MHA petek, 19. februar 2010 ob 10:52

Po drügih občinah so bol zaintereserani kak prinas. Tan mojo že načrte pa fse. Glovno ka je naša občina san na papiri... Ne ne ne

Zvončica petek, 19. februar 2010 ob 23:39

Ja ka do lehko rekli ka so bli ZA....pa ka ne blo nikšega odziva Slabo

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 23:52

Sen posla vsen okoliškin občinan vprašanja glede tega 20. januara, ka sen napisa te nekej člankov -> Očistimo Slovenijo. Od vseh sen doba odgovor v 2-3 dneh, z lotmerške občine sen odgovor doba 4. februara pa še to je blo samo, ka bodo pristopili pač. Tak kak sen eno stron nazej nalepa odgovor.
Od ostalih sen doba bole podrobno opisano, kak pa kej, z Razkrižja mi je župan posla celoten plan. V člankih vse lepo piše.

Zvončica sobota, 20. marec 2010 ob 00:16

Tak, malo sen rovala po spletni od tote delovno-čistilne akcije pa nejšla sledeče. ka je zbirališče za sodelujoče pri gimanziji pa še to:
DAN AKCIJE 17.4.2010
* Pridite na vaše zbirno mesto ob 9:00.
* Organizatorji vam bodo razložili, kako priti do odlagališč oziroma območij, ki jih boste čistili. Na zbirnih mestih boste dobili tudi rokavice in vrečke za čiščenje ter se odpravili do odlagališč. Odlagališča, ki jih boste čistili, bodo morda nekaj kilometrov oddaljena od zbirnega mesta, zato pridite s prevoznim sredstvom.
No, v glovnen se na jihovi stroni prijaviš ka misliš iti v akcijo (ka te vejo keko jih pride venda).....HEJDI ZEJ PA SE PRIJAVTE KA SPUCAMO MALO ....KA NEMO SAMO GUČALI O TEN KAK BI MOGLI.... Haha Alooo

Progress sobota, 20. marec 2010 ob 08:13

Tak pač je, eni se zavzemajo za čisto okolje, drüge še ne vejo kak se coj spraviti, mi na vesi nimamo kej pospravljati - no mogoče malo šibja in drv ob cesti...

Legionar sobota, 20. marec 2010 ob 10:03

Jas sen nigdor v živleji ne vrga niti enega papirčeka, niti nič to! podpiran akcijo pa vse to, sam za drügimi pa nen puca. A-A Ker de itak za por dni nazoj isto - na žalost.

MHA sobota, 20. marec 2010 ob 12:34

Čiglih de ze por dni naze tak, ali de fseeno te meje smeti v naravi.

Zvončica nedelja, 21. marec 2010 ob 00:04

Točno tak. Nasmeh Pa mogoče de keri od totih ke so metali smeti v naravo ša mimo pa de ga bor malo vest zapekla......pa mogoče glih zato nede več teko meta okoli sebe....zgledi vlečejo. Neje fora v ten ka bi se v čistilni akciji moga počütiti kak smetor, pač pa v ten ka delaš nekaj koristnega za skupno dobro. Stvari treba nejpret premeknoti v glovi, te pa gre.....Me zanimle če de se Makiaveli v akcijo sprava gda de tota akcija ali pa de osta samo pri palamudeji Hihihi

MHA torek, 23. marec 2010 ob 20:42

Ve sen zna, ka z naše občine nede nič. Nejč nemamo popisanih divjih odlagališč.

Občina popisovalca še nima. Če želite pomagati pri popisu in tako poskrbeti, da se tudi vaša občina znebi svojih odlagališč, se obrnite na popis@ocistimo.si. Pomagali vam bomo z napotki, materiali in vas podprli z vsemi močmi.

vir: geopedia.si

Legionar sreda, 24. marec 2010 ob 18:28

Zvončica je napisal/a:
Točno tak. Nasmeh Pa mogoče de keri od totih ke so metali smeti v naravo ša mimo pa de ga bor malo vest zapekla......pa mogoče glih zato nede več teko meta okoli sebe....zgledi vlečejo. Neje fora v ten ka bi se v čistilni akciji moga počütiti kak smetor, pač pa v ten ka delaš nekaj koristnega za skupno dobro. Stvari treba nejpret premeknoti v glovi, te pa gre.....Me zanimle če de se Makiaveli v akcijo sprava gda de tota akcija ali pa de osta samo pri palamudeji Hihihi

Točno tak; stvari treba v glovi premeknoti, zato mislin ka bi nejpred mogli na ten delati,či ne vse drügo nima vekega haska. Mislin pa, ka do lidje pred z hudobije smeti še bole na tista mesta metali, kera do se spucala! Hudi Lidje so čiduže bole hudobni, in dvomin ka bi koga vesta zapekla. Keri smeti meče v naravo, nima vesti, pa ga zato tüdi pečti nemre!!!

Progress četrtek, 25. marec 2010 ob 07:04

Najhuje mi je, ko vidim da kdor koli in karkoli odvrže v naravo, pa naj bo samo žvečilni...kje je zavest ljudi ?

MILAN četrtek, 25. marec 2010 ob 07:41

Hjooj prepomalen se lidje zavedajo kej delajo

Legionar četrtek, 25. marec 2010 ob 08:55

Vse toto pobiraje je dobra pa čudovita pa fejna gesta, pa ne ven ke še vse; ke čen povedati je to, ka so lidje 'žleht', pa do z hudobije dale metali smeti tan ge se to nejmeje lehko. In to zato, ker so bedoki, keri to delajo. Bedoka pa nemreš preobrnoti! Hudi

Jaz dostikrot bižin po tisti cesti od Cvena proti Pristavi, pa se tan eni 2 leti nazoj ob cesti lesene koše za smeti postavili, notri v koše pa dali plastične kunte, ka bi koše lehko proznili. Prvi den je vse stalo, drügi den kda pa sen beža mimo, pa so plastične kunte že vse pokrali, poleg košov pa so ležali küpi smeti! Evo, teko je liden do čiste narave pa takši odnos mojo! In tak de zej: smeti do pobrali, za den ali dvo de že nešče nekej pripela to pa fsipa na isto mesto, to si dobro zapunite! Hudec

Legionar petek, 14. maj 2010 ob 05:39

Ne ven kon nej to don, pa bon v temo o smeteh prpopa. No, pred por dnevi so upokojenci z bližnjega duma zgleja po divjo noč meli, pa so tak naredli s košon v parki...



Jernej petek, 14. maj 2010 ob 07:19

Mislec ...ges mislim ka mu mogli svojo temo odprti za to!
Vandalizem v Prlekiji ali Lotmerki.......
Sigdar več se to pojavla! Hm

MILAN petek, 14. maj 2010 ob 07:32

pri toti štoriji so krivci znoni. Mislecovi den je bila Frančka v avti pred parkon.Pa sta prišla dvo pokafca,mesto klop,senca pa mir.Vüra po osmi zaron. Eden potegne vün s taške liter JEGERMAJSTRA drügi pa KOKAKOLO PA KUPICE. Začela sta z veselin nazdrovlajon.

Zakej sta lahko v parki, zakej ob toti vüri,kdo v šolo,koga skrbi ke so deca. Venda mojo starše pa vičitele.
Potlan pa se vidi vandalizen.
Dobro ka sta samo pilo kak še bi bilo če bi mela igle.
Tüdi pri toti štoriji so krivci znoni. Tiho Tiho Tiho Hjooj

Progress petek, 14. maj 2010 ob 12:19

To še neje skoro nič, sen bija gnes v Rakičane pri bolnici na parkingi poleg zdravstvene, te bi moga videte ob pol osmih ka tan toti srednješolci delajo...Pa ne eden, za celi razred jih je bilo, pili, drli, papirov....pijača, noja neke se jih je ljubilo, oproščeno ! Ke so te tu profesori in okolica šole. Menda jim v šoli nič nemrejo, ker neso na šolskem dvorišču...

Pepek z brega petek, 14. maj 2010 ob 15:43

Mislec Mislec Mislec
Pri marsikeri štoriji so krifci znoni, pa se jin nič ne zgodi, ker so pač mojo imuniteto...
Angel ...lokalno seveda... Klanjam Klanjam

In tak se začne... kak kajer se nafči, ka si lehko marsikej privoščiš, či mo nekoga za soboj, keri bode poskrbja, ka de se fse zmelo pod tepih.... dere pa zrose, te pa ga tak več ne vrag ne loda...

Dejan petek, 14. maj 2010 ob 20:10

To te buje. Pa toti koš je pol metra v zemli. To še moreš volo meti, ka to vün prekopicneš. Pa nor poleg biti seveda.

To bi resen že mogli svojo temo o ten meti, tega je že teko, ka ne gre vsega prešteti. Tü je že bila nekša tema o vandalizmi v Lotmerki.

Legionar petek, 14. maj 2010 ob 20:15

Či je to ne nič, takak Progress piše, te pa ne ven, ke bi še mogli delati...V glovnen, jaz bi se pita ke pr vsen ten redarstvo dela, zake mamo redare, samo zato ka parkerne listeke dovlejo??? Mislec Keko ven so tüdi kazni za vandalizem pa tak dale...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.