Ivek sreda, 2. december 2009 ob 07:05

To se začne pri odgovori na pitaje: či naša, moja, vaša deca duma kaj pucajo? Pa še nekaj: Kak to ka starši ne tožijo župnika či naprovi akcijo pucaja pa rihtaja okolja za župniščon? Pa deca tüdi neso rekla, ka jin to škodi.
Lepo fse spucajte!

Legionar sreda, 2. december 2009 ob 09:31

Makaveli je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Či pa v parki so koši, na fsakih por metrov eden, pa smeti v soboto ali pa nedelo zaron vseeno ležijo fsigi okoli. Hudi Se provi, či nega košov, te je treba smeti samo tak to metati, ali kej?

glej ko se ga napijejo pa maš koš 50m vkrej....se ne do nositi nekomu....pa pač pistijo pod klopmi....če bi bli koši 2 m vkre od klopi vervli ka bi blo meje smeti


Aha, tak žmetno je po kunci žurke dve ali tri plastenke pa por kupic v koš odnesti, ne? Fsi so razvajeni, pa totih vmajih riti nebi več mrdnoli niti koraka več kak je treba. Ve pa nemre na fsakši meter koš stati samo zavolo toga, ka so šmrklavci razvajeni pa vmaji!

Poleg tega pa tüdi tak nafčeni. Vzgoja okrog pucaja pa tega se more začeti že duma, pa na žalost jin dostin stori duma ne rečejo, ka morejo za soboj spucati. Še ene živoli spucajo za soboj!

Dejan sreda, 2. december 2009 ob 12:14

Makaveli je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Či pa v parki so koši, na fsakih por metrov eden, pa smeti v soboto ali pa nedelo zaron vseeno ležijo fsigi okoli. Hudi Se provi, či nega košov, te je treba smeti samo tak to metati, ali kej?

glej ko se ga napijejo pa maš koš 50m vkrej....se ne do nositi nekomu....pa pač pistijo pod klopmi....če bi bli koši 2 m vkre od klopi vervli ka bi blo meje smeti


Takšen zgovor je isti, kak či rečeš, ka duma poleg kavča nimaš koša pa smeti pod kavč mečeš dere pred televizijo kej ješ pa piješ.

MHA sreda, 2. december 2009 ob 12:20

Te pa bor v nekšo vrečko metati, pa ko grejo vün s parka, te nej nešče celo vrečko v koš vrže, ne vrag ka nebi mimo koša ša, ko greš domu.

Legionar sreda, 2. december 2009 ob 14:18

Keri je teko civilizirani, de vrga v koš, pa vseeno či je koš 50 metrov ali pa 1 meter fkrej. Keri pa je nevzgojeno budalo, pa de vrga mimo koša v vsaken primeri!

Zvončica sreda, 2. december 2009 ob 22:45

Drži kak pribito....pa zgledi vlečejo ne ?

MILAN četrtek, 3. december 2009 ob 08:49

Mislec ISTO TAK JE KA SE DECA NEDO NAFČILA PUCATI PA POSPROVLATI
ČE GLEJAJO KA STORI FSE NAROBE DELAJO

Makaveli četrtek, 3. december 2009 ob 14:15

MHA je napisal/a:
Te pa bor v nekšo vrečko metati, pa ko grejo vün s parka, te nej nešče celo vrečko v koš vrže, ne vrag ka nebi mimo koša ša, ko greš domu.

se tudi to dela...
odvisno od lidi pa situacije v keri so....beri: keko % majo že v riti

Legionar je napisal/a:
Keri je teko civilizirani, de vrga v koš, pa vseeno či je koš 50 metrov ali pa 1 meter fkrej. Keri pa je nevzgojeno budalo, pa de vrga mimo koša v vsaken primeri!


hahahah...to bo to ja...ko boš ti tan meja v riti kar neke me zanimle kak boš tan nosja v smeti...negda ko so koši bli bliže so bli vedno puni samo premali...zaj so pa veki pa so vkrej LOL ...jaz sicer nesen svoje stvari v koš...vsaj večinoma...
polek tega pa v parki se obrne več lidi čez vikend kak jih je letos blo na martinovanji....taka če jih 60% odnese v koš 40% pa ne de še vedno svijarija...


Dejan je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Či pa v parki so koši, na fsakih por metrov eden, pa smeti v soboto ali pa nedelo zaron vseeno ležijo fsigi okoli. Hudi Se provi, či nega košov, te je treba smeti samo tak to metati, ali kej?

glej ko se ga napijejo pa maš koš 50m vkrej....se ne do nositi enin....pa pač pistijo pod klopmi....če bi bli koši 2 m vkre od klopi vervli ka bi blo meje smeti


Takšen zgovor je isti, kak či rečeš, ka duma poleg kavča nimaš koša pa smeti pod kavč mečeš dere pred televizijo kej ješ pa piješ.



ne neje isti.

Legionar četrtek, 3. december 2009 ob 17:33

Makaveli je napisal/a:

Legionar je napisal/a:
Keri je teko civilizirani, de vrga v koš, pa vseeno či je koš 50 metrov ali pa 1 meter fkrej. Keri pa je nevzgojeno budalo, pa de vrga mimo koša v vsaken primeri!


hahahah...to bo to ja...ko boš ti tan meja v riti kar neke me zanimle kak boš tan nosja v smeti...negda ko so koši bli bliže so bli vedno puni samo premali...zaj so pa veki pa so vkrej LOL ...jaz sicer nesen svoje stvari v koš...vsaj večinoma...
polek tega pa v parki se obrne več lidi čez vikend kak jih je letos blo na martinovanji....taka če jih 60% odnese v koš 40% pa ne de še vedno svijarija...



Jaz sen tüdi svoje cejte z drüžbo pija po parkih, pa smo nikdor ne teko nastlali okoli kak to vi delate. Pa smo ga tüdi preci včosik v riti meli, takak mamo še ga zej fčosik. Vrag smejun

Keri je primitivec pa nevzgojeni, da vrga mimo koša pa či je trezen ali pa pijan. Košov je zadosti, pa zadosti veki so, fsakemu šmrklavci pa ga nemrejo pred nos venda postaviti. Hudi Te pa se drügič nej sprovijo k kakšnemi koši pit, či se jin že ne do k jin iti. Prehmaji so pa preveč razvajeni, pa samo lagodno bi živeli, pa nič več skoz dali, zato pa so tak pomehkuženi.

Dejan četrtek, 3. december 2009 ob 18:09

Makaveli je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Te pa bor v nekšo vrečko metati, pa ko grejo vün s parka, te nej nešče celo vrečko v koš vrže, ne vrag ka nebi mimo koša ša, ko greš domu.

se tudi to dela...
odvisno od lidi pa situacije v keri so....beri: keko % majo že v riti

Legionar je napisal/a:
Keri je teko civilizirani, de vrga v koš, pa vseeno či je koš 50 metrov ali pa 1 meter fkrej. Keri pa je nevzgojeno budalo, pa de vrga mimo koša v vsaken primeri!


hahahah...to bo to ja...ko boš ti tan meja v riti kar neke me zanimle kak boš tan nosja v smeti...negda ko so koši bli bliže so bli vedno puni samo premali...zaj so pa veki pa so vkrej LOL ...jaz sicer nesen svoje stvari v koš...vsaj večinoma...
polek tega pa v parki se obrne več lidi čez vikend kak jih je letos blo na martinovanji....taka če jih 60% odnese v koš 40% pa ne de še vedno svijarija...


Dejan je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Či pa v parki so koši, na fsakih por metrov eden, pa smeti v soboto ali pa nedelo zaron vseeno ležijo fsigi okoli. Hudi Se provi, či nega košov, te je treba smeti samo tak to metati, ali kej?

glej ko se ga napijejo pa maš koš 50m vkrej....se ne do nositi enin....pa pač pistijo pod klopmi....če bi bli koši 2 m vkre od klopi vervli ka bi blo meje smeti


Takšen zgovor je isti, kak či rečeš, ka duma poleg kavča nimaš koša pa smeti pod kavč mečeš dere pred televizijo kej ješ pa piješ.



ne neje isti.


No v toten pisaji jas ne vidin smisla. Pišeš tak, kak da je opravičeno, či nešče spije por piv, ka te smeti lehko meče gi koli, ker je pač koš fkrej od jega 15 metrof namesto enega metra.
Takši lidje so pač vmaji pa nevzgojeni, točno tak kak je Legionar napisa.

Makaveli četrtek, 3. december 2009 ob 18:35

Legionar je napisal/a:
Makaveli je napisal/a:

Legionar je napisal/a:
Keri je teko civilizirani, de vrga v koš, pa vseeno či je koš 50 metrov ali pa 1 meter fkrej. Keri pa je nevzgojeno budalo, pa de vrga mimo koša v vsaken primeri!


hahahah...to bo to ja...ko boš ti tan meja v riti kar neke me zanimle kak boš tan nosja v smeti...negda ko so koši bli bliže so bli vedno puni samo premali...zaj so pa veki pa so vkrej LOL ...jaz sicer nesen svoje stvari v koš...vsaj večinoma...
polek tega pa v parki se obrne več lidi čez vikend kak jih je letos blo na martinovanji....taka če jih 60% odnese v koš 40% pa ne de še vedno svijarija...



Jaz sen tüdi svoje cejte z drüžbo pija po parkih, pa smo nikdor ne teko nastlali okoli kak to vi delate. Pa smo ga tüdi preci včosik v riti meli, takak mamo še ga zej fčosik. Vrag smejun

Keri je primitivec pa nevzgojeni, da vrga mimo koša pa či je trezen ali pa pijan. Košov je zadosti, pa zadosti veki so, fsakemu šmrklavci pa ga nemrejo pred nos venda postaviti. Hudi Te pa se drügič nej sprovijo k kakšnemi koši pit, či se jin že ne do k jin iti. Prehmaji so pa preveč razvajeni, pa samo lagodno bi živeli, pa nič več skoz dali, zato pa so tak pomehkuženi.




hehe....ke sen napisa...negda so bli koši 1 m vkre od klopi....pa neje vse okoli nesnoga ampak samo pod pa pred klopmi...se pa vidi ka starejši večinoma posprovlajo...toti ke so pa gnesden 15-16 pa delajo svijarijo ka mečejo glaže po parki...to pa neje moj problem...de jih že minilo...sicer se včosih začnemo dreti na jih če se preveč razigrajo...ali ok

nihče ne provi ka je vredi samo pač tak je....naj koše dojo bliže k klopen pa bomo vidli keko de okoli svijarije Pomežik

Legionar četrtek, 3. december 2009 ob 19:26

Makaveli je napisal/a:


hehe....ke sen napisa...negda so bli koši 1 m vkre od klopi....pa neje vse okoli nesnoga ampak samo pod pa pred klopmi...se pa vidi ka starejši večinoma posprovlajo...toti ke so pa gnesden 15-16 pa delajo svijarijo ka mečejo glaže po parki...to pa neje moj problem...de jih že minilo...sicer se včosih začnemo dreti na jih če se preveč razigrajo...ali ok

nihče ne provi ka je vredi samo pač tak je....naj koše dojo bliže k klopen pa bomo vidli keko de okoli svijarije Pomežik


Jaz pa ti provin, ka nemremo sledjemo šmrklavci koša dobesedno pred nos prnesti, pa ka nobenega nede kunec či por korakov stopi do koša. Ne ven zake se sploh o ten pregovorjamo, ker to ke pišeš je čista glupost. Smeti se mečejo v koše, koši v parki so pa pika. In što ne upošteva tega, je primitivec pa nevzgojeni bebec!

MHA četrtek, 3. december 2009 ob 20:02

Vija lehko v nedogled pišeta, pa neta nikdor na isti liniji. Se pa strinjan ka je košov zadosta po celen Lotmerki, ne sam v parki, no kakši več bi še lehko bija na pločnikih, zato nebi smelo smeti biti po podi.

Legionar četrtek, 3. december 2009 ob 20:09

Mislin ka o ten sploh ne bi blo treba debaterati. Smeti spodajo v koš, pa pika. Jaz sen nikdor ničesa ne v naravo ali pa kon drügan vrga, či je pač ne blo koša poleg, te sen smet da v žep, vrečko, avto ali pač nekan, dokič nimam šanse vrčti v smeti. kapa nešče zagovorja metaje smeti v naravno samo zavolo toga ka na vsaken koraki nega koša, pa mi je butasto. Pa tüdi či so koši, smeti ležijo fsigi indi samo v koših ne. Lep primer je v Bobjen ložiči, ge jin je nešče veko kovinsko posodo za smeti nastava, pa smeti ležijo fsigi okoli,samo tan notri ne! Hudi Bon zütra tisto poslika pa da na forum.

MHA četrtek, 3. december 2009 ob 20:19

Tisti koš v Bobjen pri klopi, pa je tak kriza. Jas tüde rejši po žepi pa po avti pokotan, pa te v koš vržen, kak pa san tak nekan.

Makaveli četrtek, 3. december 2009 ob 20:56

Legionar je napisal/a:
Mislin ka o ten sploh ne bi blo treba debaterati. Smeti spodajo v koš, pa pika.



kriminalci pa v zapor Pomežik

in kak je stanje....hehe




v glovnen mi smo ostali pri ten ka more okoli športnih površin biti zadosti košov za smeti...to je to....na šoli pa za partizanon!



also:

Datum:
12. december 2009
Čas:
17:00 - 19:00
Kraj:
Ljutomer

Pridite na otvoritveno tekmo nove športne dvorane v Lotmerki in podprite edinega Prleškega prvoligaša na prvenstveni tekmi 1.Slo rokometne lige.
premierno v Lotmerki:

RK JERUZALEM ORMOŽ :CELJE Pivovarna Laško


Lotmeržani in Ormožani navijajmo in proslavimo fkuper športno pridobitev v Prlekiji!

Vsi združeni navijači Ultras Prlekija ( Ormožani in Lotmeržani) ki ste potrdili prihod na tekmo na fb se dobimo zaradi vejke gužve ENO URO PRED TEKMO pred dvorano,da fkuper nazdravimo pa gremo na to zgodovinsko tekmo!

Prosti vstop ! Navijaški pozdrav ORMOŽANI

Legionar petek, 4. december 2009 ob 15:45

Či se vrnemo k smeten; smet je leži vrčti v koš kak spraviti kriminalca v zapor. Primerjava je butasta, pa se opravičüvlen za izraz, ampak tak je. Sicer pa, keko opravičil boš še nejša zato ka te lehko smet namesto v koš vržeš mimo koša? Sploh pa, park je ne namenjeni temi, ke tan dela mularija. Taka sploh ne ven zake bi moga koš biti poleg vsake klopi.

Zvončica petek, 4. december 2009 ob 23:32

Če se vija greta "keri de kerega" ali kej....sta že malo dosadna s totimi smetmi....vsakši ma nekaj prav pa nekaj narobe. Pa amen s ten.

MILAN sobota, 5. december 2009 ob 08:05

Mislec tak je praf ženska je vudrla po mizi zej pa mir

Legionar sobota, 5. december 2009 ob 12:03

Zvončica je napisal/a:
Če se vija greta "keri de kerega" ali kej....sta že malo dosadna s totimi smetmi....vsakši ma nekaj prav pa nekaj narobe. Pa amen s ten.

To je tema o smeteh, pa či ti je dosadno, te pač ne sodelüj. Jaz tüdi ne sodelüjen v temah kere so mi dosadne. In ne ven v čen bi se lehko motja tisti ker provi ka je treba smeti metati v koš in v čem bi lehko prav meja tisti keri provi ka je prav či se mečejo mimo!

Keko ven je forum mesto za debato in na toten forumi je skoz tak, ka kda se vneme nekša debata, te bi mogli takoj fsi hejati debatirati pa začeti samo kimati eden drügemi. Ker dokič je fse na enen kulturnen nivoju pa brez žalitev, tečas ne ven v čen je problem!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.