Legionar torek, 18. avgust 2009 ob 18:11

No, jaz sen tote procesije sicer ne vida v živo, samo po slikah sodeč se mi to zdi bole kak ena maškarada. Brez zamere organizatoron, samo nič kej preveč domiselna stvor.Neee Bi si že lehko zmislili kej bole izvirnega, pa kunec kuncov tüdi kej bole prleškega, ker značilnega za našo malo mesto ali pa za pokrajino. Pijača je itak nekej ke je značilno za nos, pa či je že trebalo prirediti kakšno pijonsko parado (ke je to tüdi bilo zgleda), bi kej bole v domočen pridihi.
V toten primeri pa je opet trebalo prvlečti nekej iz tujine, pač Haitija, pri nas pa je to blo prkozano v čist skomercializirani ameriški obliki (tak pač zglejajo zombiji v holivudskih filmih).

No, pa ka je koš pun, je zadevi kak piko na i trebalo seveda dati še ameriško zvenečo ime - Zombie walk.

MILAN torek, 18. avgust 2009 ob 20:02

Hjooj keko krvi je steklo

erof torek, 18. avgust 2009 ob 22:00

Zombiji preplavili ulice Ljutomera-RTV SLO

NejaahSykes sreda, 19. avgust 2009 ob 18:21

erof je napisal/a:
Zombiji preplavili ulice Ljutomera-RTV SLO

jaz sen seveda ne bila na toten zombie walk , kak so že po ameriško izjavili.
Sen pa čula nekej malega, muziko, Klemna Klemna, ki je potli bija z nami v parki.
Sam je por zombijov šlo mimo mene pa so bli še kar vrede namaskiraniHaha Hehe

zack69si četrtek, 27. avgust 2009 ob 10:48

Jaz sen pa mnenja, ka je treba nekak začeti..... pa čeprav z zombiji..... kelko spremljan festival, se mi vidi, ka je vsakšo leto neke malo drgači... upan samo ka organizatorji tega nedo pelali v drugo smer, ker če delaš neke takšnega, potegneš za seboj sponzore, ki ti neke ali pa tudi več dojo, ki pa pričakuvlejo tudi nekej za povratno zadevo..... mogoče še resen malo organizacijsko šepa, pa vendar pozdrovlan, ka se zadeva dogaja in pripravlja.... samo naprej !

Zvončica četrtek, 27. avgust 2009 ob 22:02

Ve pa momo v Lotmerki puno zombijov vsakši den (samo neso maskerani).... Tiho

MILAN petek, 28. avgust 2009 ob 06:47

Hehe toti naši zombiji so tak že stalnica ven smo tüdi mi fčosik takši pa kej moremo

Jernej petek, 28. avgust 2009 ob 12:09

Zvončica je napisal/a:
Ve pa momo v Lotmerki puno zombijov vsakši den (samo neso maskerani).... Tiho

Saj tej zombije še ges poznam!
Naj več so da dobijo 18. podporo! Kozlam Pijunca

MILAN petek, 28. avgust 2009 ob 20:22

Vuuhuu to to je život

Dejan sobota, 29. avgust 2009 ob 18:58

Tak ka je te Krešo tisti den bija zombi na kvadrat Hahaha

MHA nedelja, 6. september 2009 ob 12:18

Hahaha provi je.

Makaveli nedelja, 6. september 2009 ob 14:01

fajn se je norca delati a?

Zvončica nedelja, 6. september 2009 ob 22:46

Ka se Krešoja tiče si mislin ka je veka sramota ka so čeha ne medicinsko zrihtali da smo ne v sredjen veki pa se marsikej že gnesden do popraviti.....če ga keri pogledne kak je čeduže bole presükjeni de mu vse jasno ka to nikna dobro ne pela....če bi jaz bila na jegoven mesti se nejč treznila nebi....ka pa ma takši kak je gnesden lehko zaeno perspektivo ka se živleja tiče? Puca ga nobena ne gleja, delati tüdi nemre kej šte ali kej bi rad dela....žalostno resen. Pa če je bija zombi med zombiji se je venda bor tisti den počütja kak da mu nič ne fali..........

Dejan nedelja, 6. september 2009 ob 23:01

Ne ven, či je glih pametno na forumi o ten pametüvati. Jas poznan Krešoja že zlo dugo pa ven kak je glede tega. Pa vedno kej vküp spijemo pa rečemo in mo kakši evro stisnen, če me prosi.

MHA torek, 8. september 2009 ob 02:51

Makaveli je napisal/a:
fajn se je norca delati a?

S ten sen misla ka so ga dobro napocali.

Legionar sreda, 9. september 2009 ob 10:09

Dejan je napisal/a:
Ne ven, či je glih pametno na forumi o ten pametüvati. Jas poznan Krešoja že zlo dugo pa ven kak je glede tega. Pa vedno kej vküp spijemo pa rečemo in mo kakši evro stisnen, če me prosi.
Tak je. Tüdi jaz sen se s Krešojon negda še v srednješolskih letih kar dosti drüžja, ker sva skoro
generacija, in tüdi ven kak je do tega prišlo. Pa oprosti Dejan ka sen off topic, samo či smo že
pri ten, je ne fse medicina kriva, pa drügi. Tak, več pa o ten nebi, ker je resen ne primerno. Sicer pa
ne ven, zakej bi tota slika bila kakšo norca delaje... Mislec Krešo pač je kakši je in či je ge
na sliki, kej je te to takšega?

Dejan sreda, 9. september 2009 ob 10:16

Ja sej jas provin, ka ven kak je glede tega. Samo na forumi tega nen pisa.

Slika pa je ne nikšo norca delaje, tisti den smo sküp pili pa sen ga porkrot slikna in to je to. Či bi se šteja z jega norca delati, te verjetno ne bi ž jin sred Lotmerka sta, debatera pa mo špricare plačüva...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.