Zvončica petek, 28. april 2006 ob 22:59

Zodjič sen se pelala v Soboto mimo nove šoderjame. Ka so totega šodra ne skopali...če so malo nori!!!!!Mo enkrot samo v lukjo skapali fsi vkup.No, pa malo sen popenila zaradi tovorjokov ka jih je teko na cesti ka si v malen avteki resno ogroženi.Ka mislite kakši hasek momo v lotmerki od tega??Ka o "novi"cesti mimo EUROspina niti ne gučin....

Makaveli nedelja, 30. april 2006 ob 17:59

ja pa mo pač lukjo meli sret lotmerka ka mo lehko por totih "pomembnežov" kaj en drek naredijo za lotmerk notri zmetali...Pisk

Dejan sreda, 3. maj 2006 ob 01:14

Kej lükjo, tü de se s cejtoma lepo voda notri nabrola in bomo meli svojo šoderjamo kon bomo se kopat hodili. Iz lotmerškega bazena tak nič več nikoli nede...

Pepek z brega sreda, 3. maj 2006 ob 01:20

Bode, bode. Či ne drügo, do ga v jesen ponücali kak poligon za nabiraje političnih točk.
Lotmeržonci - küpte si lavore, ka te si v jih riti namakali.
Pa nič mi ne fošüvlite, da sen jas tüdi ne dosti na bojšen.

MHA sreda, 3. maj 2006 ob 18:19

Makaveli je napisal/a:
ja pa mo pač lukjo meli sret lotmerka ka mo lehko por totih "pomembnežov" kaj en drek naredijo za lotmerk notri zmetali...Pisk

To je guč!!! Tak so sami lopovi na opčini

Makaveli ponedeljek, 8. maj 2006 ob 23:44

To je guč!!! Tak so sami lopovi na opčini

ja kaj pa si te ti mislaPomežik

Dejan torek, 9. maj 2006 ob 03:30

No pa nej mi te en pove, kej se je te sploh v zodjih 4ih letih naredlo v družbeno dobro v naši občini? Na primer neke, česa se lehko vsi občani veselimo pa upamo na bojše cejte?

MHA torek, 9. maj 2006 ob 17:13

Bon ti ja poveda:
Dobili smo težko pričakovoni krožni z vodometom, pa še kesne enega (v Veržeji mojo enega, zato moremo mi meti dvo), "novo asfalterano" cesto na ormoški (mimo imgrada), trgovin keko češ (či slučejno nebi zno kon po liter mleka pa krüh)...

Dejan sreda, 10. maj 2006 ob 17:49

Ah sej res. Na fsakših 100 metrof mamo eno veko trgovino, te pa se človik nemre odločiti v kero bi ša, pa gre v blagovnico.

Zvončica sobota, 13. maj 2006 ob 00:11

dom za ostarele Zloba

MHA sobota, 13. maj 2006 ob 23:18

Zvončica je napisal/a:
dom za ostarele Zloba

San je bila to pametna stvor, bor so eni slüžbe dobili.

Zvončica sobota, 13. januar 2007 ob 00:14

Tak..končno so začeli rihtati cesto mimo šoderjameAplavz

MHA sobota, 13. januar 2007 ob 15:10

Aja, pred enin mescon sen se tan mimopela, pa so te nekši koli bli po jivah znaftikane. Kak daleč pa te so?

Zvončica sobota, 13. januar 2007 ob 23:33

Zaenkret nekaj rovlejo pa širijo cesto od drügega (dukšega)mosta pa do onega mosta pri svinjski farmi.Tan se je zaj najbojše bole pomalen voziti ka je ge šte puno šodra po asfalti(pa to najbole na ovinkih)Gnes sen po radiji čüla ka de promet tan še v pondelek oviran(delna zapora)...ne ven če do že gor asfalt flikali....fala bogi ka de to enkrat zrihtano. Pa mislin ka do še nekaj proti Lotmerki rihtali.Aplavz

MHA sobota, 13. januar 2007 ob 23:42

Čüja sen praviti ka bi še nej toto križišče v Lotmerki pri OMW vred zeli. San či do cesto naredli tak, ka do san malo šodra znavozili, pa falat asfalta gor položili, te z tega nede nič, da do toti tovorjoki ke šoder švercajo za AC, cesto doj vničili.
Nej delajo ke čejo, jaz se še vedno rejši pelan v MS skozi Križofce.

Zvončica petek, 19. januar 2007 ob 22:14

Zaj so šele naredli nevarno turo tan mimo šoderjame....utrdili so bankine pa malo razširili cestišče pri ten pa načeli asfaltno revščino...vse sküper pa na ovinkih fajn potorili s šodronBebast tak se zaj pelaš dvo pošodrana ovinka,pri jami se malo drsaš po blati te pa če to preživiš med tovorjoki si dober....ne ven če do še kaj delali (asfalt) ali je to vse...zaenkrot vse stoji...No ja No ja Bebast

MHA sobota, 20. januar 2007 ob 14:56

Aha, te pa vendar delajo test progo, za tote voznike začetnike oziroma za tote ki do še delali izpit, ka do dobili nekše izkušje. Viš kak na opčini štinderajo Mislec

Zvončica sobota, 20. januar 2007 ob 23:12

Pret bi rekla ka je to proga za kamikazeVuuhuu

MHA nedelja, 21. januar 2007 ob 13:54

Haha ali pa tak ja.

Zvončica nedelja, 28. januar 2007 ob 00:26

Zaj je še polek eden zanimiv dodatek k vsemi že omejenen....tan ke bi naj bile utrjene nove bankine so grotale oring rupačeNo ja mislin ka bi jih bili veseli oni ka se z motori radi po blati pa rupačah vozijoBebast za mene pa dosti drügih pa so toti heci prehüdiUbog



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.