tota torek, 24. marec 2009 ob 15:30

Misliš ka de trebalo tak daleč iti?

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 16:34

Sej se to s ten ne gre daleč. Provin, ka se to more obvestiti pa ka se zno, ke se dela. S ten do se lidje zamislili, či se jin sploča to delati. To je podoben članek, ki ga je Miha objava -> Nenadzorovano odlaganje smeti

tota torek, 24. marec 2009 ob 16:50

V toten članki je z imenon pa priimkon napisani tisti, ki mo je to prijavja, storilci pa so neznoni. Tü pa je malo drgaćik, ka se točno zno keri to dela, pa nebi rada bila glih na veko objovlena, ka de me te po nepotrebnen zajebova.

Na zadnje urejal: tota, dne: torek, 24. marec 2009 ob 16:54

Dejan torek, 24. marec 2009 ob 17:32

Sej ti si lehko anonimna, tisti ki pa smeti meče pa de na veko objovleni Nasmeh

MHA torek, 24. marec 2009 ob 17:34

Sej pa mo lehko rečeš, ka tebe nede omenja f članki, nej gre, se nej un podpiše pod sliko, pa nej naredi članek.

tota torek, 24. marec 2009 ob 18:11

Niman jegovega mejlaFseeno po Šalincih pa ga tüdi nen iskalaNasmeh pa na radio mo tega nebi rada pošilala. Či ma keri jegof mejl, nej mi ga pošle na ZS, pa mo te dale vidliNasmeh

MHA torek, 24. marec 2009 ob 19:45

Lehko ti zrihtan jegovo telefonsko.

tota torek, 24. marec 2009 ob 19:49

ZrihtejJaaa

Dejan sreda, 25. marec 2009 ob 00:29

Nesen glih meja cejta, ka bi se zapela to pa poslika. Sen pa napopa slike, ki jih je poslikala tota:

















Prove grobe vün koplejo, ka to notri zagrjovlejo. To te buje Hjooj

tota sreda, 25. marec 2009 ob 06:20

Ja, takak množična grobišča. Jas sicer človeka ne poznan tak dobro, ka bi lehko rekla kej o jegoven karakteri, mogoče je ovačik čisto vredi. Samo to kej dela, pa kože na to, ka nima glih nekše visoke morale. To sigurno dela zavolo penes. Ka nebi trebalo na odpadi pločati. Nejleži je tak narediti, pa nikome ništa. Po penezi ostonejo v žepi. Khmm

Legionar sreda, 25. marec 2009 ob 07:22

Karakter gor ali dol, ne ven kak lehko nešče nekej takšega dela. Hud Samo v takših primerih nevestnega ravnanja bi se lehko pitali, zakej človeka ne bi malo 'obdelali' na forumi, ga tüdi imenüvali z imenom pa priimkon, seveda na nežaljiv način? Mislin, či što nekej takšega dela je to izpod fsakše kritike!!!

tota sreda, 25. marec 2009 ob 08:19

Sen glih zej gučala s Šoštaričon, pa je reka, ka je stvor zanimiva tüdi za jega, pa de se takoj pozanima okoli tega. Mo vidli, kej de z vsega tega...

tota četrtek, 26. marec 2009 ob 18:50

Stanje grobišča gnes odvečara:

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 26. marec 2009 ob 18:53

Neje grotaloHud

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 26. marec 2009 ob 18:54

tota četrtek, 26. marec 2009 ob 18:54

Proban še enkrat

Kak pa pripopan več slik? Či man jih na računalniki, pa don brskaj, mi eno sprejme, več pa ne. Ja, priznan, antitalent senNasmeh Pa kej moren, tüdi takšni moremo živetiHehe

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 26. marec 2009 ob 18:57

Dejan četrtek, 26. marec 2009 ob 19:44

Ena objava -> ena slika. To smo že povedali porkrot Nasmeh Več jih lehko doš v objavo, či jih pret v galerijo naložiš, te pa v objavo linke napopaš, označiš vsakšo posebej pa gori kak piše Koda: klikneš gumb Slika. Te pa gre.

Ka pa se je zej že v totih jamah vse znejšlo. To te buje Hjooj Sen moga derek novo galerijo narediti pa to vse slike zalepiti. Mon občutek, ka še de jih dosti kcoj prišlo. Galerija je tü -> Odlaganje smeti

tota četrtek, 26. marec 2009 ob 19:58

Hvala, DejanPriklon

Malo me čüdi, ka se to tak nadalüvle, ka človeki nihče ne pove, ka ga po forumi vločimo. Venda nihče od jegovih znancof toga ne spremla. Jas pa gren fsakši den malo tantok polüknit, ka vidin kej je novega. Nesen mogla bol zumirati, ka bi se vida na slikah naziv firme na tistih storih račünih...

MHA petek, 27. marec 2009 ob 11:09

tota je napisal/a:
Sen glih zej gučala s Šoštaričon, pa je reka, ka je stvor zanimiva tüdi za jega, pa de se takoj pozanima okoli tega. Mo vidli, kej de z vsega tega...


Nej san naredi članek, pa nej celi Lotmerk zno ke ovi začija.

Dejan petek, 27. marec 2009 ob 11:52

Upan, ka de res kej napisa, ker si takša svijarija zaslüži kakšo stron napisanega. Mi pa še bomo to malo s slikami podkrepili pa bo To ja

tota petek, 27. marec 2009 ob 11:59

Slika tak pove več kak tisoč besedJaaa Pa či de kej napisa, te de venda son tüdi ša kej poslikatSlikam

Na zadnje urejal: tota, dne: petek, 27. marec 2009 ob 11:59

Dejan petek, 27. marec 2009 ob 12:01

Seveda bode poslika. Samo bomo še mi dali 50 slik kcoj, ka de se še bol vidlo Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.