 10 lidi pa ploska pa miga poleg. Juhuhu Se neje slaba muzika, samo more jih pa v prste tudi zebsti. Mraz Aja poleg pa se kuhano vino odovlejo. Božiček

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 19:27

Nela je napisal/a:
Ze sen bila na trgi, pa v sotori neksni trije igrojo, 10 lidi pa ploska pa miga poleg. Juhuhu Se neje slaba muzika, samo more jih pa v prste tudi zebsti. Mraz Aja poleg pa se kuhano vino odovlejo. Božičekkühano vino? verjetno po drogo kak žafron, ne?Hihihi

Nela sobota, 6. december 2008 ob 19:33

Keko kupica kosta pa res nevem, da nesem pitala. Pomežik

Nela sobota, 6. december 2008 ob 19:37

Cudi me pa to, ka po Lotmerki nigi nimajo nic okraseno, to ke na trgi smreka stoji, pa ka na mestni hisi malo lucke gorijo, to pa je tudi vse. Cepa smo nekda na liceh meli neksne okrasne lucke gor, ka se je res znalo, da se svetki blizajo, letos pa te nic? Pa niti lidje po balkonih nimajo nigi nic. Ze nevem ce me to mesa, ka mojo na Dunaji ze od novembra vse osvetljeno, ali pa so tu lidje pozobili da se Bozic bliza. Hehe

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 19:52

Nela je napisal/a:
Cudi me pa to, ka po Lotmerki nigi nimajo nic okraseno, to ke na trgi smreka stoji, pa ka na mestni hisi malo lucke gorijo, to pa je tudi vse. Cepa smo nekda na liceh meli neksne okrasne lucke gor, ka se je res znalo, da se svetki blizajo, letos pa te nic? Pa niti lidje po balkonih nimajo nigi nic. Ze nevem ce me to mesa, ka mojo na Dunaji ze od novembra vse osvetljeno, ali pa so tu lidje pozobili da se Bozic bliza. HeheMoje mnjenje okrog tega pa je naslednje; čist prav je, ka s totin okraševanjom ne norejejo že dva mesca pred božičom. negda smo delali betlehen en večer pred in te si res meja občutek, ka de božič. zej pa norejejo s ten že na začetku novembra in enostavno ti vse že prek pride še pred kak pridejo resni prazniki.

Nela sobota, 6. december 2008 ob 20:03

Se smo mi duma betlehem delali tudi vedno na bozicni vcecer pa se zej je tak, nic pred, samo lucke po balkonih pa oknah, pa so se vedno pred dale vun. Samo mesto je pa blo pred okraseno, no vsej zdi se mi.

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 20:11

Se mi pa zdi glupo kdo norejejo s totin božičon pa miklošon pa dedekon mrazon pa ne ven s kon še vse že mesec pa pol pred.Klejen

MHA nedelja, 7. december 2008 ob 00:08

Drügo na trgi tak nede raslo kak posiližif. Drgačik pa je Lotmerk redno fest okrašeni. Hjooj

Zvončica nedelja, 7. december 2008 ob 01:25

Mogoče pa bi na trgi uspeva kakši kraški bor ke je že na vse hüdo prprovleni...mene nič ne moti ka še neje rompompom okrašeno.....

MILAN nedelja, 7. december 2008 ob 09:40

To ja nekej pa se le godi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.