Legionar četrtek, 22. marec 2012 ob 08:47

Dejan je napisal/a:
Tüdi v Lotmerki de zej toto nedelo ob treh to opet. Vsaki drügi kandelaber je s ten polepleni.



Kda toto toblo vidin, te ne ven, či sen še v Sloveniji. Nič ne razmin, kej piše gor, pa zakoj
se gre. Toti organizator je niti teko ne dober, ka bi lepo v slovenščini napisa, za kej se gre,
pa ge pa tak dale. To je že prva stvor, ka me odbije. Drügo pa je to, ka se v totih dneh
guči o čiščenji Slovenije, pa o onesnaževanji pa tak dale...Tü pa do hrumeli zmogljivi motori,
ki do v lüft spüstili lepo količino svinca. Sploh pa ne ven, v čen je sploh fora totih glupih 'predstav'? S ten ka se nešče zapela prek dveh avtov? Mislec Pa ka polek fest brni pa ka se lomi pločevina? Po to lehko fsaki den vidimo malo dale fkrej, tan prek novega Imgrada, na
Surovini. Taka - enostavno mi je ne jasno ke je v ten zanimivega pa vredno ogleda.

zobl četrtek, 22. marec 2012 ob 09:06

Legioner,

hehehe ti bi v vsakem senu našel iglo Kul
Kak pa bi te ti preveda Monster truck show Nasmeh?
Fora totih glupih predstav je da narodu peneze vzemeš, tak kak fsakša predstava, tak pač gnes je, eni dobijo peneze od države ka snemlejo glupe filme s kerih nega nobene dodane vrednosti, drugi pa probovlejo narod napizditi z raznimi takšnimi stvarmi, razlika je edino ka toti ta zodji vložijo več truda ka nekoga pridobijoNasmeh

mucek19,

glede na to da sii reklamiral za neke abfal gostilne ko ne vejo nareti lignjov paniranih razne kupone s popusti, bi se vsaj vzdrzal neksnih glupih komentarjev.
Narod ki hoče iti glejat toti show, naj gre, pa če jin nede fajn pač nede, nekše v naprej zaključke delat je brezveze ,ker "fsake oči imajo svojega malarja" in ni nujno da nekaj kar je tebi brezveze je drugim enako.

mucek19 četrtek, 22. marec 2012 ob 10:44

zobl je napisal/a:
Legioner,

hehehe ti bi v vsakem senu našel iglo Kul
Kak pa bi te ti preveda Monster truck show Nasmeh?
Fora totih glupih predstav je da narodu peneze vzemeš, tak kak fsakša predstava, tak pač gnes je, eni dobijo peneze od države ka snemlejo glupe filme s kerih nega nobene dodane vrednosti, drugi pa probovlejo narod napizditi z raznimi takšnimi stvarmi, razlika je edino ka toti ta zodji vložijo več truda ka nekoga pridobijoNasmeh

mucek19,

glede na to da sii reklamiral za neke abfal gostilne ko ne vejo nareti lignjov paniranih razne kupone s popusti, bi se vsaj vzdrzal neksnih glupih komentarjev.
Narod ki hoče iti glejat toti show, naj gre, pa če jin nede fajn pač nede, nekše v naprej zaključke delat je brezveze ,ker "fsake oči imajo svojega malarja" in ni nujno da nekaj kar je tebi brezveze je drugim enako.



Ja glej jaz sem pač povedal svoje mnenje, da ljudje ne bodo tako razočarani kot so bili na Ptuju. V petek je odpadla predstva v soboto pa v nedeljo pa je bila. In sam sem bil v nedeljo in so bili vsi razočarani!

Kar se pa tiče strani s kuponi pa je druga zgodba.

Progress četrtek, 22. marec 2012 ob 13:59

Motor show za 15 €. Cena za enega je že visoka, kaj pa dvoje otrok in odrasli ? Za 50 € v nedeljskem popoldnevu si raje privoščim kaj bolj koristnega.

TUNČEK četrtek, 22. marec 2012 ob 15:04

Tüdi jas, se se za 50 € lehko že marsikej dobi! Hehe

Dejan četrtek, 22. marec 2012 ob 15:30

To pa še je "cassa", ka nede keri pozoba pločati Nasmeh

TUNČEK četrtek, 22. marec 2012 ob 18:33

Veka je tota kasa - najbrš prčaküvlejo dosta lidi. Pomežik

MHA četrtek, 22. marec 2012 ob 20:58

mucek19 je napisal/a:
Z tistin tovorjakom se dvakrat zapeljejo na 2 avtomobila in je konec predstave! Vsi ki boste šli gledat karte so drage:
odrasli 12€
otroci 10€
na Ptuju so tudi ponujali 50% popust na karte če si mel kupon!
Drugače pa predstava traja nekje 50 minut! Zato odsvetujem obisk!



50 minut, ka se dvakrat prek pela? Mislec

mucek19 četrtek, 22. marec 2012 ob 21:03

MHA no malo sem noro napisa misla sem reči, da na začetku predstavijo trike z avtomobilom približno 40 minut potem pavza v drugem delu pa majo 10 minut z tovornjakom in je konec!

MHA četrtek, 22. marec 2012 ob 21:06

A tak, fseeno nezanimivo Tako

mucek19 četrtek, 22. marec 2012 ob 21:14

Kasa je velika notri sedi ena gospodična ki prodaja karte na drugi strani v prostoru pa prodajajo kokice, sladkorno peno in poster (3€)

TUNČEK petek, 23. marec 2012 ob 10:09

"Podjetniki" pač !

Legionar petek, 23. marec 2012 ob 16:36

zobl je napisal/a:
Legioner,

hehehe ti bi v vsakem senu našel iglo Kul
Kak pa bi te ti preveda Monster truck show Nasmeh?
Fora totih glupih predstav je da narodu peneze vzemeš, tak kak fsakša predstava, tak pač gnes je, eni dobijo peneze od države ka snemlejo glupe filme s kerih nega nobene dodane vrednosti, drugi pa probovlejo narod napizditi z raznimi takšnimi stvarmi, razlika je edino ka toti ta zodji vložijo več truda ka nekoga pridobijoNasmeh



Kej misliš ka bon takoj leta gledat vsako glupost ke jo z Amerike prvlečejo ali kej? Hehe Monster truck pa se tudi ziher do ustrezno prevesti, pa tudi še tisto ostalo ke piše. Kak provin, komi paše nej pač gle zijat tote blesave tovorjoke pa še plačuvle za to. Jaz si mon
kej pametnešega za začeti, pa še košta me nič ne pa še korist mon od tega. Nasmeh

Zvončica ponedeljek, 26. marec 2012 ob 22:17

Totalna bedarija...pa ne razmin ka se to lehko sred Lotmerka godi!!!! V nedelo bi naj ljidje meli mir ...ne pa ka mo toto brneje celo popodne poslüšali. Totalna glupost...keri bog je to dovolja ???!!!! Hjooj

zobl ponedeljek, 26. marec 2012 ob 23:41

Zvončica je napisal/a:
Totalna bedarija...pa ne razmin ka se to lehko sred Lotmerka godi!!!! V nedelo bi naj ljidje meli mir ...ne pa ka mo toto brneje celo popodne poslüšali. Totalna glupost...keri bog je to dovolja ???!!!! Hjooj

Če so pol slovenije vudrili že doj z totin monster truck showom, ne vidim poante zakoj jin v lotmerki ne bi dovolili ? cej pa to je show ki je trajal mogoče kak je mucek napisa 50 minut, to ni celo popoldne Nasmeh

TUNČEK ponedeljek, 26. marec 2012 ob 23:55

Plac bi jin mogli dati negi vün z mesta, pa bi bilo dobro za fse. Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.