Pepek z brega sobota, 15. julij 2006 ob 06:57

Keri mo kakši pameten predlog, kej bi na Lotmeršken sejmi spremenili?
Kej bi novega djali notri, ka bi bilo zanimivo za lidi?

Zgledne, ka bomo Trije kotaši meli svoj štand. si ste vableni na rdečko!

Zvončica sobota, 15. julij 2006 ob 22:26

Jaz bi ziher omejila prodovaje (ali pa dola nekan fčist bogi za hrbton)kiča.....ve se ve ka to je...V centri bi pistila domočo obrt (od domočih lidi) pa štande z domočo hrono (če te kmetje ob takših ekstra prilikah resen nesmijo nič odovati npr.sir, vrhje, kislino, pocane murke, tünkenfleiš ali pa že na krühi kredi za pojesti....pa kropce, postržjače,hajdinske pogače...njam sen že lačna grotala polek) Jaz si mislin tak ka večina mestnih nima več dostikrot prilike kaj takšega küpiti ali pa jesti.Pa ovi od indi glih tak ne.
Süha roba pa naj ostone sküper na Storen placi, je O.K.
Te pa bi domoče muzikante kcoj dola.Prleške.Ne tiste ki samo kopirajo....
Zodjič enkrat sen poslüšala Bogataja pa je pita zakaj Lotmerk nima nekše maskote?Jaz ne ven...bi venda mogli kakši raspis napraviti...Pa kakši spominčki na sejen bi se lehko tüdi odovali.Ve pa momo puno spretnih pa domiselnih lidi ki bi to znali nareti,,,samo ne za fala lepa.
Pa kašo nagradno tekmovoje tüdi nebi škodilo....ali pa srečke.Tak malo ka se deca zabavajo. Pa ki so že joko dugo hüdi cajti ne bi škodilo dooooooosti hecov.Ka se malo narežimo.No ve de še mi kaj na pamet prišlo.
Čüj Pepek če je tota rdečka ka ti proviš mogoče gamaj?

Zvončica sobota, 15. julij 2006 ob 22:33

Mi je že po nekaj na pamet prišlo...lehko bi meli na Miklošičoven bušji sejen...ka bi se mlodi lehko rešili kakših knjig pred kak se šola začne(eni pa jih poceni nabavili)...pa kakših stvari ka se ti motajo duma se skoz najde. Ve ven ka je kak nekši bušjak bija malo nazaj samo to je ne TO. Pa bi se lehko na sejmi objavilo ka do bušjaki vsak......na mesec pa bi to začelo laufati. ve bi lehko mogoče bole študentski klub poleg povobili ka bi pomogali (pa še sebi kaj odali)Pozdrav

Pepek z brega nedelja, 16. julij 2006 ob 02:29

Zanimivi predlogi!
Ovi den sen negi v enih cejtngah vida Milana na sliki fküper z Vršičon. To bi lehko pomenilo, ka mo Milan tüdi kakšo besedo v toten našen prlešken turizmi. Či je tak, te bi se mogoče še dalo kej od toga porihtati.

Jernej torek, 18. julij 2006 ob 19:09

Uj te se pa vidimo! Po treh koteh?....vse je resnicno povedano okoli ovinka pa smejsno!Jezik

Zvončica torek, 18. julij 2006 ob 21:53

Čüj Pepek ka misliš ka se je Milan svadja z nami ka več nič neje na forumi ali pa mota z Vršičon teko dela zavolo sejma?

Jernej torek, 18. julij 2006 ob 22:36

Naja lepo vreme je pa vsi so veni.

Pepek z brega sreda, 19. julij 2006 ob 02:52

Jas sen se že tüdi spitova, ge se je Milan zgüba.

Mogoče pa so mu elektriko odklopili, te pa nemre tote škotle gor vüžgoti. Ali pa se mo je denok začela pijača vlečti, pa cele dneve pretoče.

Skoro ne verjen, ka bi se on tak dugo pri Vršiči midija.

MHA sreda, 19. julij 2006 ob 23:37

Te pa nej racunalnik na jugeca prklopi

Pepek z brega sreda, 19. julij 2006 ob 23:42

Ne verjen ka bi zadeva delala, da mi je to ovi den sveča zapikala, zej pa mi motor trokera. Mislin ka bi vindofse vün metalo.

MHA četrtek, 20. julij 2006 ob 00:13

Ali pa tebi kuje vün z jugeca. Jezik

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 01:03

ka pa če bi s fičekon probala.Toti je staršno vzdržljiv.:lol:

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 01:09

Kon smo že po odišli?
Jas sen vas prosa, ka mi dote ideje, kej fse bi lehko na sejmi odovali, pa začijali.
Ponüdba še izda valo.

Dejan četrtek, 20. julij 2006 ob 01:12

Če maš ti Pepek namen, na sejmi kej odovati? Ali šejnkovati za prostovolne prispevke?

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 01:20

Pa nekej se "Kotaši" zgučovlemo, ka bi nekšo pizdarijo napravili, ka bi bilo malo bole veselo pa zanimivo. Spotite se samo kak so ovo leto "Oldtejmeri" vujžgali z jabošnicoj, pa rezervnimi deli. To so stvari, ki jih lotmerški sejem nüca, ne pa tista plastika (dobro tüdi to more biti, samo ne teko).

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 01:21

Ali Pepek nücaš pomoč?Ve pa mo ti fsi prišli pomogat.Haha Haha

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 01:29

Hvala na ponüdbi, samo je zaednok zadeva postovlena tak, ka bomo venda samo mi štirje v akciji.
Či pa bomo nücali kakšo pomoč pa se že vnapre zahvalüvlemo.

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 23:33

Cü Pepek, jaz pa Miha kvisno prletima! Jolaretitüt! Vuuhuu

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 23:35

Placan se rundo!Nasmeh

Pepek z brega petek, 21. julij 2006 ob 23:08

ZEJ PA FČISTAR RESNO!!!

"Kotaši" bomo meli štand in to polek "Oldtejmerof". Lepo f senci...tan pred storoj poštoj. - Či nede keri da "veta" na to.

Kak kože, bomo sami provi fküper, tak ka bi znalo biti zanimivo. Kej fse bomo ponüjali obiskovalcon sejma, še zaednok nebi zna povedati, pa tüdi či kej znon van nen poveda. Nej ostone skrivnost. Keri če viditi, kej de se na sejmi v Lotmerki godilo, nej lepo pride to, pa uživle.

Lehko pa van že gnes obečan, ka piti pa jesti bode.

- Ne pozobiti priftošlof duma!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.