vinko petek, 21. december 2007 ob 02:26

tak sneg je tu, zahlodilo je, ze pa de te pomalen trebalo na smučarijo. Ki v PRLEKIJI obratuvle kej? ve kdo ke? Včosih smo hodili v Gresovščak na vlečnico, te vem ka so se pri Tomoše trejbali nekej, v Desjake je bila vlečnica, pa na Kapele bi tudi nej blo neke.. Ve kdo ke vec?

MILAN petek, 21. december 2007 ob 08:19

Pomežik
ja Gresovčak je bija zakon
dosti dece se je nafčilo smučati
pa tüdi veki smo meli kej od tega.
Zej pa je problem ka nega provega snega pa je vlečnica ne v obratovanji.Problem pa je tüdi parcela smučišča kera je zej v rokah SLAVIČA to pa je joko žmetno.Vtpten momenti skoron nega šanse ka bi se nadaljevala smučarija v Gesovščaki.
Pridobiti obratovalno dovoleja za vlečnico pa je nemogoče pa sen prepričani ka nega nobenega keri bi si vüpa bres totoh papirof kej delati.

Novi cejti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jok Jok Jok

Nela petek, 21. december 2007 ob 10:42

Nejc nesem znola ka se je tan v Gresovcakih smucalo Haa jaz sem se nekda v Stoco vesi smucala, ko sem se tan duma bila,joj samo od tega je ze daaaaaaaaaaavnooooo, tan se je tudi puuuno dece smucalo doj po bregi (kak so ble store barake), samo tan so zej jivo naredli, taka tudi nega vec nic od tega. Hmm

Jernej petek, 21. december 2007 ob 10:53

..naja ge nevem smucati, na zalost...
...samo mogoce me Nela navci Mislec Jezik

Nela petek, 21. december 2007 ob 22:25

Jernej je napisal/a:
..naja ge nevem smucati, na zalost...
...samo mogoce me Nela navci Mislec Jezik


...naja Haa ve ja tudi vec nevem, ka je to ze 20 let nazej ka sem jaz smucalaVuuhuu taka bojse ka midva na zaklih ostonema Jezik

Pepek z brega sobota, 22. december 2007 ob 08:58

Zid Zid Zid
Tak kak Milan provi - NOVI CEJTI - tak je fse zakomplicerano grotalo okoli paperof, dovolej, varnosti, lastništva..., tak ka je skoro nemogoče več štiderati na smučarijo.

Negda si lehko na fsakšen pükli vida puno dece, kak so se smučali.
Kej pa zej? - NIGI NIKOGA!!!

Deca nejč več ne znojo, ka se po snegi do tüdi smučati.
Zej se smučajo v dnevni sobi, na toplen - PO RAČUNALNIKI.

KON SMO PRIŠLI???


Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

MILAN sobota, 22. december 2007 ob 09:07

Šokiran
Zanimivo ka smo meli v Gresovščaki po pet tekem v smučaji in na vsakši je bilo prek 100 tekmovalcof.Dere sen pela naše tekmovalce na Pohorje ka smo šli na medobčinsko tekmovanje ki ga je priprovila Gornja Radgona so naši zofci postavili apsolutne rekorde.Toti so ne meli nikšega stroha pa pelali kak luciferi.
Na tekmovanji pa je bilo največ prek 500 obiskovalcof ka še zej nemren vervati.
Postavili smo redno vlečnico 270m dugo PA ŠE VLEČNICO ZA MALO DECO(tomosovo).Prvi smo nabavili elektronsko merilno napravo,tak je bilo kak v Kranjski Gori.Starši so prpelaLi deco jih tan püstili mi pa smo poskrbili ka so se varno pa veselo vozili.
BON POISKA NEKEJ STORIH SLIK.
Aplavz Aplavz Aplavz

Pepek z brega sobota, 22. december 2007 ob 10:09

Či bi si gnesden - V DEMOKRACIJI kej takšega zmisla, bi te zaprli.Ubog

MILAN sobota, 22. december 2007 ob 12:01

Vuuhuu
bomo pa posneli ka de ostalo za fse večne cejte
Jezik

Dejan sobota, 22. december 2007 ob 12:14

Tü na Kamenščaki pa momo skakalnico, no pred leti še je bila. Zej pa tüdi več ne ven kak je. Negda so meli prav tekmovoja tan.
Kak pa je gnesden s totin smučajon tak po püklih pa bregih pa se vidi tüdi pri naših smučarih, ka nega nekšega naraščeja pa nekše prihodnosti naših smučarof Nasmeh
No pa zej ste Künštni Prleki novo temo za svojo oddajo dobili Vuuhuu

Pepek z brega sobota, 22. december 2007 ob 12:22

JE ŽE V OBDELAVI!!!

Zej bomo te vidli, keri se vüpa doj v grabo spistiti.Šokiran Šokiran

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.