MHA nedelja, 28. januar 2007 ob 15:27

A te zej že preurejajo za ove krosare?!

Zvončica nedelja, 4. februar 2007 ob 00:02

Neje več provi teren za jih...zaj so lükje na lükjah za dvo dni pokrpaliHaa samo sen si nekaj ovi den štidirala... ka pa če so pot cesto dovali kakše gumejake ali pa pluto ka de ostola na sÜhen gda de se tan vse dol pogreznolo Mislec

Zvončica sobota, 10. marec 2007 ob 23:22

SEN čitala v Večeri ka bi nej toto cesto zrihtali do konva aprila....me resen zanimle kak bo....Bebast

MHA sobota, 10. marec 2007 ob 23:28

Kak pa kej trenutno zgledne?

Zvončica sobota, 12. maj 2007 ob 01:14

Tak, zej pa se že do dirkati po toti cesti....keri bi se rad po joj pela nej se popašči ka dugo polek totih tovorjokov nede celaPisk

MHA sobota, 12. maj 2007 ob 22:29

Aha, ovi den sen se po joj pela. Me res zanimle kak dugo de zdržola cesta polek totih tovorjokof. Edino ovi dvo mosta sta tak vozka zej ostala Postrani

Črte so že potegnoli ali ji sploh ne namenijo?

Zvončica nedelja, 13. maj 2007 ob 00:28

Tüdi črte so že naprovleneAplavz

MHA nedelja, 13. maj 2007 ob 00:42

Te bi se po mogo enega hipe mimo pelati...
Tiste znake so tüdi znaftikali ke se ponočo sfetijo?

Zvončica nedelja, 20. maj 2007 ob 00:57

Bogme totih pa nesen opazila....da še nekaj bankine dodelovlejo.

Zvončica sobota, 29. september 2007 ob 01:59

Dragi moji toti prvi falat ceste proti Cveni (pri Evrospini) pa je grota živa groza....Lükja pri lükji (pa zej skrita pod mlako), tovorjoki teko ka te doj ne porinejo...ka o ten kak priti na glovno cesto v prometni ðpici nejč ne gučin....Ve keri če so za toti falat kakši plani?Jok

MHA sobota, 29. september 2007 ob 11:28

Toti falat pa je resen grota Stisk Lükja na lükji, ali takak Japonci provijo: samajamagumafuč! Cesta je preeeeevozka, bankine so tak šuroke grotale kak odstavni pasi, tovorjoki dirkajo keri de več šodra pripelo, omejitef tak ne poznajo. Policeji pa bi tüdi lehko malo bol pasko meli tovorjokare. Pa lehko bi promet usmerjali pri OMW dere je gužva (takak mojo v MS)

Pa cesta skozi Noršince je (bo) tüdi hin, t.i. kolesnice - takak či bi se po tiri pela, nejč ne trebaš šoferati, dere pa se voda nabere v tote jorke, te pa si takak, či bi se s čunon pela.

dušan1 sobota, 29. september 2007 ob 14:05

Baje bi se naj dela na tej cesti začela v roku 14 dni? Baje jo bojo razširili, pa na novo asfalt potegnili....? Vprašaj

MHA sobota, 29. september 2007 ob 14:58

Ve so že en cejt nazej pravili, ka bi se nej križišče zrihtalo. Moje mneje je tak: cesto nej tak dugo ne rihtajo, dočik nede AC fertik. Ker či do jo zej zrihtali, do jo (preteško) naloženi tovorjoki do kunca naslednega leta, dere bi nej AC fertik bila doj vničili! San poglente kakšo cesto mojo f Križovcih - Vuča ves, ali pa dere se pelaš iz verženske strani v križišče (semafori) f Križofcih.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.