MHA torek, 9. junij 2009 ob 16:55

Se strinjan z Legionaron, Lotmerk bi mogo meti še dale hotel. Kak pa ke v Bonovcih, kak tan mojo ke prenočišča?

Legionar torek, 9. junij 2009 ob 17:42

keko jaz ven jih mojo,ja.

Zvončica torek, 9. junij 2009 ob 23:03

Pa cene tüdi....Preša

Dejan torek, 9. junij 2009 ob 23:49

Tan majo hiše pa mali hotel Sončna hiša. Cene pa so "poštene". Pa Bonovci so veki turistični krej, tan morejo meti to pošlihtano Nasmeh

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 02:30

Sen pret gleja ponovitef poročil na TV Pika, pa so med reklamami kozali toplice f Pürgi, pa lotmerški hotel, kak je obnovleni, ka mojo gostinsko ponudbo, sobe je kozalo, pa Lotmerk. So še napiseli telefonsko, na keri sprejemajo rezervacije.

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 20:46

Od ke se je hotel zaprja majo nonstop nekše fešte tan. Včera so žurali na veko, gnes je opet nekša fešta notri Pijunca

Nela sobota, 13. junij 2009 ob 21:38

Ja jaz sem cula, da se mojo za celi mesec gostuvaja rezerverana, kej pa je vcera blo pa pite boga. Hehe

Zvončica sobota, 13. junij 2009 ob 23:43

Pa gnes po mojo fešto....ve se zej vidi ka je ne bija problem v rentabilnosti hotela----pač pa je nekaj drügega v ozadji....če pa so med tjednon od domačinov premalo skšeftali pa so si sami krivi ka so se ne znali (šteli) potrüditi pa bole prijazno migati....resen me zanimle ka de s tega grotalo.....za koga se cena znižovle ka de te to küpja...

Legionar petek, 24. julij 2009 ob 22:03

Je pa smešno, pa žalostno obenen, ka či se večer pošpanciraš mimo zaprtega hotela, vidiš ka še skoz gori veka tobla z napison HOTEL JERUZALEM, pa tüdi tista ge piše RECEPCIJA. Hihihi Nejč teko se ne potrüdijo ka bi to vgasnoli.

Dejan petek, 24. julij 2009 ob 22:05

Nek se vidi razkoš Hjooj

Makaveli petek, 24. julij 2009 ob 22:58

jaz sen zodjič večer ša mimo hotela pa je v eni sobi svetila luč večer Policej

Legionar petek, 24. julij 2009 ob 23:01

Mogoče je bija što od bivših zaposlenih tan ali pa od kakših šefov, si je kakšno zabavo prvoščja...Vrag smejun

MILAN sobota, 25. julij 2009 ob 07:30

Hjooj ali pa mojo vragovje nočni sestanek

Tunč sobota, 25. julij 2009 ob 19:20

Sen gnes čuja ka sta se pojavila dva kupca za hotel. Tak da de venda hotel pomalen odprja svoja vrata.

Lili sobota, 25. julij 2009 ob 20:05

Pozdravljeni!Sem iz primorske in Hotel Jeruzalem mi je kar dobro znan saj v njem sem preplesala in žurala vsa moja najstniška leta.Bilo je enkratno in dobra muzika.Upam,da ga bodo spet odprli in da bo veselo in družabno kot takratVeselko Papa

MILAN nedelja, 26. julij 2009 ob 07:28

Hjooj seveda bo veselo samo naj odprejo

Jernej nedelja, 26. julij 2009 ob 12:56

MILAN je napisal/a:
Hjooj seveda bo veselo samo naj odprejo

Alooo Samo hitro! Da z Manuelov in malov Majov še šetama po Lotmerki toristi me že pitajo, kje lejko prespijo Lotmerki? Pa gli sezoni so zaprli! Hjooj

Na zadnje urejal: Jernej, dne: nedelja, 26. julij 2009 ob 13:03

Legionar nedelja, 26. julij 2009 ob 17:22

Kak sen že reka: mesto brez hotela je nikšo mesto ne.Ne ne ne

erof ponedeljek, 27. julij 2009 ob 11:03

Za sejem de hotel delno odpret,te pa se guči ka sta dva pacinta zaitereserana M pa še eden privatnik ki že ma oštarijoP.Drugo pa je to ka s totimi delavci kej so bili nemajo neti odločb še za premestitev če glih so na drugem delovnem mesti,pa še druge bedarije ka se tam dogajajo.Što pa de v resnici še to dol zapravjo kej še je ostalo pa se neve točno,namigi so za bolši jutri a v to gnesden nemreš preveč vervati.Najem pa bi nej bil med 6-7 tisoč € na mesec,kak pa vsi vemo kuhjo morejo renoverati če čejo hrano meti ker kak dugo de še odprta bo te pa je nede možno odpreti ka more biti to vse po novih standarih nareta.Jočeeem Mislec Pisk

HOTEL JERUZALEM

Ljutomer Hotel Jeruzalem***

Na zadnje urejal: erof, dne: ponedeljek, 27. julij 2009 ob 11:14

Legionar ponedeljek, 27. julij 2009 ob 14:27

Sapa so hotel od znotra por let nazoj renoverali, pa so te kühje ne?



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.