rok000 sobota, 13. junij 2009 ob 10:31

Ta tema obravnava prispevek Z glasbo skozi film

Jaz sem bija lepo je blo!

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 10:59

Ja fejn je blo, še več takših prireditev bi trg nüca, ka bi malo zaživja.

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 15:25

Škoda ka sen zamüdja. Kekih je te to blo?

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 16:49

To je blo ob 19:30. Spremlej napovednik pa boš na tekočen Hihihi

Pa še ena fora je tü bila. Sposodili so si stole od ŠIM-a pa so jin ovi tan šteli zaračünati 60 centov na stol Hehe To ti je skrb za lokalni razvoj pa dogajanje na domoči sceni Hjooj Pfuj, šalabejzeri Kozlam

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 17:46

Moga bi nekši napovednik nareti, ka bi ti na naslovni stroni pokozalo nasledni dogodek, keri de priša.

Eh... Čüdno ka še te ne vstopnine blo. Hjooj Ze do te za stol račünali. Butl

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 17:50

To so organizatoron šteli zaračünati, ka so si lehko stole sposodili. Vači pa je za prireditev fsakši lehko da prostovolne prispevke, kar je seveda vredi, ker si orkester zaslüži, ka nekej dobijo.

MHA sobota, 13. junij 2009 ob 17:53

Aha, škrtovijaki eni. Pleh muziko sen že od nekda rad poslüša. To ja Škoda ka sen zamüda.

Nela sobota, 13. junij 2009 ob 22:05

To kej je ze v Lotmerki blo je super, da bi se le vec blo, samo to kej stejen ka so steli racunati stole, pa je sramota. Haa

Meni je to zelo fejn poslusati, prek tv-ja ne, tisto mi bv, samo v zivo pa je res lepo. To ja

Na zadnje urejal: Nela, dne: sobota, 13. junij 2009 ob 22:08

Nela sobota, 13. junij 2009 ob 22:15

Zej sem slike poglednila, skoda da se vec lidi ne prislo to poslusat, sicer so stoli bli spopujeni, samo skoda, ka so to zamudili. Jaz bi ziher sla, ce bi duma bila. Jaaa

Na zadnje urejal: Nela, dne: sobota, 13. junij 2009 ob 22:16

Dejan sobota, 13. junij 2009 ob 22:28

Prva vrsta stolov je bila prozna. Tan je blo rezerverano pa je blo namenjeno za tote občinske glavore. Samo je očitno ne noben priša al pa so gi odzaja bili. Jurša je seda v zodji vrsti, tan na por slikah se tüdi vidi.

Zvončica sobota, 13. junij 2009 ob 23:39

Se je na Cveni zamüdja.....je pa to fčistark vredi ka plehbanda špila na trgi...ka mojo tradicijo pa so tak ali tak edinio ka so se vsa leta od ustanovitve do gnesden obdržali pa fejn delajo....Aplavz

Dejan nedelja, 14. junij 2009 ob 20:54

Opet ga je neke zadržalo Hihihi Včera so meli obletnico osnovne šole pa je moj atek sošolec bija s totimi, Jurša, podžupan Slokan pa Blagovič a.k.a Segrap, ... pa so baje vsi bili samo Jurša neje blo, da se je pre v Cezajovcih na gasilski fešti zadrža Hihihi Je blo preveč špricarov na šanki Pijunca

MHA nedelja, 14. junij 2009 ob 22:06

Večkrot nej naredijo takše koncerte na ploci, pa nej malo več reklame za to naredijo. Pisk

Dejan nedelja, 14. junij 2009 ob 22:30

Pri nas je večina tak s totimi prireditvami, ka praf moreš iskati, gi se kej dogaja. Na občinski stroni itak nič nimajo nigdor objovleno, po mesti pa tudi plakat al 2 visita. Se mi zdi, ka so fčosih prireditve bol prozne kak ne zaradi tega, da lidje sploh ne vejo, ka se kej dogaja. V zodjen cejti je kar dosti dogajanja na trgi, samo nigdor nekše gužve.

MHA ponedeljek, 15. junij 2009 ob 11:22

Dere pa so volitve, te pa je celi Lotmerk sprelepleni pa zobešeni.

Legionar ponedeljek, 15. junij 2009 ob 11:59

Dejan je napisal/a:


Pa še ena fora je tü bila. Sposodili so si stole od ŠIM-a pa so jin ovi tan šteli zaračünati 60 centov na stol Hehe To ti je skrb za lokalni razvoj pa dogajanje na domoči sceni Hjooj Pfuj, šalabejzeri Kozlam
Sramota. To pa je pregovorna slovenska -ne ven kak bi reka- nevoščjivost ali kej takšega...Hud

Drgačik pa či glih sen ne bija tü pa sen ne moga na prireditev, čestitke orkestri!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.