TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 09:15

Kej češ, Jürša je bija šparoven človik.

Lenny torek, 8. februar 2011 ob 12:12

TUNČEK je napisal/a:
Kej češ, Jürša je bija šparoven človik.

Šparaven kak cerkveni tajkuni.
Šparavnost po Jűršovo

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 13:01

Namen šparoven sen namerno ne dja pot narekovoje, da bi se gdo oglosa, če ne pa sen tisti člonek že čita in ven keko je vüra v Lotmerki. Jaaa Pozdrav

Lenny torek, 8. februar 2011 ob 13:04

Tunček, mo je blo jasno ka si s šparavnostjo misla Kul
Samo nemren s svoje kože, kda je g. Jűrša v pitanji Pomežik

optix torek, 8. februar 2011 ob 18:36

malo sem opazoval te razne evropske projekte ki so se jih lotile občine tu okrog in lahko zaključim da vsepovsod kjer so dotične firme delale, je narejeno šalabajzersko.
glavni trg ljutomer, nekvalitetni tlakovci, en je malo gor,drugi je malo dol,kot da so jih polagala tista dva v A JE TO risanki, zdaj so že na večih mestih luknje nastale, nekje sem tudi opazil da so tlakovci napočeni, da o tisti preš niti ne govorim.
tista nova cesta ko so jo delali v banovcih je kot morje valovita,preozka, šahte so se vse posedle tak da ko se pelješ z avtom prek te rukne fajn, med sprehajalno potjo in cesto so nasipali neki drobni pesek ker niso več imeli denarja za urejanje okolice, in potem ko pade dež, voda odnese pesek na cestišče.

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 19:14

Optix, toti dvo - Pat in Mat mislin ke bi bojše napravla. Primerjova žjima je neumestna.
Vuuhuu Hehe

Dejan torek, 8. februar 2011 ob 19:18

A je to sta mejstra Vuuhuu

Nekej cvetk je v spodji galeriji:


Samo smo jih že pred leton pa pol hejali šteti pa slikati ...

kobreti torek, 8. februar 2011 ob 19:43

...tud jaz sem mnenja, ka je toti glavni ploc pret sramota kot ponos Lotmerki. Drugo nega kak san beton, nigi nič zelenega, po toten tlakovci kdo se keri pela ruži pa klopoče kak 91-tega, kda so šli tanki skoz lotmerk! Vupan bor ka nedo kaj takega naredli še s storega trga

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 19:43

Se to človik nemre vervati ! Šokiran
In še nagroda je bila dona !

MHA torek, 8. februar 2011 ob 20:00

Glovno ka tisto ploščo na ploci vrak ne vzeme.

Dejan torek, 8. februar 2011 ob 20:09

Sej se plošči nič bojše ne godi. Posneto pred dvema letoma:

Lenny torek, 8. februar 2011 ob 20:20

Vupan, ka de zaslužnega splavilo v kanalizacijo. Če bon lehko, bon pomoga po svojih nejbojših močeh. Pomežik ka de kunča v kanalizaciji Hihihi

MHA torek, 8. februar 2011 ob 22:01

Ve so ploščo po objavi posnetka popravili.

karantanija torek, 8. februar 2011 ob 22:29

Jas se ale na paragrafe kej doste ne razmen, samo sen že čuja, v svete za oprovleno delo na kunce stoji nekšna garancija. Če denok toga nede nišče poprava, pa za toto (ne)delo odgovorja?!

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 22:34

Gda pa je točno bija toti trg postovleni ? Ali sploh še mo kakšo garancijo ? In ali je opčina zadržola kakšen depozit, da ga v primeri napok ponüca za popravilo ? Hjooj

Dejan torek, 8. februar 2011 ob 23:16

Otvoritev je bila 10. maja 2008. To maš slike:


Delali pa so ga od septembra 2007 pa do otvoritve pa nikoli kunčali. Prešo so še noč pred otvoritvijo fküp sprovlali, teko ka je na otvoritev stola, potli pa jo poprovlali fsakši den dokič neso obupali. Preša je gnesden podobna küpi spotretih kohlic.

Slike obnove trga:


Klik na sliko odpre celi album.

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 23:53

Hvalalepa Dejan za podotke in slike. Kumer zej si pretstovlan, kakšen vadalizen so napravili nat trgon in kakša gromozansko veka dela so to bila. Mogoče bi takšen betonski trg pasa f kakšnen velemesti, nikak pa ne v Lotmerki.

Neke garancije na kvaliteno oprovleno delo pa bi fseeno mogle opstojati.

Situacija pa zove po ten, da de neše moga enkrat plac spraviti v tisto lepo stanje kak je bilo fčosik. Jaaa

optix sreda, 9. februar 2011 ob 10:51

Tunček,

toti glavni trg ne verjamem ka bi tudi pasal v kakšno velemesto, bolj mi zgleda da bi bil dober za snemanje kakšne SCI-FI serije tipa Star Trek.

Nažalost zgodovinsko gledano so Lotmerk vedno vodili "pametni in sposobni ", današnje stanje vsega pa je tudi produkt njihove "sposobnosti".


Verjetno garancija obstaja, ampak mogoče 2 letiNasmeh? Dvomim, da ti bo kdo nudil garancijo daljšo kot period 2 let.
Se pravi, če je trg bil odprt 10.5.2008, je garancija iztekla -Nasmeh


Kaj se pa tiče kohel na preši za kere je Dejan prej napisal, me niti ne čudi da so naslednji dan po otvoritvi "kapale dol kot pijane", na bazenih v mali nedelji tudi "kapajo" vsako leto Nasmeh
Verjetno so jih z istim lepilom lepili Kul

MILAN sreda, 9. februar 2011 ob 20:01

Mislec KEKO VIDIN KA SMO FSI PREŠTIMALI KA JE NEKEJ STVARI NAROBE
to pač vidimo mi mali lidje.Zej je nova oblost keroj pa nede fseeno kak napre.
Bomo vidli,mislin ka de se fseeno nekje genolo. Hihihi

Jernej sreda, 9. februar 2011 ob 21:46

Kul ..razne stare slike od Lotmerka z pogledon na Glavni trg obstajajo v galeriji!
Gnes den je malo dosta betona pod trgon!
Taka če bi ščeli malo kaj zelenoga posaditi nebi raslo!

Me zanima če bojo ga enoga dneva malo spremenili nazaj na staro?

Ka pa rampe, še ne delajo??? Ali je to samo pa "baba čüjla, baba rekla" blo???



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.