Legionar ponedeljek, 11. maj 2009 ob 22:18

Ta tema obravnava prispevek Ljutomerčan odhaja?

Žalostno, taka bole nemre biti.Ne ne ne S propadon Juge gre bržčas fse k vragi!

Zvončica torek, 12. maj 2009 ob 00:11

Ja seveda gre.....pret so toti vodilni mogli bole pomeje v svoj žep dovati pa več pokozati ka kej delajo. Zej pa si orink v žep bašejo pa jin je za vse drügo vseeno....da če eno zavirtijo jih že drügi stol v drügi firmi čoka.

Legionar torek, 12. maj 2009 ob 07:12

Jas samo čokan, kdo de se nekomu vtrgalo, pa de nekoga Strelec zavolo vseh totih svijarij...

Dejan torek, 12. maj 2009 ob 10:33

To so vse zavozili. Negda je ime Ljutomerčan nekej pomenilo, gnes pa je sinonim za čmigo. Pa reda nikšega nega, je bol vse po kavbojsko, ka se ne ve kdo pije pa gdo ploča.

MHA torek, 12. maj 2009 ob 15:24

Dejan je napisal/a:
To so vse zavozili.

Glih takak fse drüge firme po Lotmerki, na kunci pa tak opet nišče nede krif. Policej

MILAN torek, 12. maj 2009 ob 20:02

Hjooj Hjooj
krifci so znoni
-direktor po Žličari


poslanec pa župan Špindler
keri je doba mesto poslanca zato ka je fse spravja v lastništvo Slavičof

Slaviči totalni nesposobnerži pa nejnižji novi lidi keri so poskrbili ka je
firma šla v nič

celo tak nesposobnni ka niti za sebe neso nič pridobili
totin nemre nišče nič vzeri ka nemajo nič

Legionar torek, 12. maj 2009 ob 20:06

Fse vküp zaStrelec

Hud

Nela torek, 12. maj 2009 ob 22:39

Vse v toten nasen Lotmerki ide po globaje........samo trgovine ne. Mislec

Legionar sreda, 13. maj 2009 ob 08:43

Ja, samo či de to fse vküp propalo, večina firm kere še so v Lotmerki, te ne ven što de hoda v tote trgovine...

kobreti sreda, 13. maj 2009 ob 09:33

Res škoda in sramota za občino, ka pisti vse skup ka gre k vragi, kaj de se te zaj še z goricami zgodilo, bodo jih enostavno doj zapistili, keri bode te to kda sveta obnovla pa sohe vun pipa?? Podobno me spomija na Mip pa Pomurko,enostavno zaprejo pa nikomi nič, še najbole pa to ka je za to nobeden ne odgovoren.Kak je zapisano v naslovnici ka so se trudili, ka bi laufalo, samo očitno premalo pa ne na proven mesti.

kobreti sreda, 13. maj 2009 ob 09:39

No pa še en citat iz Večera se mi zdi bole tak na pisani
"Kleti od Gornje Radgone do Ptuja so se vzpele in s trezno glavo lastnikov nekako uspele zakorakati iz rdečih številk. Zdaj poslujejo za razliko od ljutomerske kleti s pozitivnimi številkami."
Seveda se je Radgonska klet lehko vun potegnila, na račun naših žülof, kda sen doba za grozdje, neko smešno ceno, pa še tisto so mi potlan plačevali celo leto na obroke ali pa še duže, kak leto dni. Zaj pa je gotovo sen reka, prodan privat, ali sprešan, ali pa naj rajši gori zagnili kak pa še enkrat jin prodati grozdje.

Dejan sreda, 13. maj 2009 ob 10:46

Sej propalo to verjetno nede, samo ime Ljutomerčan de šlo na smetišče zgodovine. Ime Jeruzalemčan de tisto, ki de šlo na trg.

Legionar sreda, 13. maj 2009 ob 11:41

kobreti je napisal/a:
No pa še en citat iz Večera se mi zdi bole tak na pisani
"Kleti od Gornje Radgone do Ptuja so se vzpele in s trezno glavo lastnikov nekako uspele zakorakati iz rdečih številk. Zdaj poslujejo za razliko od ljutomerske kleti s pozitivnimi številkami."
Seveda se je Radgonska klet lehko vun potegnila, na račun naših žülof, kda sen doba za grozdje, neko smešno ceno, pa še tisto so mi potlan plačevali celo leto na obroke ali pa še duže, kak leto dni. Zaj pa je gotovo sen reka, prodan privat, ali sprešan, ali pa naj rajši gori zagnili kak pa še enkrat jin prodati grozdje.
Evo vidiš, to pa je kapitalizem in to smo šteli meti; cene določa trg, se provi odkupovalci v toten primeri. Či pa se kej zbuniš, te pa ti venda rečejo "te pa nekomi drügemi odej".

MILAN sreda, 13. maj 2009 ob 20:13

Hjooj zej je Ljutomerčan na tleh sigurno bode pomalen začeja dobivati
nazej nekej slovesa ka do novi virti bole sposobno pelali toto dragoceno
vinsko povest.

Legionar četrtek, 14. maj 2009 ob 08:35

MILAN je napisal/a:
Hjooj zej je Ljutomerčan na tleh sigurno bode pomalen začeja dobivati
nazej nekej slovesa ka do novi virti bole sposobno pelali toto dragoceno
vinsko povest.
Hehe, ke do toti novi virt prnesli, to mo še vidli. Jaz ne bi hvolja nekej že pred kak je potrebno.Pomežik

MILAN četrtek, 14. maj 2009 ob 09:00

Hjooj daleč od toga ka bi hvolja
venda drgačik ne gre kak ka se začne obračeti

če so lidje dali svoje peneze v to bodo sigurno
bojši virti kak ovi keri so to dobili za šejnk

Zvončica četrtek, 14. maj 2009 ob 22:24

Točno tak kak si reka Milan. Klet je že itak v temi pa slabše nemre biti. Če pa s svojega žepa pločaš pa že moreš meti nekšo vizijo o ten ka boš s küplenin dela - sploh v takši situaciji

Legionar četrtek, 14. maj 2009 ob 22:38

Mah, jaz več v nič to ne vervlen. Skoz pričaküjemo nekej dobrega, te pa izkože ka je novo še slabše od storega. Glede na vse ke so godi gnes den, človik upravičeno zgübla vüpaje...

Zvončica sreda, 9. september 2009 ob 22:49

Ne ga biksati......toga pa že strašno dugo neje bilo. Ploskač



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.