četrtek, 22. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Avatar
Pepek z brega

To ne. Samo gradivo pa moremo mi fküper spraviti, pa odločiti se moremo, kak bi nej vün vidla...

Avatar
kobreti

Sen jas to gnes praf vida kdo sen se pela enkraj Mure perta Hotizi,ka je Janči s svojin bruson pri granici nože brusa?Skoro bi mo kšeft grota.:ideja:

Avatar
Pepek z brega

Či bi še bili v sredjen veki, bi zej tan pri hitizi dobro kšefta. En den bi našin policajon nože pa sable brüsa, drügi den pa hrvoton.:gor:
Rupel pa jegova kompanija pa bi mu brüs gunili.:jezik:

Avatar
kobreti

Sej nebi trebalo Rupli brusa gnati,ker je bija tan en bataljon pendrekof z šmejseri pa če bi tisti vsak gna 5 minut brus se še gnes nebi stava:klicaj: Pje vun je vidlo bole tak kak kakše slike z Avganistona,ran teko ka so še nej artiljerije to privlekli,te pa so lepo eni drugin :jezik: kozali:klicaj:

Avatar
Jernej

:aplavz: hej Pepek dobri ste bli nedelo! Odaja na maxiji po treh koteh je bila op 10zaran nedelo pa san ot smeha ven postele spadno :vuuhuu: :vuuhuu: :vuuhuu: !

Vse ste trüfili ..ormozka cesta...obcinska spletna stran..hermanci asfalt...kanalizacija krizevci,lotmerk...volitve!:aplavz:

:aplavz: Svaka vam cast! :aplavz:

Avatar
Pepek z brega

Tematike je resen bilo zadosta, pa prova je bila.

Či keri kej vročega zno, nej mi napiše na mejl:
pepekzbrega@gmail.com
-bon van zlo hvaležen.

Pa na špricar ne pozobiti.

Avatar
Dejan

Ja fejn je blo! Jas sen gnes poslüša. :gor:

Avatar
Jernej

Zagnjic nedelo san svece na cintor pelo pa san tak dugo v Avti cako do je odaja po treh koteh fertik bila!... meli so pa prave teme! :aplavz: :vuuhuu:

Avatar
Jernej

Avatar
kobreti

Znön nekaj friškega, ka bi blo za po treh koteh!
Na Radgonsken občinsken podstrešji so malo začeli römati pa plac za novo navlako delati (töti tjeden mömo odvoz kosovnih odpadkof ), ve Janči znö!
No, med tötin römajon pa so najšli tudi odlikovanje in priznanje za dosežke v JNA \"primjeran vojnik\", ki so ga takrat poslali v Radgono, ka bi mo naši tu na primeren način izročili (tak je pisalo v dopisi).
No in naši so najšli provi način in so ne medaljo vrgli med kosovne odpadke, ker bi jo Janči ziher na otpadi proda kak kupfer in stržja nekaj iz nje, so se odločili ka do jo po 27 letih izročili lastniki!!!:aplavz: :aplavz: :jezik:

Avatar
Pepek z brega

Drogi \"KOBRETI\",
moren se ti pohvoliti, ka sen prek vez pa poznanstef glih fčera priša do tote informacije.

Fseeno se ti v imeni Trehkotašof zahvalüvlen, ka si se spotja na nos. Se ti toplo priporočamo za drügokrot. Lehko nan kej napišeš na našo adreso: TRIJE.KOTI@EMAIL.SI.

Še ednok bok ploti:aplavz: :aplavz: :aplavz: Takše nücamo!:gor:

Avatar
kobreti

Dober glos segne v deveto vös, slapši pa še dale!:lol:
Ti je mörti nekdašja sodelafka posredovöla?:mislec:

Avatar
Pepek z brega

:P
Neje bila sodelafka.

Lehko ti poven samo teko, ka me je informera eden moški. Kej več pa ti nen izda, da toga pač ne delamo.
Naši informatori sigdor ostonejo skriti.:jezik: :jezik:

Avatar
kobreti

Tak je praf! Že itak druge (fejst poznone) zadosta vločijo po medijih, ta ka za nos res fsakši ne treba znati. :gor: Če pa kdo kaj takšega pride pa je fajn ka lidje zvejo pa čujejo kaj se godi za stenami.

Avatar
Pepek z brega

Či mo keri kakšo stvor, kera bi bila vredna \"obravnave\" v naši oddaji, jo nej pošle na naš naslof: trije.koti@email.si, ali pa meni: pepekzbrega@gmail.si.

Se van že vnapre zahvolin.:gor: :gor:

Avatar
Dejan

Pepek z brega je napisal/a:

Či mo keri kakšo stvor, kera bi bila vredna \"obravnave\" v naši oddaji, jo nej pošle na naš naslof: trije.koti@email.si, ali pa meni: pepekzbrega@gmail.si.

Se van že vnapre zahvolin.:gor: :gor:


gmail.com venda

Avatar
Jernej

Jernej je napisal/a:



...vrak zna mogoče bojo ednog \"po treh koteh\" opet aktivni gratali! :mislec:


Avatar
zobl

Tota odaja pa je bila zakon, tankali so vino pa humor delali na radiji. Škoda ka tote oddaje več nega.

Avatar
prlek1825

zobl je napisal/a:

Tota odaja pa je bila zakon, tankali so vino pa humor delali na radiji. Škoda ka tote oddaje več nega.


marsike je škoda....kda je neke nejlepše tistega te grota konec,,,,ke lepe stvari ostonejo v spomini

Avatar
MHA

Škoda ka nega več ja, si bor zveda ki se ke godi, pa še reža si se polek.

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.