tota torek, 24. februar 2009 ob 10:44

Sen glih zej prišla s ploca, da me je zazeblo kak cücka. Pa vidin na hipodromi enega đeksona ka laufle f toten nejhüjšen snegi. Taka me je do kosti zmrazilo. Sen si mislila, ka bi to lehko bija LegionarHehe

MHA torek, 24. februar 2009 ob 10:54

Dejan, si doba ze kloboso ali ne?Mislec

Nela torek, 24. februar 2009 ob 13:00

Ze sem bila vuni pa niti enega maskara nesem vidla, niti male dece, nevem ki so se vsi zgubili. Taka se res nic ne prestima ka je fasenk. No kak se vidi je ka lidje krofe nosijo. Fašenk

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 15:55

tota je napisal/a:
Sen glih zej prišla s ploca, da me je zazeblo kak cücka. Pa vidin na hipodromi enega đeksona ka laufle f toten nejhüjšen snegi. Taka me je do kosti zmrazilo. Sen si mislila, ka bi to lehko bija LegionarHeheHehe, lehko bi bija, samo sen ne bija. Zodje cejte mi bolj Bobji ložič leži...Pomežik
Jas sen tüdi bija na ploci, samo zgleja ka niman sreče tote dni; kdo sen priša to so že vse posprovlali...Vüra pa je bila ob dveh. nekan hitro se fešte v Lotmerki končüvlejo...Mislec

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 16:02

Jas sen bija tan od pol enih pa do pol štireh. Je pa vreme vse raztiralo. Edino Künštni so bli tan pa vztrajali. Meli pa smo se fejn, makar je blo prozno.
Legionar, ka pa si te ne na špricar priša?

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 16:03

Ma či pa je več nigi bi blo nikšega šanka viditi. Kak pa jaz negi ne vidin šanka pa se ognen tistega kraja na kilometer.Hihihi

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 16:11

Šank je bija tan na vogli doli pri mestni hiši, kak se je sploh ke dogajalo. Ostalo pa je blo vse prozno. Totega šanka resen ne bi moga zgrešiti Nasmeh
Bon pa napopa slike gor.

tota torek, 24. februar 2009 ob 16:24

Gdo sem jas prišla to, te so glih fašenka na smrt betežnega prta Železnin dveron pelali... Sirmak se mi je fse smilijaSolzec

Legionar torek, 24. februar 2009 ob 16:34

Dejan je napisal/a:
Šank je bija tan na vogli doli pri mestni hiši, kak se je sploh ke dogajalo. Ostalo pa je blo vse prozno. Totega šanka resen ne bi moga zgrešiti Nasmeh
Bon pa napopa slike gor.
Mater, či pa je brž več nič lidi ni blo...Hm

tota torek, 24. februar 2009 ob 16:56

Ob dveh tan sigurno neje blo nobene gužve. Samo Dejan pa Künštni, pa betežen Fašenk, pa ova teta, gi je kokice pa cukrno peno odovala...Pa jasHehe

MILAN torek, 24. februar 2009 ob 17:46

Hjooj Dejan si bija postreženi ali ne

Dejan torek, 24. februar 2009 ob 17:53

Ja Klumpa me je neke hüdo gleja, dere sen reka, ka bi proba kloboso pa špricar Hihihi

Sej pa sen napisa, ka je blo poskrbleno za nos Pomežik

Klumpa torek, 24. februar 2009 ob 18:50

Dejan opet si najšo žrtvo ,ke bi te hüdo gledo znoš ,ka smo bili veseli vsakega ,ki je prišo gledat našega betežnega fašenka.Fašenk

prlek1825 torek, 24. februar 2009 ob 19:52

evo jaz sem tudi bijo deležen fašenka v ormoži kot zidor glasbene šoleHehe

Nela torek, 24. februar 2009 ob 20:11

Kaksne kurente smo meli v Lotmerki??

Pepek z brega torek, 24. februar 2009 ob 20:21

Dobro ka je del Künštnih Prlekof v Ormoži ordinera...

Zvončica torek, 24. februar 2009 ob 23:26

Sen pa čüla la so se dopodne deca joko fejna meli gnes.....lepo, drügo leto de jih že več pa de stalno bojše. Mislin ka se toti novi dečko vseeno trüdi pa ka bi bilo dobro ka se mu pomoga ka de še vse lepše pa bojše....me pa zanimle vseeno keri je te prejšja leta tote peneze za organizeraje v žep dova pa nič naredja oz. teko ka je vse feštiraje padnolo tak nizko .............

Dejan sreda, 25. februar 2009 ob 00:02

Ja, res je, toti dečko za organizacijo se trüdi po nejbojših močeh, kak se lehko, samo problem je na drügi stroni...

tota sreda, 25. februar 2009 ob 06:40

Dejan je napisal/a:
Ja, res je, toti dečko za organizacijo se trüdi po nejbojših močeh, kak se lehko, samo problem je na drügi stroni...

To je takak pri pevsken zbori: eden poje kak ejngel, pa ga nede nihče čüje, či fsi ostali tulijo pa krulijo, taka te glova peče...Hjooj Pevec

MILAN sreda, 25. februar 2009 ob 07:24

Hjooj ven še se nekej zorganizera samo je nejvekša nevola ka lidi nega na toten deli de se moglo nareti več
kvalitetne prireditve te pa do lidje prišli-samo vstrajati je treba



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.