vesna93 nedelja, 26. april 2009 ob 11:38

nwm, zake se vsi teko pritožüvlete.se pa če van ni za ite na monster truck, te pa ne ite, pa ne se te teko razburjati zarad vsopnine.kere bo štejo ite glejat, pa mu je to zanimivo, bo šo, pa pač plačo Pozdrav jas verjetno grem, bila sen že v ormože pa mi je blo svetovno, resen je vstopnina 15 €, samo se mi ne zdi to tak čuda Pijan Pomežik

erof nedelja, 26. april 2009 ob 13:08

To so meli tudi v tuši pri murski soboti na parkingi pa so vse okoli tovornjake pa plahte nastavili ka se nič ne vidlo,kaserajo vstopnino kelko ne vem malo že ne.
Če bi bilo k šenki predstava te bi to bilo negi na odprtem javno tak pa vse zabarikaderano dol.Očolar Pecikl
Če je 15€ te bolše iti na pico pa liter pa slatino pa še za sladoled ti ostaneGor Hjooj To ja

Dejan nedelja, 26. april 2009 ob 13:54

vesna93 je napisal/a:
nwm, zake se vsi teko pritožüvlete.se pa če van ni za ite na monster truck, te pa ne ite, pa ne se te teko razburjati zarad vsopnine.kere bo štejo ite glejat, pa mu je to zanimivo, bo šo, pa pač plačo Pozdrav jas verjetno grem, bila sen že v ormože pa mi je blo svetovno, resen je vstopnina 15 €, samo se mi ne zdi to tak čuda Pijan Pomežik

Sej pa se ne razburjamo teko Nasmeh Jas bi ša to pogledna, či ne bi blo vstopnine, tak kak sen na začetki tüdi misla ka bo. Moti me to, ka je po mesti malo morje plakatov pa nigi nič ne piše, keko je vstopnina, niti ne piše ka vstopnina sploh je. To je zavajanje Nasmeh

vesna93 nedelja, 26. april 2009 ob 14:36

Dejan je napisal/a:
vesna93 je napisal/a:
nwm, zake se vsi teko pritožüvlete.se pa če van ni za ite na monster truck, te pa ne ite, pa ne se te teko razburjati zarad vsopnine.kere bo štejo ite glejat, pa mu je to zanimivo, bo šo, pa pač plačo Pozdrav jas verjetno grem, bila sen že v ormože pa mi je blo svetovno, resen je vstopnina 15 €, samo se mi ne zdi to tak čuda Pijan Pomežik

Sej pa se ne razburjamo teko Nasmeh Jas bi ša to pogledna, či ne bi blo vstopnine, tak kak sen na začetki tüdi misla ka bo. Moti me to, ka je po mesti malo morje plakatov pa nigi nič ne piše, keko je vstopnina, niti ne piše ka vstopnina sploh je. To je zavajanje Nasmeh


to že ja, samo če je nekomi všeč to, toit avti pa to, te de šo, ne glede na to, keko je vstopnina, polek toga so toti lidje iz nemčije, pa potuvlejo po celen svete, tak da resen to ni za mene čuda.sej če nečete ite, ite na pico, pa se ne obremenuvlite več s ten.jas gren, tui če bi bla vstopnina 25 €.moreš gledati tui na to da so čuda dali v to da so si tote avte zrihtali pa to.resen pa bi lehko ovi kej napisali.samo jebi ga te zë, ne Ploskač Haha Veselko

vesna93 nedelja, 26. april 2009 ob 14:39

erof je napisal/a:
To so meli tudi v tuši pri murski soboti na parkingi pa so vse okoli tovornjake pa plahte nastavili ka se nič ne vidlo,kaserajo vstopnino kelko ne vem malo že ne.
Če bi bilo k šenki predstava te bi to bilo negi na odprtem javno tak pa vse zabarikaderano dol.Očolar Pecikl
Če je 15€ te bolše iti na pico pa liter pa slatino pa še za sladoled ti ostaneGor Hjooj To ja


te pa idi na pico pa na pir pa tak dale...Respekt nwm ke teko komplicirate, lidje Hjooj Heoa Pomežik Jajks

Dejan nedelja, 26. april 2009 ob 20:03

No, sen ša malo mimo dere je to blo pa je blo vse zagrajeno, tak ka se neje nič vidlo Nasmeh Eno por jih je lükalo skoz, keko se je vidlo, notri pa ne ven keko jih je blo.
To je blo samo na oven malen parkplaci za kebabon, niti ne tü pred Tušon, tak ka je blo to vse nekan stišjeno.
Gume pa so redno žjavili, kak se je kadilo Pecikl

MILAN nedelja, 26. april 2009 ob 20:35

Hjooj to je bilo nekej

Legionar nedelja, 26. april 2009 ob 20:41

vesna93 je napisal/a:
nwm, zake se vsi teko pritožüvlete.se pa če van ni za ite na monster truck, te pa ne ite, pa ne se te teko razburjati zarad vsopnine.kere bo štejo ite glejat, pa mu je to zanimivo, bo šo, pa pač plačo Pozdrav jas verjetno grem, bila sen že v ormože pa mi je blo svetovno, resen je vstopnina 15 €, samo se mi ne zdi to tak čuda Pijan PomežikŠto se razburja? Samo razprovlamo, do tega pa mamo valjda pravico, ali?

Nela nedelja, 26. april 2009 ob 20:45

In ke so te sploh lehko delali na toten malen placi? Sploh si ne predstovlan, kej bi si taksni xxl avti lehko tan zaceli, ce je blo to tu za kebabon. Mislec

Sicer pa je te vesna93 verjetno sla, pa nan nej malo pove.

prlek1825 nedelja, 26. april 2009 ob 21:59

hehe!
zej ste mi dali idejo samo škoda ke je že prekesno!
da bi se pred od ptujčanov pozanimo pa zazvedjo ke se gume tak kadijo te bi lehko v gasilskem društvi organizirali intervencijo al pa se zmenli z jimi ke jim nudimo požarno stražo pa bi lehko zabadav vidjo!

jaz osebno sem mejo takšo mnenje kda sem vidjo tote avte v ormoži se mi je vidlo zanimivo, potli kda pa sem čujo za stopnino pa mi je vse zabegnolo pa nema veze od kod godik so v glovnem so barabe!

če bi napisali keko je vstopnina bi čist drugo blo, zej pa mi je že tudi krivo ke smo ne z gasilci ta prileteli!

Makaveli ponedeljek, 27. april 2009 ob 03:01

vesna93 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
vesna93 je napisal/a:
nwm, zake se vsi teko pritožüvlete.se pa če van ni za ite na monster truck, te pa ne ite, pa ne se te teko razburjati zarad vsopnine.kere bo štejo ite glejat, pa mu je to zanimivo, bo šo, pa pač plačo Pozdrav jas verjetno grem, bila sen že v ormože pa mi je blo svetovno, resen je vstopnina 15 €, samo se mi ne zdi to tak čuda Pijan Pomežik

Sej pa se ne razburjamo teko Nasmeh Jas bi ša to pogledna, či ne bi blo vstopnine, tak kak sen na začetki tüdi misla ka bo. Moti me to, ka je po mesti malo morje plakatov pa nigi nič ne piše, keko je vstopnina, niti ne piše ka vstopnina sploh je. To je zavajanje Nasmeh


to že ja, samo če je nekomi všeč to, toit avti pa to, te de šo, ne glede na to, keko je vstopnina, polek toga so toti lidje iz nemčije, pa potuvlejo po celen svete, tak da resen to ni za mene čuda.sej če nečete ite, ite na pico, pa se ne obremenuvlite več s ten.jas gren, tui če bi bla vstopnina 25 €.moreš gledati tui na to da so čuda dali v to da so si tote avte zrihtali pa to.resen pa bi lehko ovi kej napisali.samo jebi ga te zë, ne Ploskač Haha Veselko



hehe..smehi...pa tota predstava neje vredna pol pizde vode...prvo kak prvo zavajajo folk...če bi bilo RES vredno teko kak je vstopnina te bi to pisalo na plakatih...ne pa ka je več plakatov po lotmerki kak je prebivalcov...te pa še na konci se vse dogaja na takšnen placi ka se jaz z piciklon komej obrnen....pa če so žjavili gume ka se je kadilo je to ne wau...si lehko vsaki vzeme avto pa žjovi gume z jin....če bi že res bija to neki monster truck show te bi trebalo biti v eni areni ka bi skokali prek po avtih pa delali ne ven kej...ne pa na 30X30 metersken parkirplaci...pa keko so zavzeti za svojo delo se že vidi v ten ka na plakatih piše truk namesto truck...hehe...papki eni so to.

MILAN ponedeljek, 27. april 2009 ob 07:45

Hjooj mene zanima keko je bilo lidi kerin se je to spločalo poglednoti
si vužgeš televizijo pa vidiš Boga in Marka
ne pa to v šibičini škotli-morti je to bilo tak zanimivo

vesna93 ponedeljek, 27. april 2009 ob 11:44

ja, resen sem šla včera in moram povedat da še nas je celo blo nekaj, meni je blo svetovno, malo se je vozo po 2 gumah, pa čez ognjene obroče, pa pol še je z onimadvema velkima monster truckoma povozo 2 stara avta pa še 4 ženske so se lehko enkrat kre njega pelale v onem normalnem avti po 2 gumah itd. jas sem se tui šla pelat, blo mi je svetovno...obožujem avte pa nasploh vse ke je povezano z njimi Haha pol še so delili plakate (ful velki plakati ) sicer so tui bli za plačat 3 €, pa še pol si lahko šo da se ti je oni kaj vozi tote avte (rene stey) podpiso na plakat, za podpis pa celo ni nič zaračuno Aplavz Hihihi to je to Hahaha Haha

MHA ponedeljek, 27. april 2009 ob 12:40

Aha, taka smo drügi nič ne zamüdili.Heoa

Makaveli ponedeljek, 27. april 2009 ob 14:34

vesna93 je napisal/a:
ja, resen sem šla včera in moram povedat da še nas je celo blo nekaj, meni je blo svetovno, malo se je vozo po 2 gumah, pa čez ognjene obroče, pa pol še je z onimadvema velkima monster truckoma povozo 2 stara avta pa še 4 ženske so se lehko enkrat kre njega pelale v onem normalnem avti po 2 gumah itd. jas sem se tui šla pelat, blo mi je svetovno...obožujem avte pa nasploh vse ke je povezano z njimi Haha pol še so delili plakate (ful velki plakati ) sicer so tui bli za plačat 3 €, pa še pol si lahko šo da se ti je oni kaj vozi tote avte (rene stey) podpiso na plakat, za podpis pa celo ni nič zaračuno Aplavz Hihihi to je to Hahaha Haha



jaz ne ven kak je tebi to wau...no ali vsak ma svoje veselje.slikati se je ne smelo notri al kak?

Legionar ponedeljek, 27. april 2009 ob 17:39

vesna93 je napisal/a:
ja, resen sem šla včera in moram povedat da še nas je celo blo nekaj, meni je blo svetovno, malo se je vozo po 2 gumah, pa čez ognjene obroče, pa pol še je z onimadvema velkima monster truckoma povozo 2 stara avta pa še 4 ženske so se lehko enkrat kre njega pelale v onem normalnem avti po 2 gumah itd. jas sem se tui šla pelat, blo mi je svetovno...obožujem avte pa nasploh vse ke je povezano z njimi Haha pol še so delili plakate (ful velki plakati ) sicer so tui bli za plačat 3 €, pa še pol si lahko šo da se ti je oni kaj vozi tote avte (rene stey) podpiso na plakat, za podpis pa celo ni nič zaračuno Aplavz Hihihi to je to Hahaha HahaZej še mi je bolj ne jasno ke je v vsen ten 'svetovnega'...

prlek1825 ponedeljek, 27. april 2009 ob 21:00

toti so provi ja, en teden pret kak so meli v ormoži šov so se z nevem kekimi kamp prikolicami stacionirali v ormoži, pa zej celi teden bili tu ki so meli šov v lotmerki, zej pa dale stojijo toti avti v ormoži ke so jih nazaj z lotmerka dopelali!

vesna93 ponedeljek, 27. april 2009 ob 21:18

Legionar je napisal/a:
vesna93 je napisal/a:
nwm, zake se vsi teko pritožüvlete.se pa če van ni za ite na monster truck, te pa ne ite, pa ne se te teko razburjati zarad vsopnine.kere bo štejo ite glejat, pa mu je to zanimivo, bo šo, pa pač plačo Pozdrav jas verjetno grem, bila sen že v ormože pa mi je blo svetovno, resen je vstopnina 15 €, samo se mi ne zdi to tak čuda Pijan PomežikŠto se razburja? Samo razprovlamo, do tega pa mamo valjda pravico, ali?


sej nisem rekla da nimate pravice razpravlati o tem, ampak nobenemu ni všeč to pa pride to bol tak kak da bi se vsi jezli, zake sploh so...sej veš : vsako tele ma svojo vesele Pozdrav brez zamere Jajks Kul Haha

vesna93 ponedeljek, 27. april 2009 ob 21:21

prlek1825 je napisal/a:
toti so provi ja, en teden pret kak so meli v ormoži šov so se z nevem kekimi kamp prikolicami stacionirali v ormoži, pa zej celi teden bili tu ki so meli šov v lotmerki, zej pa dale stojijo toti avti v ormoži ke so jih nazaj z lotmerka dopelali!

aia, nazej v ormož so jih dopelali?!Butl Hjooj hihi .... morti v loterki nimajo placa za kej tak velkega Haa No ja hec, hec Stisk

vesna93 ponedeljek, 27. april 2009 ob 21:24

Legionar je napisal/a:
vesna93 je napisal/a:
ja, resen sem šla včera in moram povedat da še nas je celo blo nekaj, meni je blo svetovno, malo se je vozo po 2 gumah, pa čez ognjene obroče, pa pol še je z onimadvema velkima monster truckoma povozo 2 stara avta pa še 4 ženske so se lehko enkrat kre njega pelale v onem normalnem avti po 2 gumah itd. jas sem se tui šla pelat, blo mi je svetovno...obožujem avte pa nasploh vse ke je povezano z njimi Haha pol še so delili plakate (ful velki plakati ) sicer so tui bli za plačat 3 €, pa še pol si lahko šo da se ti je oni kaj vozi tote avte (rene stey) podpiso na plakat, za podpis pa celo ni nič zaračuno Aplavz Hihihi to je to Hahaha HahaZej še mi je bolj ne jasno ke je v vsen ten 'svetovnega'...


ja, pa kak ti nej rečen ... meni se zdi to finta, da 'žjavijo' gume, pa se z velkimi po ta malih avtih vozijo pa to ... tui tebi je ziher kai všeč, če ti to ni všeč, pa ti je ke drugega ziher lepo, oziroma maš veselje do tistega Nasmeh Gor



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.