MHA torek, 8. avgust 2006 ob 18:52

Zej glih sen gleja poročila in je bia naš prelübi županek pa püconski župan na TV ka sta se menila za smetišče v Püconcih. Haa Či bi mi nej naše smeti v Püconce vozili Huh
Da se je šlo o ten ka je naš županek do 30 mio SIT za izgradnjo püconskega smetišča pa ka bi mi to fküp z püconfčani meli. Zej pa je te naš županek odstopa od pogodbe, ka so za izgradnjo totega smetišča preveki stroški prišli in je reka ka de za tote peneze rojši voza v Ormoš! HuhHuh

Zvončica sreda, 9. avgust 2006 ob 22:20

Ja eno dve leti de se v Ormož vozilo te pa vrag ve kon...mogoče mo te Puconcon za odlogaje pločali še enkrat teko....pa te de drügi župan pa de se on s ten zezaBebast

MHA četrtek, 10. avgust 2006 ob 12:48

Vepa te nej negi vün z Lotmerka nekšo lükjo skople pa mo to vozili. Ko do hejali voziti šoder vün z bobinske kamejače, tan de te veka lükja.

Jernej četrtek, 10. avgust 2006 ob 19:45

Ci nej Pünconce te pac Ormoz. Glavno ka ven z Lotmerka, ne?

Jernej četrtek, 10. avgust 2006 ob 20:20

Glavno ka se na smetisce vozi ne pa sumo (gozd)!Nasmeh

MHA petek, 11. avgust 2006 ob 13:41

Po šumah pa je tak ¨raznoraznih smeti, pa to malo vekše falate šporheti pa avti... vse to ke nemrejo lidje v normalen koš spraviti, gre v šumo

Zvončica petek, 11. avgust 2006 ob 23:09

Ve so ne samo po šumah smeti....idi malo tü kak je Podplatnik za blokon pa dale po stopnicah dol za borovo pa dale proti policiji pa boš vida kakša svijarija je...fuj...ne ven če mesta več nihče ne puca ali kaj...te bi lehko to javno povedali(obvestila v vhodih blokov) pa bi sami poskrbeli za svoj falat ka bi bija čisti...te pa ne čudno ka podgane pri belen dnevi sred Lotmerka lečejoSlabo Slabo Slabo Slabo

MHA sobota, 12. avgust 2006 ob 12:56

Eh tü pa tak, ja neven či lidje ne poznajo košof tü!

Zvončica sobota, 12. avgust 2006 ob 23:30

Poznajo že, samo jih najč tan nega...za kurilnico pa bi si lehko kurjač glih tak včosih malo red naredja...samo zaj je venda prekesno ka so vsi navajeni na takšo svijarijoSlabo

MHA nedelja, 13. avgust 2006 ob 01:37

Kapa či mo kurjač tote smeti za podküriti?

Zvončica nedelja, 13. avgust 2006 ob 22:19

Meni se bole vidi ka kompostera nerazgradljive materialeBebast

MHA ponedeljek, 14. avgust 2006 ob 12:35

Duma nüca zemlo za rože.

Dejan sobota, 26. maj 2007 ob 01:25

Ovokrot sen prvič bija tan pri toti naši čistilni napravi, deponiji, ... ka sen gume to voza. Je fejn to nareto ka lehko to pripelaš vsega vraga in se lepo sortera, pa ne treba nič pločati. Moš kesone z tehniko, baterijami, laki, leson, gumami, ... Sen bija praf presenečeni Mislec Aplavz
Samo ovi kej je tan dela v tisten kioski malen notri, se mi je malo smilja, da celi den tan sedi negi vün z mesta, na samen, nič dosti se ne dogaja Nasmeh

MHA sobota, 26. maj 2007 ob 13:54

Kapa si mu ne sobon liter pa slatino prnesa Haha

Pepek z brega nedelja, 27. maj 2007 ob 01:44

Pa jemlejo tan tüdi nevarne odpadke. Jas man duma nekše konte od forb, akomulator, pa nekšo storo škropivo...

Misliš ka bi meni tüdi to notri vzeli. Sen zamüda uradno zbiraje totih odpadkof , zej pa mi to samo nopoto dela, nečen pa toga metati med drüge smeti.

MHA nedelja, 27. maj 2007 ob 14:24

Mislin ka mojo ziher en kontejner za nevarne odpadke Mislec

Dejan nedelja, 27. maj 2007 ob 17:59

Ja Pepek, mojo kontejnere z laki, forbami, pa totimi stvarmi, kontejnere za akumulatore, baterije, ...
Jas sen gume to pela pa je ovi samo nekši listek tan spunja, sen moga povedati ime pa naslov. Zej ne ven kak je to, či se gleja s kere opčine si, al to lehko fsi to vozijo.

Nela torek, 14. avgust 2007 ob 21:09

Ste vidli da so pred Optiko Jureš 3 nove kontejnere postavili?Nede to tu malo štinkalo, ko do lidje pred banko stali pa čakali da se odpere? Slabo Hjooj

MHA torek, 14. avgust 2007 ob 21:30

Ke bi smrdiloMislec Vepa so to kontejneri za papir, steklo pa plastiko. To pa ne smrdi, edino čüdno vün vidi to fse sküp sred Lotmerka Hjooj

Zvončica torek, 14. avgust 2007 ob 22:41

Ka pa te ....če optika teko očoli spotere ka to nüca pod noson???...pa teko račünov napiše???Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.