MHA ponedeljek, 9. november 2009 ob 17:16

Dejan je napisal/a:
Sej restavracija je odprta že 1 mesec. Vse ostalo pa bi tüdi že nej bilo. Samo ne ven, či je.

Ja jas sen čüja ka bi prenočišča že tüdi bla.

Nela ponedeljek, 9. november 2009 ob 17:22

MHA je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Sej restavracija je odprta že 1 mesec. Vse ostalo pa bi tüdi že nej bilo. Samo ne ven, či je.

Ja jas sen čüja ka bi prenočišča že tüdi bla.


Vse bo! To ja

Makaveli ponedeljek, 9. november 2009 ob 20:19

vse že dela...sobe se tudi lehko že vzemejo...so zaj bli dijaki iz tujih držav v hoteli ko so bli na izmenjavi tu v lotmerki...

Dejan nedelja, 24. januar 2010 ob 18:07

Gnes sen bija v hoteli na nedelsken kosili, ka sen meja nekši kupon. Je bilo kar dobro.

Pa nekej slik:

MILAN ponedeljek, 25. januar 2010 ob 07:04

Mislec Lepo ka hotel dela dale

Legionar ponedeljek, 25. januar 2010 ob 17:40

Jap, resen je to za pozdraviti. Hotel v mesti more biti, mesto brez hotela je takak špricar brez vina. Hihihi No ne ven či sen da glih dobro primerjavo, ali ok. Jaz vüpan samo , ka ga nedo opet v bližnji prihodnosti doj zaprli. Pa ka de fse to malo bojše zglejalo kak pred, pod prejšnjin lastnikon oz. upravljalcon!

Jernej sobota, 12. februar 2011 ob 18:33

Naprej http://www.hotel-jeruzalem.si/

...gnes san prvič vido ka majo svojo spletno stran! Mislec

misekovi sobota, 12. februar 2011 ob 19:01

Ja v krotkem bodo še meli fantastične tortice iz
http://tovarnica-sladkosti.si/
uh kume že čokan

Ivek sobota, 12. februar 2011 ob 20:18

Spletna stron. Jezikovno bi jo trebalo zrihtati. Či se dene v nekši jezik, te mora fse biti f ten, ne pa naspol.
Drgačik je ponudba dobra, pa cene so tüdi ne visoke. Morti, de še neke grotalo ot hotela.

Dejan sobota, 12. februar 2011 ob 21:16

Jernej je napisal/a:
Naprej http://www.hotel-jeruzalem.si/

...gnes san prvič vido ka majo svojo spletno stran! Mislec


To maš že vsej leto pa pol tü objovleno -> http://www.prlekija-on.net/turizem-v-prlekiji/88/hoteli/927/hotel-jeruzalem-ljutomer.html

TUNČEK nedelja, 13. februar 2011 ob 18:12

To kakšna je ponüdba in postrežba, vi bole vete ot mene, ke ste pač tan duma. Za spletno stron pa bi reka, da je malo preskromna in preveč klišejska. Pomežik

Legionar nedelja, 13. februar 2011 ob 18:35

Jaz sen že o ten nekej pisa loni oktobra, či ne motin. Teme pa več ne nejden, si jo zbrisa Dejan? Mislec

V glovnen, s hotelon sen jaz za lep cejt oprava. Malokdo gren kon jest, pa še te bi rad dobro ja, to kapa smo oktobra loni z mojimi gosti s Hrvaške, ki sen jih gna to jest tan dobili, pa je ne podobno ne jestvini, pa ne postrežbi. Taka, mene tak nedo tak hitro vidli, dokič de tak. A-A

Pa tüdi nekšemi resnemi odnosi je to ne podobno. Ke si misli en gost, keri pride sred noči, pa vidi napis na vrotih, ka more po telefoni pozvati nočnega receptora? Venda ne kej lepega... Hehe

TUNČEK nedelja, 13. februar 2011 ob 19:29

Keko sen jas hoda po sveti, je v malih hotelih tak, da receptori ponoči spijo, samo, ke ga pozoveš po telefoni, se mi ne zdi normalno. F sveti mu pač pozvoniš, se hitro zbüdi in pride otpret.
Jaaa

Makaveli nedelja, 13. februar 2011 ob 20:14

Legionar je napisal/a:
Jaz sen že o ten nekej pisa loni oktobra, či ne motin. Teme pa več ne nejden, si jo zbrisa Dejan? Mislec

V glovnen, s hotelon sen jaz za lep cejt oprava. Malokdo gren kon jest, pa še te bi rad dobro ja, to kapa smo oktobra loni z mojimi gosti s Hrvaške, ki sen jih gna to jest tan dobili, pa je ne podobno ne jestvini, pa ne postrežbi. Taka, mene tak nedo tak hitro vidli, dokič de tak. A-A

Pa tüdi nekšemi resnemi odnosi je to ne podobno. Ke si misli en gost, keri pride sred noči, pa vidi napis na vrotih, ka more po telefoni pozvati nočnega receptora? Venda ne kej lepega... Hehe




saj pa to je v večini manjših hotelov v manjših mestih tak....isto v hoteli ormož ko je napis gori ka morejo pozvati cifro te pa en iz varnosti pride z nven od kot odklenit.


v totih hotelih je čez den že malo dela ke de še te le večer. škoda penez. toti hoteli tak večinoma živijo od rezervacij...dvomin ka tu puno lidi pride na blef ja jaz bon tu spa 3 dni.

Legionar nedelja, 13. februar 2011 ob 20:18

Negda je toga ne bilo...Vseeno je to malo neugodno. Za mene kak gosta bi blo malo tak-tak, či bi moga negi receptora okoli zazovati. Kapa či se mi slučejno telefon sprozni? Hehe

TUNČEK nedelja, 13. februar 2011 ob 20:47

Legionar je napisal/a:
Negda je toga ne bilo...Vseeno je to malo neugodno. Za mene kak gosta bi blo malo tak-tak, či bi moga negi receptora okoli zazovati. Kapa či se mi slučejno telefon sprozni? Hehe


Drogi moj Legionor, s seboj je za toke primere treba nositi dvo telefona ! Ge pa živiš - mogoče v Lotmerki, tan pač nücaš za receptora pozvati dvo telefona. In prafzapraf, če živiš v Lotmerki tak ne nücaš ponoči hotela - razen če te žena ali partnerka ne natira ot hiše... Hahaha Hahaha Hahaha Jaaa

Legionar ponedeljek, 14. februar 2011 ob 08:30

Pred kak prideš do totega receptora, je že noči kunec.

TUNČEK ponedeljek, 14. februar 2011 ob 09:07

Kak to, se je ne dežuren na Dunaji ali ge daleč indi !? Hihihi

Legionar ponedeljek, 14. februar 2011 ob 09:10

Lehko pa ka je en receptor za Ormož pa za Lotmerk. Tepa traja ka pride z Ormoža sen al pa obratno. Hihihi

TUNČEK ponedeljek, 14. februar 2011 ob 09:22

To je gospodarno. In, če še hodi peš, je resen, da ga je treba dugo čakati. Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.