tota četrtek, 12. marec 2009 ob 10:05

Dobro, ka nesen glih sladoledova. Sladoled

Tunč četrtek, 12. marec 2009 ob 11:43

Jaz se poznam z šefom od Parka pa sen mu reka ka ma sladoled predragi pa da vidiš kak je bija užaljeni. Dečki ki pa tan delajo pa so mi povedali da ma novi avto za 70.000€. Pa oni nič ne kupuvlejo na LIZING.

tota četrtek, 12. marec 2009 ob 13:33

Tunč je napisal/a:
Jaz se poznam z šefom od Parka pa sen mu reka ka ma sladoled predragi pa da vidiš kak je bija užaljeni. Dečki ki pa tan delajo pa so mi povedali da ma novi avto za 70.000€. Pa oni nič ne kupuvlejo na LIZING.

Pa kej či ma že po novi avto? Či si neje pred dvema letoma küpa novega CR-V? Nebi rekla, ka je za totega da 70.000 evrof.

Nela četrtek, 12. marec 2009 ob 13:35

U ti boga, tepa ce mo taksni avtomat, te de se sladoled drogi. Mislec Samo mislim pa, da je vseeno, ker itak lidje radi to idejo, pa se sladoled je dober. Sladoled Tu na Dunaji se je le kepica droga, tak da bojse ka o sladoledi ne stenderan, pa za polovico mejsa kak duma. Haa

tota četrtek, 12. marec 2009 ob 19:53

Za takše peneze v kakšen supermarketi kilo sladoleda dobišSladoled Pa še kornete kcojHehe Te pa si duma son namečeš por kepic, pa se greš po Lotmerki šetat pa lizatHehe

Legionar četrtek, 12. marec 2009 ob 20:30

V ten je dosti resnice! Mi si duma čiduže več sladoleda v trgovini kipüvlemo; ceneši je pa še velko izbiro moš.Jaaa

tota četrtek, 12. marec 2009 ob 20:58

Točno tak! Pa deci se tüdi fejn vidi, ka lehko gdošte sladoled jejo vüni v peskovnikiNasmeh

MHA četrtek, 12. marec 2009 ob 21:15

Res je , ko je evro priša ka se je fse podražilo, mislin pa tüdi ka bi se ze glih tak podražilo, či bi še bila stora valuta, trgovci pa fsi ostali bi glih tak cene gor zdignoli.

tota četrtek, 12. marec 2009 ob 21:32

Bi se fse podražilo, samo ne tak fest, kak se je v toten cejti odkej mamo evro. Šli smo na novo valuto, pa niti nesmo tak preštimali ka se je fse podražilo, pa se še stalno draži. Pri tolarih bi bilo bole opazno, da smo jih bli bole vajeni. Za jürja si pret lehko nekej küpa, zej pa za 4 evre nič ne dobiš...

Nela četrtek, 12. marec 2009 ob 22:37

Sen cula da so gnes v mesti sladoled odprli, pa ka kepica kosta 0,80€. Meni se to res zdi drogo kak satan. Mislec

Tunč petek, 13. marec 2009 ob 11:40

Se keri spoti keko je bila kepica loni?

Tunč petek, 13. marec 2009 ob 11:42

tota je napisal/a:
Tunč je napisal/a:
Jaz se poznam z šefom od Parka pa sen mu reka ka ma sladoled predragi pa da vidiš kak je bija užaljeni. Dečki ki pa tan delajo pa so mi povedali da ma novi avto za 70.000€. Pa oni nič ne kupuvlejo na LIZING.

Pa kej či ma že po novi avto? Či si neje pred dvema letoma küpa novega CR-V? Nebi rekla, ka je za totega da 70.000 evrof.


Tak so mi rekli dečki, ne me držati za besedo. Možno pa ka ma še ke kakšnega skritega ka za jega niti ne vemo.

MHA petek, 13. marec 2009 ob 12:13

Tunč je napisal/a:
Se keri spoti keko je bila kepica loni?

Mislin ka je bila 0,70€, predloni pa 0,60€.

Nela petek, 13. marec 2009 ob 13:07

Ja nekda se drazila vsako leto za 10sit, zej pa te pac za 10 cent. Hjooj

Tunč petek, 13. marec 2009 ob 13:20

10 centov je 24 storih tolarov. To je ne malo. Mleko pa je šlo dol pa vse drugo tudi. Tak jih kepica ne košta nič več. Na eni kepici zaslužijo po mojem okrog 0,60 centov če ne več. Zaj pa če ženeš deco na sladoled te takoj zujejo za 10€.

Nela petek, 13. marec 2009 ob 13:22

Ja kak pa, ali pa se vec kak 10€. Tepa ce se kaksno sadno kupo pojes ali pa kero drugo, tepa tak adijo pamet.Hjooj Da so ze loni pretirovali z cenami za tote kupe. Mislec

Dejan petek, 13. marec 2009 ob 14:40

Ja biti sladoledar gnesden, je veki biznis Nasmeh Sploh pa zej, gi so evri, je nenormalno šlo to gor. Či glejaš ena kepica sladoleda 0,8 €, to je skoro 200 storih tolarof. Či bi še bli tolari, venda nigdor več ne bi ša na sladoled, či bi moga za eno kepico dati 200 SIT. Zej pa se to niti ne čüje tak drogo v evrih. Al pa si v štacüni küpiš liter sladoleda za 4 € pa keko kepic dobiš iz tega vün Nasmeh Bi na trgi tržja kepico po 0,5 € pa bi bija fejn v plusi Hihihi
Včera pa sen glih vida, ka so že čupili vüni pri sladoledari pri parki.

MHA petek, 13. marec 2009 ob 22:17

V evrih se meni tüdi tak dosta ne vidi kak či v tolare preračünaš.Sladoled



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.