Makaveli četrtek, 13. september 2007 ob 21:53

eh prometa skoz trg nesmi biti to je brezveze...naj le bo rampa

mogli pa bi neki 2 kameri dati negi ka de ziher nekomu po palo ke na pamet

MHA četrtek, 13. september 2007 ob 22:00

Jaz sen še nevtralen za promet skozi Lotmerk. Zej či bi do kunca doj zaprli, te bi trg nekak preveč mrtef bija, fejn pa bi tüdi blo ka bi lehko šo po trgi, ka nebi trebo meti pasko na avte. Ki se tüdi nejdejo bedoki, ki skozi mesto lečejo kak nori z muziko v avti.

Jernej petek, 14. september 2007 ob 22:01

MHA je napisal/a:
Jaz sen še nevtralen za promet skozi Lotmerk. Zej či bi do kunca doj zaprli, te bi trg nekak preveč mrtef bija, fejn pa bi tüdi blo ka bi lehko šo po trgi, ka nebi trebo meti pasko na avte. Ki se tüdi nejdejo bedoki, ki skozi mesto lečejo kak nori z muziko v avti.

Cü, ge san istoga mlenja! Aplavz

Jernej petek, 14. september 2007 ob 22:08

Zdaj koplejo na glavnem trgi...in so že kaj najšli?

na primer... Stare meče ali kuvance itd.

Vprašaj

Nela petek, 14. september 2007 ob 22:28

Samo ce do cesto doj zaprli, te de tak Blagovnica propodnila, meni je pac vseeno ce se avti vozijo skoz ali ne :lol:

Dejan petek, 14. september 2007 ob 22:28

Hehe, ke te s tebo je? Či so en meter dol skopali, tü te res nedo nič nejšli f toti močvari.

MHA sobota, 15. september 2007 ob 17:11

Lotmerk so doj zaprliŠokiran

MHA sobota, 15. september 2007 ob 17:28

...f) ureditev okolice Marijinega znamenja:
Steber predstavlja vertikalno dominanto trga, njegov simbolni prostor je večji od same tlorisne površine. Znamenje je postavljeno na stopničast podstavek, širše območje pa je zamejeno z štirimi konfini. Obstoječe konfine se zamenja z novimi – kovinskimi konfini, ki vključujejo svetlobno telo za osvetlitev znamenja ter celotnega prostora ponoči, ki ga ti konfini opisujejo. V osi stebra je formirana prečna os trga.



Zej či do že tak to zrihtali, te bi še lehko prebarvali celi spomenik, ka je že na določenih mestih "črni" Ideja

Zvončica nedelja, 16. september 2007 ob 02:11

Ja, to pa že spada na področje kulturne dediščine....samo je v naši občini tak ka gda se pojovi tota beseda nega skorok nikše šanse ka bi se dalo kej zrihtatiHjooj

Makaveli nedelja, 16. september 2007 ob 15:31

jaz sen neke čuja ka bi nej ovi kip ke je pri slaščičarni oz. polek mosta za park premeknili v mesto...je to res al je larifari?Haa

MHA nedelja, 16. september 2007 ob 16:18

Tisti "trije prsti"? Ali keri kip? Ne ven, prvič čüjen Mislec

Makaveli ponedeljek, 17. september 2007 ob 03:06

MHA je napisal/a:
Tisti "trije prsti"? Ali keri kip? Ne ven, prvič čüjen Mislec


ja tisti slovenski grb

Almanah ponedeljek, 17. september 2007 ob 08:29

To sen ajz tudi čuja, samo ne vidim smisla v tem.....

Samo tan gor na blagovnici, na tistem načrti, pa ga nega.... ta ka ne ven zej....

MHA ponedeljek, 17. september 2007 ob 10:18

Jaz sen tüdi proti, nej le bo tan kak je. Pa tan ki so tak lepo okolico zrihtali okoli spomenika, zej pa bi ga prestovlali?! Hjooj

Dejan ponedeljek, 17. september 2007 ob 17:06

Ja ka pa vrak. Te še nejbojše ka dum za ostarele to prestovijo...
Sen gnes ša mimo pa so tote tlakofce nalagali na tovorjok. Sen si misla enega za spomin vzeti pa sen te ne Mislec

MHA ponedeljek, 17. september 2007 ob 17:11

Dejan je napisal/a:
Ja ka pa vrak. Te še nejbojše ka dum za ostarele to prestovijo...

Haha

Iz totih tlakofcof nej naredijo cesto ki de šla skozi Lotmerk.

Nela sreda, 19. september 2007 ob 15:07

Makaveli je napisal/a:
jaz sen neke čuja ka bi nej ovi kip ke je pri slaščičarni oz. polek mosta za park premeknili v mesto...je to res al je larifari?Haa

E pa dej, to bi pa bila bedarija Hjooj pa sploh je lepi ne Tiho

MHA sreda, 19. september 2007 ob 15:14

Nela je napisal/a:
[b]E pa dej, to bi pa bila bedarija Hjooj pa sploh je lepi ne Tiho

Zakej je ne lep? Ke pa mo fali? Edino namesto tistih kock pod jin, bi lehko trova bila.

Makaveli sreda, 19. september 2007 ob 23:46

ja to so zjebali...prvi meter iz asfalta sploh ne paše kcoj...tisti podstavek...pa malo bi ga lehko spucali ker se črke slabo vidijo na jen pa neka trova že rose gor

MHA četrtek, 20. september 2007 ob 14:26

Zvončica je napisal/a:
Ja, to pa že spada na področje kulturne dediščine....samo je v naši občini tak ka gda se pojovi tota beseda nega skorok nikše šanse ka bi se dalo kej zrihtatiHjooj


Jas sen seveda pita na občino, kak de s ten, pa so mi lepo odgovorili:

Spoštovani!

Odgovarjamo vam na vaš predlog glede obnove " Marijinega znamenja " na Glavnem trgu v Ljutomeru.

Sporočamo vam, da smo se v zvezi z restavriranjem tega kulturnega spomenika že posvetovali z Zavodom za varstvo kulturne dediščine Območna enota Maribor, ki nam bo podal strokovne smernice za pristop k obnovi.

Lepo pozdravljeni!


OBČINA LJUTOMER
Franc JURŠA, župan



Taka bodo to tüdi lepo obnovili

Aplavz Gor Aplavz



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.