MILAN sreda, 1. april 2009 ob 20:12

Hjooj živijo Lotmerk (pa se je neše spota na 1 april)

Legionar četrtek, 2. april 2009 ob 08:44

Ja, mene so fčera fsi po vrsti napi*dili.Hjooj Tote dni sen pač z glavoj negi fčistar indi, pa sen resen nejč ne skužja takoj.Hihihi

prlek1825 četrtek, 2. april 2009 ob 12:40

mene tudi nišče neje, jaz pa tudi nikoga neke konkretnega nesem mogo, ke vsi vejo kakšen sem, pa so me ne resno jemali!Hehe

Dejan petek, 3. april 2009 ob 18:37

V fsakšnen heci je nekej resnice. Tak je tüdi v toti zgodbi, ka lehko kej pametnega vün potegnemo Nasmeh

- Omenja sen SDS pa jihov ultra butasti predlog o umiki vse Titovega. Tü je več al meje vsen jasno, gdo bi se moga mekniti na odpad zgodovine.
- Za prenovleni trg so delali raziskavo o prometi skozi trg. Dobili so jasno sliko, kej si narod želi, naredli pa so vseeno čist po svoje. Tak ka ne ven kakši je smisel takših raziskav.
- Trg bi resnično lehko preimenüvali. Glovni trg ma lehko fsakšo mesto, Lotmerški trg pa je lehko samo v Lotmerki Nasmeh Lehko bi ga poimenüvali tüdi po kakšnen znonen Prleki.

To ja

Pepek z brega petek, 3. april 2009 ob 18:50

Jas pa sen misla, ka toti naš ploc že mo ime.

K čemi pa so te tisto ploščo dali notri vzidati, dere so ga obnovlali????

Dejan sobota, 4. april 2009 ob 19:22

Kak pa te misliš, ka se imenüvle? Trg Franca Jurše, podjetja Segrap in Reichenberg arhitekture? Al pa Jurša, Segrap, Reichenbergov trg Hihihi
Pa te si trg malo bolj kvalitetno ploščo zaslüži, ka nede po enen leti vün pola.

tota sobota, 4. april 2009 ob 20:09

Jugrabergof trgHehe Me zanimle, či do se zej te na fse objekte devale takše toble zaslüžnihHihihi Pa či de se fse tak kvalitetno naredlo kak toti naš libleni trg...

Dejan sobota, 4. april 2009 ob 20:20

Jugrabergof Hahaha Lehko razpišemo natečaj za ime trga, keri de da nejbolj izvirno ime Hihihi
Vredi pa bi bilo, ka bi takše toble dovali samo na objekte, ki do nareti kvalitetno, ka si nedo glih takše sramote delali.

tota sobota, 4. april 2009 ob 20:27

Venda se glovni zaslüžni s ten nebi glih strinja, ka trg preimenüvlemo, da bi te ovo labavo toblo mogli mejati, či pa gor piše, ka je bija Glavni trg obnovleni v času županovanja...bla, bla...Hehe Pa ne vemo, či za novo toblo so peneziHihihi

Dejan sobota, 4. april 2009 ob 20:30

Toblo do itak mogli mejati, da de vün pola. To bodo pre naredli na prvo obletnico trga Hihihi Tak ka mo letos opet otvoritev trga meli.

MHA nedelja, 5. april 2009 ob 02:09

Bi moga iti glejat, či je na novi športni dvorani tüdi kakša plošča gor namesto cigla.

Legionar torek, 7. april 2009 ob 12:27

Jaz bi predlaga, ka se naš trg imenüvle kar TITOV TRG! Ali pa TRG MARŠALA TITA!Ploskač Juhuhu

Dejan sreda, 8. april 2009 ob 17:16

No ja, iz ene skrajnosti v drügo. Glih tak, kak se mi zdi blesavo, ka bi se vse kej je Titovo preimenüvalo, se mi zdi blesavo, ka bi v leti 2009 nekej poimenüvali po Titi. Tak kak čejo zej v Lublani al ge negi, nekšo cesto preimenüvati v Titovo cesto. To je zgodovina pa nej tak ostone, novih cest pa tüdi ne treba zej pu jen poimenüvati ali pa kejkoli spremijati ime pa dovati Titovo ime kcoj. Naš trg bi te lehko doba ime po kakšnen prlešken velikani. Či ma že Razlag prvi spomenik na trgi, ga lehko poimenüvlejo Razlagov trg Gor Hihihi Takoj bon rejši ša skoz jega Hehe

MHA sreda, 8. april 2009 ob 17:49

Sej pa je zadosta ka momo že Razlagovo ulico. Lotmerški trg, tak bi moglo biti. To ja

MILAN sreda, 8. april 2009 ob 19:51

Hjooj nejbojše ka ga preimenüvlemo v trg
KÜNŠTNIH PRLEKOF
TE BODO ZAJETI TISTI PRED NAMI KAK TISTI ZA NAMI

Respekt Vuuhuu Veselko

Legionar četrtek, 9. april 2009 ob 06:19

Dejan je napisal/a:
No ja, iz ene skrajnosti v drügo. Glih tak, kak se mi zdi blesavo, ka bi se vse kej je Titovo preimenüvalo, se mi zdi blesavo, ka bi v leti 2009 nekej poimenüvali po Titi. Tak kak čejo zej v Lublani al ge negi, nekšo cesto preimenüvati v Titovo cesto. To je zgodovina pa nej tak ostone, novih cest pa tüdi ne treba zej pu jen poimenüvati ali pa kejkoli spremijati ime pa dovati Titovo ime kcoj. Naš trg bi te lehko doba ime po kakšnen prlešken velikani. Či ma že Razlag prvi spomenik na trgi, ga lehko poimenüvlejo Razlagov trg Gor Hihihi Takoj bon rejši ša skoz jega HeheNo ja, večina ulic po mestih nosi ime po kakšnih zgodovinskih osebnostih. Taka bi po toti logiki mogli preimenüvati trifrtole ulic - či bi se pač začeli izgobati poimenovanja po zgodovinskih osebnostih. Drgačik pa ; Tito se ve kdo je bija in kakšno vlogo je meja v 2. SV, pa tüdi pred njo in še posebej po njej. Moj predlog je sicer bija bolj hec kak kej drügo, samo se mi zdi čüdno ka bi zaradi toga, ka so zej kao nekši 'novi cejti', mogli fse storo pozobiti ali pa se izogibati. Ali kak je reka eden: "Brez preteklosti nega prihodnosti".

Dejan četrtek, 9. april 2009 ob 12:04

Nesen jaz tak misla. Tisto kej je Titovo, nej ostone poimenüvano pu jen. Zej pa ne vidin nobenega razloga, ka bi se zej po Titi nekej preimenüvalo. To je višek izzivaja v totih cejtih, dere se je gučalo o totih pobojih pa o ten, ka bi nekšo cesto pu jen preimenüvali. Do zej je tota tema ne za nikoga bila zanimiva, zej pa dere se pokože kakša možnost za politično promocijo, pa takoj vsi pogrobijo to pa izkoristijo za sojo propagando. Pret je ne nišče s ten trobja, ka bi se Titovi spomeniki meknili. Zej pa anenkrat to moti določene lidi. Pa obratno. Nišče je dosti ne vün hoda s predlogi po imenüvaji ulic po Titi, zej so prišli iz lükenj pa dovlejo takše predloge.
Pa ka bi store cejte mogli pozobiti, sen ne reka. Kej je Titovo, nej ostone Titovo, to nas spominja na jega, ulice pa trge pa v 21. stoletji lehko poimenüvlemo po kakšnih novejših herojih. Recimo Drnovški Nasmeh

MHA četrtek, 9. april 2009 ob 13:07

Dejan je napisal/a:
Pa ka bi store cejte mogli pozobiti, sen ne reka. Kej je Titovo, nej ostone Titovo, to nas spominja na jega, ulice pa trge pa v 21. stoletji lehko poimenüvlemo po kakšnih novejših herojih. Recimo Drnovški Nasmeh

To ja

Se strinjan z Dejanon, ka bi lehko v 21. stoletji kakša novejša imena ponücali.

Makaveli četrtek, 9. april 2009 ob 20:07

MHA je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Pa ka bi store cejte mogli pozobiti, sen ne reka. Kej je Titovo, nej ostone Titovo, to nas spominja na jega, ulice pa trge pa v 21. stoletji lehko poimenüvlemo po kakšnih novejših herojih. Recimo Drnovški Nasmeh

To ja

Se strinjan z Dejanon, ka bi lehko v 21. stoletji kakša novejša imena ponücali.


ja...naprimer mojo Haha

Zvončica petek, 10. april 2009 ob 01:03

Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.