SlovenianDevil nedelja, 1. januar 2012 ob 12:35

2 varnostnika za takšo prireditev se meni zdi čista žalost. Pa še tota varnostnika sta se mogla celo noč ubadati z dvema osebkoma, ki sta se celo noč napodala....Texas pač

Legionar nedelja, 1. januar 2012 ob 13:23

TUNČEK je napisal/a:
Najbrš je botra vandalizma bila tüdi pijanost. Norod pa se niti ne zaveda, da razbite stvari pločajo fsi tüdi tisti, ke so jih razbili. Buča Buča

Pijanost ne sme biti opravičilo za nič takšnega. Keri so nagnjeni k temi, pa keri so zdivjoni pa nevzgojeni, pač to delajo - trezni ali pijani. Hudi

TUNČEK nedelja, 1. januar 2012 ob 13:30

To je po Balkanska navoda, se zokon predpisüvle točno številko varnostnikof, ke ji more zagotoviti organizator prireitve.
1 redor ali varnostnik na 100 udeležencef prireditve je varnostni minimum, bojše pa jih je več. More biti tüdi naprovleni plon varnosti na dotični prireditvi... Jaaa

Legionar nedelja, 1. januar 2012 ob 13:35

Jaz nebi reka ka je vse to samo balkansko, v vandalizmom se soočajo fsigi, taka nebi toga strogo omejüva na samo eno področje. Mislin ka je to nepošteno. Pa kda vse zvročamo na tote liblene Balkance pa na jihove (ali pa naše) navode, bi fejn blo pred premisliti, či je tan vse resen tak slabo pa primitivno? Sen ziher ka ne! Pa püstmo to... Pomežik

Ke se totih prireditev tiče, mislin ka seveda za takše stvari nemremo samo varnostnikov oz. redarov kriviti. Neso venda uni razbijali pa prevračali totih teglov. Tisti keri je to nareda je za mene nevzgojeni pa primitivno osebek, vključno z jegovimi storimi, keri so ga tak vzgojili. Ker sen namreč ziher, ka je to nareda što z mlejše generacije, nepa kdo od starejših.

TUNČEK nedelja, 1. januar 2012 ob 13:53

Veš kej, bole kak omejüvanje na eno področje (balkansko) sen misla s ten, da se momo za ne ven kakše kultivirane Evropejce, pa smo še daleč za luno. Ka se pa Balkana tiče, pa moren rečti, ke mojo dosta stvari v düši, ke so dobre in jih mi nemamo več. Tan nega egoizma, je dosta sloge in pomoči in predvsem fküp stopijo, če človeka doleti nesreča ali mo kakše probleme. Nič jih pa nesen hteja žoliti.

Ke se pa tiče vandalizma pa moš praf, da je v veki meri to nevzgojena mladina in svoj pisker je pristovila tüdi gospodarska kriza in kriza vrednot mladine, ke je niše "nema cejta" vzgojati.

Žalostni cejti pač !
Mislec Hjooj

Dejan nedelja, 1. januar 2012 ob 16:47

TUNČEK je napisal/a:
Najbrš je botra vandalizma bila tüdi pijanost. Norod pa se niti ne zaveda, da razbite stvari pločajo fsi tüdi tisti, ke so jih razbili. Buča Buča

Pločali do jihovi mamice pa ateki Hjooj

Pa po mojen se je to potrlo po tretji vüri, gda je prireditve bilo uradno že kunec. To so gda ob petih šli kakši po trgi pa malo "za hec" tegle prekopicovali, tak kak se to dogaja...

zobl nedelja, 1. januar 2012 ob 17:41

Legionar je napisal/a:
VANDALIZEM

Legjonar, nažalost eni gda malo spijejo postanejo objestni, razbijejo tegl od rož, brcajo v koš za smeti in podobno.
Čuditi se ne treba -Nasmeh

TUNČEK nedelja, 1. januar 2012 ob 18:10

Dejan je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Najbrš je botra vandalizma bila tüdi pijanost. Norod pa se niti ne zaveda, da razbite stvari pločajo fsi tüdi tisti, ke so jih razbili. Buča Buča

Pločali do jihovi mamice pa ateki Hjooj

Pa po mojen se je to potrlo po tretji vüri, gda je prireditve bilo uradno že kunec. To so gda ob petih šli kakši po trgi pa malo "za hec" tegle prekopicovali, tak kak se to dogaja...


Ja ponavodi je cejt za razbijanje po prireditvi. Pločajo pa resen ateki pa mamike, samo to smo mi !

Dejan nedelja, 1. januar 2012 ob 18:24

Smo mi ja, samo to še je mularija, ki jin atek do 100 €, ka gre čez vikend vün, posodi mo avto, mama jin hladilnik napuni, ... Toti še ne vejo kak je, gda som moreš nekej zaslüžiti pa nekej pločati. Či bi to zna, te ne bi lüdskih stvari tak za brez veze trja.

Legionar nedelja, 1. januar 2012 ob 18:50

Pa tüdi preveč se jih boža pa ujčka pa broni v stili "naš že ne bi kej takšnega nareda". Hudi Tepa glih takši ponavodi kej takšnega naredijo.

TUNČEK nedelja, 1. januar 2012 ob 19:11

Dejan je napisal/a:
Smo mi ja, samo to še je mularija, ki jin atek do 100 €, ka gre čez vikend vün, posodi mo avto, mama jin hladilnik napuni, ... Toti še ne vejo kak je, gda som moreš nekej zaslüžiti pa nekej pločati. Či bi to zna, te ne bi lüdskih stvari tak za brez veze trja.

Taljoni rečejo tokin Mammone - mamin sinček in jih držijo duma do 40ega leta starosti. Fse ke zaslüžijo zaprovijo, mamike pa jin kühajo in perejo....
To pa prihoja tüdi knan. Opčütka za peneze pa jin je tak ne treba meti, se so na domočen servisi. Tučem Tučem Tučem

zobl nedelja, 1. januar 2012 ob 19:52

Se je što od vos pita, ki sploh piše ka je mularija bla al pa mamini sinčeki?
Ka pa či so je bija človik odraslih let 40? Nasmeh

Legionar nedelja, 1. januar 2012 ob 20:48

Kdorkoli je to dela, je navoden primitivec pa agresivnež ne glede na to keko je star. Samo zdrava pamet mi provi, ka tega malo bole starejši pa resnejši ne delajo.

TUNČEK nedelja, 1. januar 2012 ob 20:56

zobl je napisal/a:
Se je što od vos pita, ki sploh piše ka je mularija bla al pa mamini sinčeki?
Ka pa či so je bija človik odraslih let 40? Nasmeh


Zobl, tüdi je lehko bija gdo starši, samo ponavodi je mularija OK !? Pomežik

TUNČEK nedelja, 1. januar 2012 ob 20:56

Legionar je napisal/a:
Kdorkoli je to dela, je navoden primitivec pa agresivnež ne glede na to keko je star. Samo zdrava pamet mi provi, ka tega malo bole starejši pa resnejši ne delajo.

Se strinjan !!!

Zvončica nedelja, 1. januar 2012 ob 22:33

Jaz pa glih nebi trdila toga ka je glih 100%mularija polek....tak če tegle poglednen so kar oring masivni, težki, debeli....mularija gnesden pa je bole švoh ke preveč posedovle pa skoro nič ne fizikali tak ka venda tegla nejč nagniti nebi mogli...vragsigavedi...de trebalo bole poostriti nadzor nad dogajanjon na takših stvareh-pa to ne samo v šotori (ke itak kazi podobo trga)pač pa tüdi po trgi in v bližnjih hausturih...ka de malo meje pokozlano pa spohcono..

TUNČEK ponedeljek, 2. januar 2012 ob 00:24

Ke čemo, toke zabove pač mojo stranske učinke vandalizma, smeti, nesnoge, kozloja in podobno. Sigurno pa morejo meti dobro redorsko slüžbo.

Ivek ponedeljek, 2. januar 2012 ob 07:17

Sporočilo "potrtih teglof"

Liberalni kapitalizem razgrajuje socialne in medgeneracijske vezi v družbi. Človeške vrednote nadomešča z denarjem. Vse bolj velja, jaz ne spoštujem, kar si napravil ti, mlajša generacija ne spoštuje tistega kar ji je pustila prejšnja, na koncu pa vsi skupaj ne spoštujemo narave, kot edine in univerzalne vrednote. To pomeni, da je človeštvo na najboljši poti tistih vrst, ki so prenehale, ker se niso prilagajale naravnim vrednotam, lahko tudi zakonom.

prlek1825 torek, 3. januar 2012 ob 07:59

Jaz bom reko tak toto sranje pomojem delajo deca, ki so starši fejst strogi. Deca doma nesmijo pisniti pa so kao pridni kda pa pridejo v družbo pa malo spijejo pa so glovni, te pa se treba pokozati kdo je pa se gre eden čez drugega. Temon vsemon pa je kriva policija! Nejlepše je pisati položnice za parkiraje, pa radare. Keko krot se ke dogaja v lotmerki v parki, cele noči galame, vutro pa je takšo kak če bi tresnolo. Pa celo noč pa od nikod policejov. Zakej?zato ke dva policejčeka ne vupleta v toto galamo, logično jaz če bi bijo na jihovem mesti tudi nebi šo.
To pomeni ke je krivo vodstvo policije, vejo ke se dogaja, ampak problem je v tem ke se nemajo interesa organizirati. Če bi v toto galamo spravli 20policejov, deca 15letna se nebi folgali razbejžati pa bi jih polovli. Samo ne, te bi policejo mogli delati, polek tega še od mladoletnikov nebi čuda zaslužli, ke so zakoni tak ke jih ščiti. Na cesti pa policej ne treba čuda delati pa čuda zasluži. In dok de tak bode po raznih prireditvah vse potreto.

MILAN torek, 3. januar 2012 ob 08:26

Mislec Takša družba smo fse vrednote so prkozane kak nekej kej je v nasprotji z normalnimi lidmi. Dobro znomo ka pač mladina -deca zgibijo razum dere se nejdejo v druščini vrstnikov pa fsakši išče svojo identiteto v istopajočen obnošaji. Tak je bilo pa tak de še dugo ostalo.
To ka pa starši,vzgojiteli,vičiteli policija pa družba ne naredijo več za to ka bi se kej spremenilo pa de glih tak ostalo še napre.
Na prireditvah ge se vidi ka tak mlodi pa stori preveč istopajo pa je prva naloga posameznika ka na ljudski način opozori ka je to ne v ponos tistin keri se tak obnošajo.
Smo pa takši ka se obrnemo pa gremo mimo kak da nos to ne briga.
Grotali smo kak roboti z zgovoron ven pa je to ne mojo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.