Makaveli petek, 12. december 2008 ob 20:05

MHA je napisal/a:
J e pa tüdi f ten finta, ka se je LTO scoj prekesno sprava in so fsi ostali bojši bendi že zasedeni.


pa ke, prvo so se pri matrinovanji prepozno kcoj spravili zaj pa še pri noven leti...ki de by the way prvo novo leto v lotmerki na noven trgi pa do po prepozni z fešto

daj lepo prosin.

rajši naj meni dojo finance prek pa organizacijo pa de bojse

Dejan petek, 12. december 2008 ob 20:19

Letos so na LTOji zaradi tega glih zaposlili novega delavca, ki de meja tote prireditve prek. Tak ka v naslednjih letih več nede totih razpisov, kdo bode organizira martinovanje, silvestrovanje, ... To ma zej LTO. Tak ka za drügo leto te lehko pričaküvlemo, ka de se vse to malo pret že začelo organizirati. Letos še je pač blo tak, ka je bija razpis in to en mesec pred prireditvijo, tak ka nekej dosti nimaš cejta si premišlovati. Občina pa baje tüdi nič kcoj ne do. Tak ka upejmo, ka v prihodnje nede več tak kmečko to vse, ka do se malo kcoj spravili pa se nan za nazej oddužili Nasmeh
Negda so v Lotmerki že ble super pa nepozabne žurke, tak ka upamo, ka de se še to gda ponovilo.
@Makaveli,
či pa moš kakšne ideje glede samih prireditev pa jin komot lehko poveš pa predlagaš kej, či pa do upoštevali pa je drüga stvor.

Legionar petek, 12. december 2008 ob 20:21

misekovi je napisal/a:
Ja drogi moji Prleki, ki koli po Sloveniji sen bija vsepovsod mojo do naradno zabavne muzike lepšo mišleje mi pa smo verjetno preveč blizi Hrvotom sicer smo pa znoni Slovenici ka vse kej je našo je ni nič vredno-zato pa vsi na hiphiphop ali ke je že to - dajte mladina malo več vina pite pa meje umetnih substanc pa de tudi kakši klarinet lepo popeva v vaši vűhi cveke pa mo gda drugič zabijali

pa brez zamere
en PRLEK pač
Mišek, ali ke že si, nen ti zej tu drža predovaja o ten, zakaj je takoimenovana narodnozabavna muzika ne slovenska narodna muzika, ker bi vzelo preveč placa. Lehko pa se kda dobiva na kakšen špricari pri Prleki ali pa pr Štrki ali pa Dionizi, pa ti razložin tudi to!Kafe Oz.lehko en topic odperemo v toti namen. Pa tudi Hrvoti so ni nič krivi, pa nišče drugi.

Gre samo zato, ka smo lidje pač različni in posledično tudi nimamo fsi istega okusa. Je tak ali ne?Takak fsi recimo ne pijemo radi recimo sladkega vina, tak tudi fsi ne poslušamo radi iste muzike. Yebhi ga, tak je to na sveti!Pomežik

Gre se pač samo zato, ka bi čist ejnfoh bilo narediti tak, ka bi nekak probali ustreči vsem profilom, či je že nekša fešta. Sicer je itak tak, ka vsen itak nemreš nagoditi, samo probaš pa lehko. In obstoja en kup ansamblov, ki špilajo vse vrste muzike. Že samo jas poznan ene dvo osebno, pa ziher vsaki od nos, zato to nebi moga biti problem ali pa vsaj nebi smeja biti, pa zgleda je!

MHA petek, 12. december 2008 ob 21:18

Makaveli je napisal/a:
pa ke, prvo so se pri matrinovanji prepozno kcoj spravili zaj pa še pri noven leti...ki de by the way prvo novo leto v lotmerki na noven trgi pa do po prepozni z fešto

daj lepo prosin.

rajši naj meni dojo finance prek pa organizacijo pa de bojse



Misliš ka se bendi rezerverajo 2 mesca pred prireditvijo?

Makaveli sobota, 13. december 2008 ob 10:05

MHA je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
pa ke, prvo so se pri matrinovanji prepozno kcoj spravili zaj pa še pri noven leti...ki de by the way prvo novo leto v lotmerki na noven trgi pa do po prepozni z fešto

daj lepo prosin.

rajši naj meni dojo finance prek pa organizacijo pa de bojse



Misliš ka se bendi rezerverajo 2 mesca pred prireditvijo?




minimalno

Almanah sobota, 13. december 2008 ob 10:27

Ne samo šimfati, ka ste tak kak store babe...pa sami nekaj narete....prvo ke lehko je, ka pridete na kuhano na glovni plac.



Pa srečno

Makaveli sobota, 13. december 2008 ob 15:12

zake bi pohvolja neke ke neje blo dobro??treba jih na realna tla postaviti ka do za drugič znali, opa moremo bojše nareti. ko pa de dobro pa bon ziher veseli pa reka, mater toti LTO pa je organizira žurko pa pol

misekovi sobota, 13. december 2008 ob 15:49

Vervlen ka se bode stanje izbolšalo, upan ka bon lehko tude ke k temo pripomoga, pe če drgači ne pa z mojin obiskon, pa sigurno ka nede dlih tak slabo kak zej to zgleja.

MHA sobota, 13. december 2008 ob 16:04

Makaveli je napisal/a:
minimalno

Ovi ta bojši so že pret zasedeni, keri pa se zodji cejt scoj sprovi, tistemi pa ostonejo san takši nepoznani.

misekovi sobota, 13. december 2008 ob 22:42

Mislin ka bi eni tu na forumi mogli znati kak špilajo toti dečki sej so si sosedi če se ne motin

MILAN nedelja, 14. december 2008 ob 12:21

Juhuhu
le fkup-le fkup pa bo lepo in veselo pa ne važno keri de tan gori nekej brnka

Pepek z brega nedelja, 14. december 2008 ob 22:58

Predlogan, ka se fsi Prleki, keri pač lehko dobimo na lotmeršken glovnen ploci in tan fküper počokamo Novo leto...

tak kak Milan provi...nafsezodjo je fseeno keri de igra... veselico si lehko tüdi sami naprovimo

Na zdrovje Prijatel Kis na fris

novoletna veselica je prova prilika, ka naredimo konec mrtvili v Lotmerki...

MILAN ponedeljek, 15. december 2008 ob 09:47

Alooo ČE BI FSAKŠI MALO POSKRBJA PA ŠA PA SE TAN FEJN MEJA
ne pa samo gleja kej je narobe bi bilo dosti lepše

Pepek z brega ponedeljek, 15. december 2008 ob 10:34

Alooo Alooo Alooo

Gremo v akcijo....

fsakši nej pozove svoje pedoše in jih povobi v Lotmerk na glovni ploc...

tan se dobimo na silvestrovo večer in naprovimo provo veselico

misekovi ponedeljek, 15. december 2008 ob 13:15

To čehi to sen šteja čuti, fkűper moremo držati pa bo.

Dejan ponedeljek, 15. december 2008 ob 13:48

To itak vemo, ka se bomo tak meli, kak si bomo sami naredli. Pa to bode fejn. Samo či si sami lehko fejn naredimo, te niti nikoga ne nücamo, ka nan nekše "fešte" rihta sred Lotmerka Hihihi

stajerc13 ponedeljek, 15. december 2008 ob 13:49

sporočan van.....

ka letos nede božička in dedka mraza,,,
zato ker nimajo vetrobranskega steka in nimajo kon nalepiti nalepke(vinjete)
lep pozdraf božičekin dedek mraz


Hahaha


neven ke ne rečen za toti prdlog od pepeka.....seveda neje pa glih slaba zamisel...
samo če muzike nega ta prove neven keri bo te negi pod šotoron zmrzova...neke pa ja more biti ka se malo pleše poleg pa se te greješ...
zadeva je za razmisliti....Mislec

Dejan ponedeljek, 15. december 2008 ob 14:06

Pa še to lehko napišen tistin, ki mislijo ka samo šimflemo pa jomramo, ka je nič ne vredi pa vse narobe:
ne ven keko od vos je blo v Lotmerki na martinovanji, mislin ka nobeden od vos. Jaz sen bija tan pa lehko poven, ka je to bila nejvekša žalost v Lotmerki ke sen jo gda vida. Sramota za Lotmerk, ka je sploh tota "veselica" bila. Či glejan na toto prireditev nazej, se upravičeno lehko pitan, kak bo, či sploh kak bo pa določene stvari zašinflen pa poven svoje mnenje za kar man vso pravico. Neke se more povedati, vači do se določeni lidje preveč prevzeli, za kar mislin, ka je že prekesno, da so se že. Treba je vedno nekej delati, razvijati, nadgrajevati, ne pa nekej narediti in je s ten zadeva rešena, te pa či je uspela al ne. Jaz osebno se z nekšnin polovičarstvon nigdor ne zadovolin. Či se spela nekši projekt, to treba biti na nekši ravni profesionalizma, či pa ne uspe, pa je treba priznati poraz pa dati drügin priložnost, ka se izkožejo. Ker te očitno nesi zadosti dober.
Tak ka, či se gda takša žalost v Lotmerki zgodi, kak se je že letos na martinovanji, bon jo vedno zašinfa, či si to zaslüži. Pa či de še se enkrat ponovila, bon jo opet. Pa tak dugo, dokič nede vredi. Sej ven, ka me nišče nede poslüša al pa se zaradi tega sekira... Poven pa lehko.
Te pa nan nej zej vüsta zaprejo za novoletno fešto. Bomo veseli, šimfali nemo. Čii de uspelo, bomo pa pohvolili. Tak ka či po noven leti nemo nič zašinfalii, to pomeni ka je blo vredi. Bravo. Püstmo se presenetiti.

stajerc13 ponedeljek, 15. december 2008 ob 14:39

točno tak je kak si napisa Dejan....
jaz tudi na to dosti don...samo keko sen čuja ka je za Martinovanje bila pijača fest zasolena,pa so lidje rajši mimo šli keri so ali ke v bližinini bili pa cene vidli..
seveda so povedali drugin,,,tak ka še tisti niti blizig nisi prišli...
jaz bi večkrot priša gor ka bi ga malo cugnoli in se poveselili ali negren ker niman in ne dobin tistega ke pričakuvlen...
morete pa znati ka nnas je kar neke v Kopri Prlekof in fsi isto gučijo...
no morti bo se ke spremenilo na bojše...bilo pa bi fajn tak kak je Pepek reko...NAJDMO KOLEGE ZNANCE IN GAS PA KE BO BO...tak nikdor neje slabo ka nebio bilo neke dobrega...Slovenija

MILAN ponedeljek, 15. december 2008 ob 16:07

Aplavz no se že vidi ka dobro razmišlete



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.