Makaveli nedelja, 7. december 2008 ob 16:33

sen napisa v narobe temo hehe...emmm drugače pa če smo pri bori na trgi, meni je lep pa lepo pašejo plove lučke gorNa zadnje urejal: Makaveli, dne: nedelja, 7. december 2008 ob 18:35

Jernej nedelja, 7. december 2008 ob 21:45

...Cü meni se tüdi vidi! Par se vidi ka je božič blizi! Veselko

Dejan ponedeljek, 8. december 2008 ob 03:49

Pa bojše, ka ne norejejo s totimi ličmi tan pred 20. decembron. Tan okoli božiča pa novega leta pa je že vredi, či gi kakša lučka sveti. Trg je že ovači čez leto, tak kak štadion osvetleni s totimi nlp ličmi. Pa zej je kriza, treba šparati.

MHA ponedeljek, 8. december 2008 ob 13:03

Ja ja, treba šparati Jaaa

Nela ponedeljek, 8. december 2008 ob 23:54

Gnes pa sem vidla, da so lidje koncno dali lucke na okne pa balkone, pa se sred trga so neksni zvonci bli kredi za gor djati. To ja Tepa de se le prestimalo, da se svetki blizajo.Nasmeh Vidla pa sem tudi, kej se mi zdi fenomenalno, tan pri parki je ena smreka in gor so tenke palcke, ki svetijo. In ko to sveti, vun vidi kak da bi ledene palcke kapale............. v glovnen zeloooo lepo! Aplavz

Legionar torek, 9. december 2008 ob 17:43

MHA je napisal/a:
Drügo na trgi tak nede raslo kak posiližif. Drgačik pa je Lotmerk redno fest okrašeni. Hjoojto itak, ker zej lotmerški trg zgleda bol kak kakši trg v kakšen dalmatinsken mesti.Haha

Zvončica sreda, 10. december 2008 ob 00:05

Če bi tak zgledna kak kaši tan kak si reka....te bi bija krasen....

Legionar sreda, 10. december 2008 ob 09:51

Zvončica je napisal/a:
Če bi tak zgledna kak kaši tan kak si reka....te bi bija krasen....sej forma je podobna.Haha

MHA sreda, 10. december 2008 ob 16:34

Eh, sej pa je ploc po ne tak grd, čiglih bi lehko lepši bija.

Legionar sreda, 10. december 2008 ob 21:24

MHA je napisal/a:
Eh, sej pa je ploc po ne tak grd, čiglih bi lehko lepši bija.saj sem ne misla rečti ka bi bija nevem kak grd.

misekovi četrtek, 11. december 2008 ob 22:58

pa se neke dogaja!!
lidje bomo naredli trg ne pa LTO če nede lidi se lehko LTO na trepalnice meče
se pa vidi ka se neke dogaja če drugo ne se neke piše
pa vsake teko se kakši avto iz radovednosti skozi pela

Dejan petek, 12. december 2008 ob 00:06

Od ke so trg prenovili, je mrtef, to je dejstvo, ki ga nemre noben zanikati.
Lidje pa bi trg lehko naredli živ, či bi se tan ke dogajalo. Samo se ne dogaja. Za to pa je zaduženi LTO, či so že zaposlili nekoga zaradi tega.

Nela petek, 12. december 2008 ob 00:29

To je res ke si napiso, trg od ke je nov, je res mrtev. Samo meni se vidi, ka toti LTO sami nimajo pojma, kere lidi bi narocili, ka bi nan za novo leto spilali. Tepa malo sprobovlejo, kak de se kej odneslo. Samo zgleja, da same bedne pa nejbolj poceni venda vun koplejo, pa vobijo, tepa ne cudno, da liden neje za festo. Heoa

Zvončica petek, 12. december 2008 ob 01:06

Denar je sveta vladar.....totega pa v Lotmerki za takše pa podobne zadeve nigdor neje bilo.

MHA petek, 12. december 2008 ob 01:35

Ve toti dve rampi tak ne delata, sta skos odprti.

Legionar petek, 12. december 2008 ob 09:32

Dejan je napisal/a:
Od ke so trg prenovili, je mrtef, to je dejstvo, ki ga nemre noben zanikati.
Lidje pa bi trg lehko naredli živ, či bi se tan ke dogajalo. Samo se ne dogaja. Za to pa je zaduženi LTO, či so že zaposlili nekoga zaradi tega.
Meni se vidi, ka je toti LTO bolj sam sebi namenjen, kak čemi konkretnemi! Da je trg bolj ali manj mrtev, bi se tudi strinja, samo živleje trgi dojo lidje, pa LTO gor ali dol. Je pa res, ka jih dosti ne gre na eno fešto, či recimo prvlečejo nekše ob bogve kod muzikante. Sami didl-dudlače zodje cejte to vločijo, to je dejstvo. Hudi Pa četudi se že kaj dogaja na trgi, postovijo šotor, gostinske storitve dojo prek hoteli ki odovle pivo po 2,5 evra.Te pa iti pit na trg če lehko!!!

misekovi petek, 12. december 2008 ob 13:54

Lotmerk bi moga biti znoni po viskih feštah in te gdo bodo to skapčali lidje pa tűde LTO te de neke iz Lotmerko grotalo se pa smo po dobren vino znoni Prleki

MHA petek, 12. december 2008 ob 14:36

Tak mi mislimo ka smo po dobren vini znoni Prleki, ostali Slovenci mislijo ka so po dobren vini znoni Prekmarci. HjoojJok

MILAN petek, 12. december 2008 ob 14:36

Hjooj žmetno bodo razmili

misekovi petek, 12. december 2008 ob 16:55

uh ze pa si me direkt v srce trufa, nije problem v Prekmarcih ampak v Prlekih za kere eni Slovenci niti ne vejo, smo pa za to sami krive. O ten sen se zodjič son prepriča, bija sen na eni fešti v Ljubjani na keri se je pilo Prleško vino je pa resen ka so celi večer vsi gučali kak je dobro toto Prekmursko vino in te so naši vrlli Prleki rekli ka smo mi iz Pomurja to je pa mene tak sfadilo ka sen si skoro vse lase iz glove spipa pa se začeja na ves glos dreti ka smo mi Prleki ka mi pač nemo nikdor Prekmarci in zato van vsen provin beseda Pomurje je ni dobra za nos sej te avtomatsko podnemo pod Prekmurje. Pa upan ka se zej nede keri Prekmarec počutja užaleno.
Bi pa še van rad povdarja ka našo vino spoda pd vinorodni okoliš Štajerska Slovenija -podokoliš Ljutomersko Ormoške gorice ,Prekmurci majo pa svoj okoliš Prekmurski vinorodni okoliš in tega ne vejo niti vsi Prleki.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.