Zvončica nedelja, 17. oktober 2010 ob 21:29

Dragi moji....obnova brütifa lepo poteka in čeduže bole se mi dopodne....zaenkrat dobro kože...zej me je edino še stroh kak de vežica zglednola...ka nede po kakši kobači podobno skropucalo... Nasmeh

Dejan nedelja, 17. oktober 2010 ob 21:31

Zglejala bi nej nekak tak -> http://www.prlekija-on.net/galerija/103/idejna-zasnova-mrliske-vezice.html

zobl nedelja, 17. oktober 2010 ob 21:36

Zvončica je napisal/a:
Dragi moji....obnova brütifa lepo poteka in čeduže bole se mi dopodne....zaenkrat dobro kože...zej me je edino še stroh kak de vežica zglednola...ka nede po kakši kobači podobno skropucalo... Nasmeh

gda de se ležalo v vežici, te de ti vseeno kak zgledne Nasmeh

mislim ka malo pretiravajo s tem pa zapravljajo nepotrbeno peneze.

misekovi nedelja, 17. oktober 2010 ob 21:36

Joj keko že misli to koštati.

Pepek z brega nedelja, 17. oktober 2010 ob 22:01

Hehe Hehe
Kej pa či bi stojišča napravili, ka bi bilo falešo?
Bi pač stali, namesto ka bi ležali... Mislec

Pero Detlic nedelja, 17. oktober 2010 ob 22:24

Pepek z brega je napisal/a:
Hehe Hehe
Kej pa či bi stojišča napravili, ka bi bilo falešo?
Bi pač stali, namesto ka bi ležali... Mislec


Što??? pokojni ??? eh, ve si ne misla resno, ne ??? Tiho Tiho Tiho Tiho

karantanija nedelja, 17. oktober 2010 ob 22:59

Moren povedate, ka se mi tote vikend ot ove store gospe z brega, dopodne. Samo se pitan, keko de vsakšno gospodinstvo moglo prispevate. Tiste mislen,keri gravitirajo na lotmerške brutef. Za ostale je tak normalno, ka nedo coj dali nič. Guči se o ogromneh cifrah. Je nan to potrebno in še posebej zej, gdo smo zapufani u bož**o mater?! Mislec

Lenny nedelja, 17. oktober 2010 ob 23:00

Zvončica je napisal/a:
Dragi moji....obnova brütifa lepo poteka in čeduže bole se mi dopodne....zaenkrat dobro kože...zej me je edino še stroh kak de vežica zglednola...ka nede po kakši kobači podobno skropucalo... Nasmeh

Brutif zgledne, kak si je g.arhitekt zamisla. To ka se je trenutno naredlo oz je v zaklučevanje, je žarni falat brutifa, žazni grobi, žarni zid...potke.

Je pa bila prvotna ideja precej obsežnejša. Ka pa je menjša , pa se ve zake, se nen ponavla. Ke se pa vežice tiče, pa je še nede tak hitro. Premalo penez se je nabralo s tistih vesi ki "tangerajo" na lotmerški brutif.

Preci so si vežice različne, ene preproste, ene so kak spomenik tistemi, ki si jih je zamisla, ene so tudi nefunkcionalne itd.

Za tistega, od kega se lidje poslavlajo je tak vseeno kakšna je vežica, pa ke se z jin dogaja kda odide. Celi "cirkus" se dela, zavolo tistih ki se poslavlajo.

MILAN ponedeljek, 18. oktober 2010 ob 07:53

Mislec lepo ka se brütif rihta.Je pa veka resnica ka se preveč zdovle za spomenike
to pa je našo vün metaje.

Lenny ponedeljek, 18. oktober 2010 ob 09:30

Milan...istina... Zej pred 1.11 de se fse rihtalo v nulo... fsi grobeki...
Te pa potli na enih leto dni nega skoro nobenega...

Ke češ, "folklora" je to.

Tist,i ki "grejo", od tega vsega nemajo nič, ovi ki ostonemo, pa ne trebamo spomenika, ka bi se spomnili na tiste, ki so nas zapustili.

No sicer pa, tudi svečori pa cvetličori si morejo zaslužiti nekak svoj kruh.

Eni izkoristijo fsako možnost, ka se "pokožejo", eni pač tote potrebe nemamo. Lidje smo si različni. Pa tudi dobro je tak ka si smo.. Bi Bilo preveč dosadno, či bi bili fsi vglihni. Pomežik

kresnička ponedeljek, 18. oktober 2010 ob 09:56

kaj pa bojo naredli z storo vežico??? jo bojo podrli, kdaj bo nova zrihtana??

Zvončica ponedeljek, 25. oktober 2010 ob 23:05

Se mi vidi ka je blo guča ka bi v stori nej bila cvetličarna ipd. Glede načrta nove pa man močen občutek ka de opet dosti plehovjo polek...meni je fčist vseeno gda do jo naredli ke še se stora lehko dugo nüca...samo celoten brütif je bija potreben obnove ke je pret KSP nejč s prston ne mignila ka bi se kej za maličke peneze porihtalo....vačik pa se mi vidi eden lepših brütifov tisti v Slov. Bistrici....zrihtani kak treba, brez nekšega napihovaja - potke zrihtane, malo razsvetljave, vežica ke se zleje z okoljon v keren je pa še lepo zgledne kak zgradba....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.