MILAN nedelja, 7. avgust 2011 ob 10:47

Mislec še bole zanimivo pa je bilo viditi po mizah na fsakši bor dvo litra vina pa vesela drüžba okoli tak kak v dobrih storih cejtih.
Prišli so takši lidje keri so že dugo ne bili na veselici. Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač

TUNČEK nedelja, 7. avgust 2011 ob 11:14

Potli je pa resen blo zlo dobro organizerano. Pomežik Pa vino, je bilo zakej? Da je ne bila kakša čmiga ? Pomežik

MILAN nedelja, 7. avgust 2011 ob 12:51

Mislec vino pa fse ostalo prva liga .Edino ka je bilo premalo placa za fse keri bi si doj fseli
to pa so samo lidje krivi zakej pa jih je teko prišlo.

erof nedelja, 7. avgust 2011 ob 12:55

MILAN je napisal/a:
Mislec vino pa fse ostalo prva liga .Edino ka je bilo premalo placa za fse keri bi si doj fseli
to pa so samo lidje krivi zakej pa jih je teko prišlo.


če bi samo vsaki mejo svoj venkiš za sideti te bi še plac osto
pa kej te trebajo mize se se negda da se delalo pri kmeti samo na prt dalo pa cekar pa kakša korflaša pa bijo problem rešen Hahaha

TUNČEK nedelja, 7. avgust 2011 ob 13:34

Samo, da je blo fajn, se se en cajt do tüdi stoti. Hahaha

Jernej nedelja, 7. avgust 2011 ob 16:52

Ploskač Meni, Neli pa mali Maji je se vidlo! Fajn je blo pa gužba je bila!
Mala hčerkica Maja je tak plesala tak daj raketo vriti mela! Hihihi

TUNČEK nedelja, 7. avgust 2011 ob 17:01

Po nekon se je vrgla, odgovor veš ti. Pomežik

Jernej četrtek, 16. februar 2012 ob 23:09

Da san Glavni trg prejšno soboto vido san bijo malo zamišleni Mislec
...na sliki poglente pot, neje tü cesta negda tak bila? Nasmeh



Ivek petek, 17. februar 2012 ob 07:10

Keri norc bi hodja okoli, či je pošrek bliže. Poti naj bodo tan, ge jih nücajo lidje, ne pa zmislijo arhitekti.

TUNČEK petek, 17. februar 2012 ob 07:55

To drži pofsodik. Pomežik

pravični petek, 17. februar 2012 ob 13:44

To drži. Jaaa

Drži pa tudi, da se Glavni trg ne uporablja samo za prehod, ampak gredo ljudje v razne trgovine in druge objekte. Jaaa To ja

Vsaj večina. Jaaa

Tisti, ki nimajo tam kaj početi itak ne gredo tja. Jaaa

Ne bom dalje govoril o čiščenju snega v Ljutomeru, ker je škoda tipkanja. Jaaa Mislec Hjooj

To je enostavno GRoZLJIVKA ! Šokiran


gorgona petek, 17. februar 2012 ob 14:42

sicer to neje tema ki bi bila za tu ampaK pravični...namesto ka telko gočuši kak je ki spucano...primi za lopato pa spucej...nepa z bloka al pa z pač enega objekta glediš vun pa se buniš...pa se vas je več takših...

pravični petek, 17. februar 2012 ob 15:02

Gorgona ne papaj brez beze, če nimaš pojma. Jaaa


Najprej si poglej zadeve po Lotmerki in vprašaj starejše ljudi, kako hodijo po snegu. Mislec




gorgona petek, 17. februar 2012 ob 17:19

hahaha...vsak stari človek teško hodi...ampak ti toplo priporočam da se ozreš malo naokoli da se popelješ z avton vlakon itd.malo po ljubljani in mariboru pa boš šele videl kaj je katastrofa od čiščenja...ampak dečko zima je ne pa leto...v zimi pada sneg...hahaha

TUNČEK petek, 17. februar 2012 ob 18:15

Samo letos ga je bole malo padnilo ! Hehe

iTux sobota, 18. februar 2012 ob 11:41

Nesce je plocan za to, ka puca javne povrsine. Ce pa doticni to ne naredi oz. naredi to slampasto, pa je cejt za zamenjavo taksega.

MILAN sobota, 18. februar 2012 ob 14:54

verjetno ti je znono ka nega javnih delafcof te pa nega lidi v Lotmerki ka bi spucali.

iTux sobota, 18. februar 2012 ob 19:59

MILAN je napisal/a:
verjetno ti je znono ka nega javnih delafcof te pa nega lidi v Lotmerki ka bi spucali.

Neje mi znono ne, ka naj ne bi blo javnih delafcof. Je pa mi znono, ka vsake tretje, ki ma kakso globo za storjeni prekrsek za plocate vloze predlog za opravljanje druzbeno koristnega dela, ka se s tem izogne placilu globe pa prestajanju uklonilnega zapora. Znono pa mi je tüde, ka te takse "opravljajo" omenjena dela v DSO lotmerk, rdeci kriz lotmerk, pa se kej bi se najslo. Cüde pa me, zake se takse ne napoti na glovni trg pucat snega, glede na to ka sami predlagajo opravljanje druzbeno koristna dela v izogib zgoraj napisanega. Verjetno bi to trebalo pitate odgovorne na CSD?!

lotmershki21 sobota, 18. februar 2012 ob 20:36



takšen zasneženi trg zgledne praf vredik! me ne moti ka je ne spucani, moti pa verjetno kerega od starejših. ampak, če glejamo nazej po zgodovini je pa blo vedno tak, ka je ne blo spucano. pa so vsi preživeli...

Legionar nedelja, 19. februar 2012 ob 08:07

Čipa jaz brž še tü pa tan vidin Elviro pa ovega malega ka pobirata smeti. Ali pa se mi to samo zdi tak? Mislec Ne ven.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.