MILAN nedelja, 3. avgust 2008 ob 18:04

To ja
važno je ka ste fsi ostali živi.Fčosik je dobro če je kej več pijače.

Dejan nedelja, 3. avgust 2008 ob 20:09

Nekej slik. Več jih nejdete v galeriji. KLIK







MHA nedelja, 3. avgust 2008 ob 20:37

Tak malo lidi je blo na sejmi? Mislec Hm

Op drügi priliki de mogla pločati dvo! Hihihi

Dejan nedelja, 3. avgust 2008 ob 20:41

Sej jih neje blo tak malo, samo so se porazgübili po trgi, ki je zej to malo načik.

Vroče pa je redno blo na trgi, tak je sunce tuklo Predam se

MHA nedelja, 3. avgust 2008 ob 20:43

Ja, zej je malo vekši trg kak je bija pret. Prešo so usposobili, ali je bila na sühen? Mislec

Dejan nedelja, 3. avgust 2008 ob 21:02

Preša je bila za okras, ne blo vode notri oz. glih teko, ka je blo dno pokrito.

MHA nedelja, 3. avgust 2008 ob 21:06

To te buje no. Hjooj Teko penes so vložili f toto prešo, pa dvakrat so jo delali, te pa na kunci ne oprovla sfoje funkcije Butl Prešo bi nejrejši vün zmekna pa ftekna tistemi na dvor, keri je toto prešo dela, pa rejši še eno drevo na trg posodja namesto preše!

pzuman ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 20:37

Dejan,hvala za pohvaleKlanjam No,minilo je kak za koga pač.Eni so se hitro pobrali domu,eni pa so skrbeli ka nan neje pijača ostola.Nekaj pa le je res.Prleki smo pač prleki,pa naj več niše ne provi ka se ne pije več teko kak inda.Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Drugič mo mogli edino več majic naročiti ker so nan vse spokupili,pa ne pitajte gi do jih vse nosili.po prekmurji,v Liblani,celo v Angliji pa v Nemčiji(aja,pa na darsi tudi)To ja To ja Zej ki pride Janša nekda drugi teden mo še vendar jega oblekliNinđa pa vile
ajd!

Dejan ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 21:09

Ja jas sen tüdi misla mejco küpiti pa ste še te samo meli M pa S velikosti. Meli ste še baje bele, samo bi jas črno meja Nasmeh
Toti anglež pa je te venda naš Prleški Pavel iz Kropja bija Hihihi

Zvončica ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 22:49

Hja, ka se mejc tiče sen jaz tüdi mogla z belo pa eno številko mejšo biti zadovolna.....ve sen že gda rekla ka bi šle tote mejce za med, sploh če bi bili različni pristni prleški napisi gori...od toga smo meli celo razpravo pri mizi tak ka je polek pijača tekla v potokih ka se nan polek vsega guča ne bi gut posÜšjaVino Na zdrovje Prijatel Ka pa se tiče pijače....častin na srečajo gda mo še mi kakšo rekliPijunca Prijatel Nosila

Zvončica ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 22:52

Pa ka resen ne bi keremi na pamet prišlo ka JJ do "našo" mejco....lepo vas prosin!!!!!!Ne ne ne

Pepek z brega ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 23:05

takšo mejco mojo pravico nositi samo tisti, keri so za Prlekijo tüdi nekej napravili, tü pa je JJ daleč odzaja na spiski, tak ka je gvišno nede doba

MHA torek, 5. avgust 2008 ob 11:24

JJ moremo dati mejco z napison I Feel Urška!

pzuman sreda, 6. avgust 2008 ob 20:44

Dejan,drugi teden de majc keko češ.samo pove,ka ti eno vkrej denemo (štev).Pa če ma gdo željo,naj mi samo javi,tu jih lehko dobi.Tipkam Telefon Telefon

Dejan sreda, 6. avgust 2008 ob 21:31

Jas sen se s Katjo pogovorja pa sma se zmenila, ka de mi eno fkrej dola. Zej, či je ne pozobila Nasmeh

Zvončica petek, 8. avgust 2008 ob 00:18

Jaz bi tüdi mela mejco eno črno XL ...kon si nej gren po jo?Haha

MILAN petek, 8. avgust 2008 ob 08:26

Hjooj
VENDA BOŠ MELA OD KÜNŠTNIH
DERE JE BOMO NAREDLI

Zvončica sobota, 9. avgust 2008 ob 00:51

Bog dej tvoji reči hasek Milan....Mislec

MILAN sobota, 9. avgust 2008 ob 07:59

Hjooj
zej še samo čokamo ka do ženskan do kraja
zrasli ciceki pa dedon vanpi
ka te fsen naredimo po meri ka
do meli nekšo furmo pa ka nede
kumo premala mejca.

TAK SE TO DELA ČE ČEŠ METI LEPE MANEKENE KÜNŠTNE

Pepek z brega sobota, 9. avgust 2008 ob 10:38

Bomo že nekak zrihtali s totimi merami.

Dere bomo meli avdicijo za pefko v ansambli Künštni Prleki, te bomo obenen tüdi mere za mejco jemoli.

Za dede tak nega nevole. Tü lehko mene vzememo za model. Kera mejca je meni praf, tota je ne nobenemi Prleki premala.
Hüje je j ženskami. Tü pa de se mogla komisja resen potrüditi, ka de fse na mesti.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.