Makaveli torek, 1. januar 2008 ob 08:04

pa ke je to blo letos.-....ki je bija ognjemet??res..ke so to zej za finte..ki je bija ognjemet..ej kak sen hud...ognjemeta je ne blo nic...se v bosni ko so se odločili ka do si z šibicami nažigali čike je blo več kak pa to...res sramota...če nede drugo leto na noven trgi neka redna žurka....mislin za novo leto + to ka de prvo leto na noven trgi....ej letos je ne blo NIČ..pizdo mateeer...kak sen hud...drugo leto čen viditi ognjemet ka bon slepi grota...eh letos je blo za en kurac(ognjemet mislin)Dol

drugače pa mi je blo zakon...žurka redna...pa makar ce je bila tržnica....res vsi ki poznajo koga z občine naj rečejo ka drugo leto more biti takšni rukar ka do poročali po poročilih...čen meti velikanski ognjemet ka bomo proslavili prvo leto na noven trgi!!


srečnega pa zdravega vsen!!!

MHA torek, 1. januar 2008 ob 14:25

Či je sploh bija?! Mislec Tiho Še dere so županske volitve ble, še te se je bol strelalo, kak pa zej.

Treba pa tüdi neke razmiti, ka se je letos v Lotmerki puno naredlo oziroma se še dela, pa je bole občinski priftošil tenki.

Nela torek, 1. januar 2008 ob 16:55

Haa No ja ognjemet je res zanic, tak po domoce povedano, prvo to ka je bijo ko je vura 12 ze minila, tepa se tak bogi. Jaz sen res malo vec pricakuvala od tega, pa se veselila sen se ga kak malo dete Haa

Ovaci pa za festo nimam ke recti, fejn je blo :lol: Lidje so se veselili pa se meli fejn Pomežik

Nela torek, 1. januar 2008 ob 16:58

Aja pa se to, jaz sem snemala toti ognjemet, trajo je dobri 2 min pa 45 sekund No ja skoda da ga neso malo potegnili, pa se cokala sen tiste veeeeke rakete, ki so jih ponavodi za zodjo sparali, ki so res vekeeee, tak ka se ti zdi da bi celo mesto objele Nasmeh skoda res! Huh

Nela torek, 1. januar 2008 ob 17:08



...tak ka malo vidite kak je to vun vidlo :lol:

Jernej torek, 1. januar 2008 ob 17:23

Nela je napisal/a:
Haa No ja ognjemet je res bija zanic, tak lepo po domoce povedano, prvo to ka je bijo ko je vura 12 ze minila, tepa se tak bogi. Jaz sen res malo vec pricakuvala od tega, pa se veselila sen se ga kak malo dete Haa

Ovaci pa za festo nimam ke recti, fejn je blo :lol: Lidje so se veselili pa se meli fejn Pomežik


..za obnovo Glavnega trga so peneze šli ..
(...pa za nadvöre ka so po sobotaj delali na trgi :piskNasmeh

Nela torek, 1. januar 2008 ob 20:51

....no ve mo pa te toto leto meli zato bojsi ognjemet na noven trgiJezik

MHA torek, 1. januar 2008 ob 20:58

Zgleja ka so eni kumej zej stopili v novo leto, tü, od mene eno ulico napre že 20 min tak strelajo Pisk

Nela torek, 1. januar 2008 ob 23:09

Nejc ne pravi, ka sma se mija pred pelala nazej na Dunaj, pa sma do meje (Kuzma) mela celo pot ognjemet.Aplavz Lidje so pri cesti spuscali rakete, res je blo lepo viditi, se nejbole pa tu z Lotmerka do Radenec Gor

Dejan četrtek, 3. januar 2008 ob 15:33

Ja ognjemet je bija negda po polnoči. Nejpret sta tan negi od šole 2 raketi gor štrcnili, potli za por minut pa je tan nad pošto nekej vün letelo. Pa keko se spotin še od tote noči sen sreča por lüdekof iz tote strani Nasmeh Samo sen venda kakše težke že kvasja, da se ne spotin glih nejbole več Tiho Pisk
Pa še nekej slik:


























Nela četrtek, 3. januar 2008 ob 15:56

Hehe Dejan tepa so tebi igrali, keko vidin. Jezik Samo sliko si se dobro, hehe Pisk taka se ne blo tak hudo. :lol:

Dejan četrtek, 3. januar 2008 ob 16:00

Ja ve to je bilo malo po polnoči, ke sen to slika. Do te je bija še samo en six pack, nekše žgone pa šampanjec Nasmeh Potli pa je blo že fsega vraga, tan proti četrti Mislec

Makaveli četrtek, 3. januar 2008 ob 16:51

ke vi mislite ka bo oz. ka bi moglo letos ko de prvič na noven trgi novo leto..ka bi občina mogla redno žurko nareti??


jaz si mislin ka bi mogli...ka bi odmevalo daleč naokoli...neki dober ognjemet...koncerte pa tak daleNasmeh
če pa nega penez pa bi lehko kakšne uspešne lotmerške firme prispevaleHaha

MHA četrtek, 3. januar 2008 ob 16:59

Meni bi blo škoda ploščic, ker od petard pa raket, pijače, bi kakše grotaleHjooj Ploščice so predroge ble, nej le bo dale na tržnici.

Makaveli četrtek, 3. januar 2008 ob 18:19

to dvomin ka bo če pa bo so pa bedni...saj pa keko mest ma novo leto na trgih...saj pa ploščice se nemrejo tak hitro vničiti...zaradi petard se ziher nedo...polek tega pa najbojsa lokacija za ognjemet je bila na blagovnici...more biti dale na trgi drugo leto redna žurkaGor
zake bi vsi lehko na trgih praznuvali mi pa negi kak neki butli na neki tržnici klošarski...mislin lolBebast

Jernej četrtek, 3. januar 2008 ob 19:48

Vej de nasledno leto dale na Glavnem trgi! Gor

Makaveli četrtek, 3. januar 2008 ob 23:03

zaj sen si ga priseben na svojen posnetki enkrat pogledna...saj tak slab je ne bija...ali bojse bi se vseeno lehko blo...malo je blo pod mojimi pričakovanji pa sen zato mogoče tak bad glede ognjemetaHaha

Nela petek, 4. januar 2008 ob 00:06

Makaveli je napisal/a:
zaj sen si ga priseben na svojen posnetki enkrat pogledna...saj tak slab je ne bija...ali bojse bi se vseeno lehko blo...malo je blo pod mojimi pričakovanji pa sen zato mogoče tak bad glede ognjemetaHaha

Priseben? Gorhehe. Ja jaz sem tudi pricakuvala malo vec, sej glovno je da je bija, Jezik pocokejmo do decembra te mo se coj novi glovni trg slavili Vuuhuu tepa bo kej se ne bloPriklon

Zvončica petek, 4. januar 2008 ob 02:39

Hja, loni je bija bole veeeeeeeki....samo je bila še bole veeeeeeeeeeeeeeeeeeka megla....pa se je od tega ne nič preveč vidloNo ja Letos pa je bija kakši pač je bija....mene ne moti če por raket meje gor odleti pa se s ten pršpara za kej drügega....končno pa je iza vsakšega vogla letja celi küp "privat" raket gorAplavz

MILAN petek, 4. januar 2008 ob 09:57

Šokiran
če bi fsi dali rakete fküper bi še gnes pokalo
pa se blisalo kak šent.

Aplavz Aplavz



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.