Dejan ponedeljek, 6. april 2009 ob 10:48

10 - 15 august 2009, ljutomer, slovenia

Zaenkrat še samo Lotmerk piše brez Murske. Letos bode te zgleja opet samo v Lotmerki. Či nedo kej naknadno spreminjali al pa so ne napisali, ka ne bi opet lidje hüdi bili Hihihi

Prenovlena stron Grossmann.

MHA ponedeljek, 6. april 2009 ob 12:21

Do avgusta je še daleč, do te do lehko polek Sobote še kakši tretji krej scoj napisali Hjooj

Pepek z brega ponedeljek, 6. april 2009 ob 22:13

Veselko Veselko
Neven či nede polek Lotmerka pisalo:
Železne DveriRespekt

Legionar sobota, 8. avgust 2009 ob 13:06

No ja, gnes den je že fse tak zakomplicirano, pa skoz se lidje svodijo pr penezih.Neee Sramota. Što pa je to, ki mu je to fse šlo tak v nos???

Dejan ponedeljek, 10. avgust 2009 ob 23:38

Sen bija gnes na premieri Korpus Krispi. Je vedno fejn viditi film, v keren fse kraje pa igralce poznaš Hihihi

Glede tega pa, ka vedno nekomi nekej v nos gre pa je pač normalno. To je pač tak po slovensko.
Loni pa vseeno mislin, ka so organizatori naredli napako, ka se je to nekej še na Mursko raztegovalo. Lotmerk je čist vredi mesto pa zadosti veko za takši festival. So pa probali.

Na zadnje urejal: Dejan, dne: ponedeljek, 10. avgust 2009 ob 23:42

Legionar torek, 11. avgust 2009 ob 08:13

Ja, tota selitev v MS je po moje resen bila nepotrebna...Prekmarci že česa takšega nebi naredli, mi pa bi jin skos mogli nekej ponüjati pa na roko iti?Hihihi

Zvončica sreda, 12. avgust 2009 ob 00:07

Čeglih mogoče razen petka nen šla na kultiviraje...se mi zdi strašno fejn ka momo festival opet dumaAlooo Aplavz

simon.prleski sreda, 12. avgust 2009 ob 00:57

Hihihi ka če še je keri tu gori al že vsi spite

Tunč sreda, 12. avgust 2009 ob 08:08

Simon prosim, če si na forumi o Grossmannovem festivalu napiši nekaj o njem. Če pa te zanima če je še gdo gor pa uporabi pogovor v živo, ki je glih tak na voljo. Brez zamere.

Legionar sreda, 12. avgust 2009 ob 09:57

Malo sva mija z našoj fčera gledala spored filmov na festivali, pa se mi zdi, ka majo letos same nekše morbidne filme.Heee Samo nekšo klaje, pa mučenje, pa krv, pa podobno. No, mene glih to kej dosti ne pritegne, bi blo fejn či bi tü pa tan tüdi kakšo komedijo zvrteli, ka bi se človik malo nareža, ker se nan smeha itak fali gnes den.To ja

Tunč sreda, 12. avgust 2009 ob 11:35

Grossmannov festival je vestival grozljiv in podobnih filmov. Zato je takšni program.

MILAN sreda, 12. avgust 2009 ob 11:37

Hjooj takši so pač filmi keri se vrtijo na toten festivali
fšosik je to bojše kak kakše limonade.

Makaveli sreda, 12. avgust 2009 ob 17:11

Toda glavna jed vseeno ostaja čisto poseben filmski program, namenjen pravim filmskim ljubiteljem, entuziastom brez predsodkov ter tistim, ki so pripravljeni eksperimentirati z mejami dobrega okusa in morale. V našem fokusu bodo torej še naprej fantastični, grozljivi, divji in kultni filmi, ki predstavljajo presežke ustaljenih žanrskih obrazcev. Naš namen je, da bi vsaj delno povrnili nevarnost in drznost sodobni kinematografiji, ki s svojo mlačnostjo, politično korektnostjo in željo po vsesplošnem ugajanju vse bolj izgublja svoj nekdanji ugled, vpliv, kreativnost ter s tem tudi gledanost.




no kake low budget komedije bi lehko tudi ble ali ok...tak je tudi vredi.

mogoče bodo kda ke spremenili samo dvomin.

MILAN četrtek, 13. avgust 2009 ob 07:15

Alooo sej je fse v redi nej samo gre stvor tak napre ven pa momo lidje možnost glejati kej dügega če nan to pač ne paše.Dobro je ka se v Lotmerki nekej godi.

Legionar četrtek, 13. avgust 2009 ob 07:27

No, seje nišče ne reka ka je toti festival ne vredi ali pa dobrodošel. Jaz sen pač napisa svoje mnenje o filmih keri se vrtijo, pa še to ne pomeni ka sen proti.A-A Či bi meli skoz vsi isto mnenje o vsen pa či bi skoz vsi vse samo hvolili, te si ne bi meli kej gučati.Hihihi

Zvončica sobota, 15. avgust 2009 ob 00:12

Eh, ve so ne samo filmi važni....mlodi jih pač z levo okoj glejajo,desno pa jin vleče kon inda....pa po filmih se začne fešta...zej glih posl¸ušan kak je na trgi živo pa veselo (nekši film vrtijo)....to je fejn čüti ne?

Dejan sobota, 15. avgust 2009 ob 05:05

Ja toti festival je za prove dede, ne pa babe Hihihi

Gnes so vrteli film Dead Snow, potli pa komedijo/parodijo na Kill Bill - Kill Buljo. Obo filma sta bilo fenomenalna Hahaha

Makaveli sobota, 15. avgust 2009 ob 07:17

prvega sen doba proti konci..drugega pa sen gleja celega...blo res smešno na cejte...pa presenetilo me je res keko lidi je prišlo glejat...se direkt vidi kak se festival širi...oz. beseda o festivali ki vedno več lidi hodi sen....supercaPriklon

Zvončica ponedeljek, 17. avgust 2009 ob 23:05

Pošteno povedano...sen ne bila nejč 1x tan, pač pa sen pri računali večer na vüha vlekla pa moren rečti ka je blo celi tjeden do konca nastopa Orlekov super štimunga...te potli se mi vidi ka so ga z ormožonci mimo vsekali (glede na stil muzike pa cejt špilaja)...me veseli gda se dobre stvari godijo. Kak zgleja so zombiji nejšli svojo mestoHihihi

erof torek, 18. avgust 2009 ob 08:23

Oživeli zombiji na Grossmannovi paradi
Na Grossmannovem filmskem festivalu v Ljutomeru so okrvavljeni zombiji pohajali po ulicah v spremstvu ljubljanskega reperja Klemna Klemna in angleških Nero Burns.

Na nenavadni paradi v Ljutomeru se je gruča oživelih pošasti sprehodila po ulicah skozi mesto ter sledila strahotnemu Zombi tovornjaku, na katerem jih je s peklensko glasbo spodbujala pri življenju Nero Burns in Klemen Klemen.


Oživeli zombiji na Grossmannovi paradi-VIDEOPOSNETKI



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.