Jernej sreda, 9. september 2009 ob 23:21

Policej Pijunca ......me zanima kak bao?

MILAN četrtek, 10. september 2009 ob 07:17

Jaaa zakej pa ne morti pa bode ven pa je to bila dobra stvor negda

Legionar četrtek, 10. september 2009 ob 08:42

Ja, samo bomo vidli, či de se kej takšega sploh 'prijelo'. Jas upan, ka se bo. To ja

MHA ponedeljek, 21. september 2009 ob 12:25

Kak je ze s ten blo?

Dejan ponedeljek, 21. september 2009 ob 12:42

Pogledni slike -> Prleška brotva

MHA ponedeljek, 21. september 2009 ob 12:49

pa je prišlo ke lidi s tistin cugon z LJ?

Dejan ponedeljek, 21. september 2009 ob 12:56

Ja. 6 Hihihi Šokiran

Legionar ponedeljek, 21. september 2009 ob 13:18

SAmo keko vidin po slikah, je brž en tak slabo blo. Za začetek čist ok. Jaaa

MILAN ponedeljek, 21. september 2009 ob 17:38

To ja keri so bili provijo ka je bilo dobro

Pepek z brega ponedeljek, 21. september 2009 ob 17:58

Je bilo precik naroda...tak provijo

Ne ven pa, kak se je sploča toti cug. Loblančani so bole navajeni, pa rojši vidijo,
ka se Prleki s cugon v Loblano pripelamo, ka bi oni sen hodili. Dobro ti oni znojo,
ka Prleki nemo prišli proznih rok. Zato jih je sigdor prišlo teko na loblanski
kolodvor, ka so te malo Prleškega meseka papali, pa vinčeka pili - zapstoj seveda.

Jas sen s totoj praksoj konča.
Dvakrat sen bija tan... obakrat prnesa s soboj piti pa jesti, nazodjo pa so me pozobili povobiti na večerjo, kera bla tak plačena s strani sponzorof (Verjetno Prleških). Dere pa sen se nor nareda in fseeno ša na večerjo, so me fküper s ostaloj rajoj postavili v rezervni prostor, čiglih so nastopajoči (med jimi tüdi tota gospodična, ker ja na brotvi Prlekon nekšo visoko kulturo tolala s svojin inštrumenton), sideli polek visokih gostof, keri so se prišli mastit na lücke stroške.

Mene več tan vidli nedo, dokič se nedo za sto procentof obrnoli.

Kej pa se tiče Brotve... fundoši so položeni...trebalo de jo podpreti in iz je narediti osrednjo prireditef v cejti pred M.artinovin

Dejan ponedeljek, 21. september 2009 ob 18:09

Cuk je venda meja tri vagone, bija pa je prozen. Pa neke strašno lidi tüdi neje blo. Da gnes itak moreš fsakšega vlečti že nekan, či ga češ kon spraviti. Lidje so že preveč razvajeni.

Legionar ponedeljek, 21. september 2009 ob 20:10

Ja, razvajeni, pa tüdi veseliti se lidje več ne znojo takak negda. Takši cejti so... Žalosten

prlek1825 ponedeljek, 21. september 2009 ob 23:40

glede veselic je tak....lidje so skoz bol zasedeni pa nemajo cejta, eden izmed glovnih razlogov pa je ke če si ke spiješ te takoj hapsnejo! in je vsaki rejši doma kak kon gre!
jaz to vidim tudi po sebi, kon čen nekam vun ob vikendih siliti pa neke če piti tak nesmin če vozim, te pa se rejši v miri dol ležem pa na drgačne načine poveselim pa se poveselim ob drugih prilikah ki ne vozim!
neje lepo dvakrat delati izpita pa plačuvati kazni!

Zvončica ponedeljek, 21. september 2009 ob 23:51

Pozobili ste še na nekaj.....penez nega Kul

prlek1825 torek, 22. september 2009 ob 00:03

no to pa je tudi resen!
pa polek tega ke penez nega je vse vkup predrogo!
nekda je pivo blo pod 300tolarov zej ga pod 2evra težko dobiš, špricar je bijo pod 100tolarov zej ga pod 70centov težko dobiš, tak da je tudi na tem neke greš nekam na veselico pa trebaš lep kup penez ke se napiješ keri ma cilj, polek tega če greš z kolegi pa jih je malo več moreš krepko premisliti če moš zadosti penez sobom ke boš rundo pločo!

Dejan torek, 22. september 2009 ob 00:27

Sej ne treba ne ven kak na veko zaprovlati na takših feštah. Prideš teko pogledneš, ka podpereš lokalno sceno pa je to to Kul Pa ka vidiš kakše znonce, ka ti pijačo pločajo Hihihi
Ker po eni stroni se lidje bunijo, ka se nič ne dogaja, gda pa se kej godi pa nigi nikoga. Tak je vedno.

MILAN torek, 22. september 2009 ob 06:59

Mislec VAŽNO JE ČE SI POLEG

Legionar torek, 22. september 2009 ob 08:04

Pa tüdi tak hüdo še je ne, ka za kakši špricar nebi blo.

Dejan torek, 22. september 2009 ob 14:06

Ja gi pa ste te bili? Mislec Se mi pač vidi, ka sen nobenega od vos ne tan vida Neee

Pepek z brega torek, 22. september 2009 ob 14:16

Jas sen bija - samo sen ša še za svetlega dumu...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.