Geti torek, 14. julij 2009 ob 10:08

Ta tema obravnava prispevek Podelitev spričeval maturantom

Toti trg pa ob tkšnih prireditvajh kar lepo vun spodne!
Lep dogodek in dosti dijakov, v naših časih smo dva razreda na letnik kumaj skup spravili, od tedanjih prof. jih je še samo ene par, pa tončka, ja pa pevski zbor smo meli, klub temi ka nas je bilo dosti meje.Ploskač

Dejan torek, 14. julij 2009 ob 11:50

Dere smo mi maturirali so nan spričevala potolali v razredi pa je v petih minutah blo vsega gotovo Nasmeh Zej pa majo že takše ceremonije, kak da bi državni praznik bija Hihihi Mislec
Da de le kakši hasek s tote mladine.

MILAN torek, 14. julij 2009 ob 12:48

Hjooj ven pa smo jin mi zgled tak ka bodo mlodi še provi samo morejo malo počakati

prlek1825 torek, 14. julij 2009 ob 12:51

jaz pa sem prešji teden zazvedjo rezultate, ke smo poklicna matura meli en teden pret!
pa morem reči ke sem tudi uspešno naredjo, caramunij pa tudi nekših vejkih nesmo meli, ravnatel je sicer bijo polek pa himno smo na začetki meli to pa je tudi vse!

Legionar torek, 14. julij 2009 ob 20:03

No, meni se je tota podelitev zdela kar ok. Lotmerk bi nej bija nekšo kulturno mesto, pa mi ena takša stvor dosti bole kulturno pa zrelo vün spodne, kak pa tista četvorka, kdo je fse sküp ena sama veka pijonščina pa fse zasvinjono do amena. Taka - ceremonija gor ali dol, kek sen vida je stvor zglejala zlo fejn in Glovni trg, či ga že momo, bi mogli iskoristiti večkrot v takšna pa podobne namene!To ja

MILAN torek, 14. julij 2009 ob 21:13

To ja pogledna sen slike pa sen veseli ka se nekej lepega zgodi na ploci
to je za na plac pa teko veselih lidi je lepo viditi.Sigurno so takši dogodki dobrodošli
pa plac si to zaslüži

čestitke

Dejan torek, 14. julij 2009 ob 21:43

Legionar je napisal/a:
No, meni se je tota podelitev zdela kar ok. Lotmerk bi nej bija nekšo kulturno mesto, pa mi ena takša stvor dosti bole kulturno pa zrelo vün spodne, kak pa tista četvorka, kdo je fse sküp ena sama veka pijonščina pa fse zasvinjono do amena. Taka - ceremonija gor ali dol, kek sen vida je stvor zglejala zlo fejn in Glovni trg, či ga že momo, bi mogli iskoristiti večkrot v takšna pa podobne namene!To ja

Gda si te ti folga viditi, kak je tota prireditev fejn bila, či pa si dve minuti pa pol tan bija? Hihihi
Razen či si potli ša nazej, gi so fse oštarije zaprte ble Jajks

Vači pa vredi, se fsej nekej dogaja v mesti. Sen ša malo pret tan skoz pa žive düše nigi. Mesto duhov.

Legionar torek, 14. julij 2009 ob 22:54

Dejan je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
No, meni se je tota podelitev zdela kar ok. Lotmerk bi nej bija nekšo kulturno mesto, pa mi ena takša stvor dosti bole kulturno pa zrelo vün spodne, kak pa tista četvorka, kdo je fse sküp ena sama veka pijonščina pa fse zasvinjono do amena. Taka - ceremonija gor ali dol, kek sen vida je stvor zglejala zlo fejn in Glovni trg, či ga že momo, bi mogli iskoristiti večkrot v takšna pa podobne namene!To ja

Gda si te ti folga viditi, kak je tota prireditev fejn bila, či pa si dve minuti pa pol tan bija? Hihihi
Razen či si potli ša nazej, gi so fse oštarije zaprte ble Jajks

Vači pa vredi, se fsej nekej dogaja v mesti. Sen ša malo pret tan skoz pa žive düše nigi. Mesto duhov.
Keko sen vida, sen zadosti vida. Nigi sen ne napisa, ka me je prireditev pritegnola, provin samo, ka je fse sküp blo viditi kar ok, kulturno, lepo nareto pa tak dale...In takših prireditev se fali ali pa bi jih lehko blo še več.

Zvončica sreda, 15. julij 2009 ob 17:00

Hja, tote podelitve kopirajo pa amerišken sistemi....pa to sploh ne slaba stvor. Bilo kak bilo, deca so se trüdili, sploh tisti zloti maturantje, pa je prav ka se jih malo ekstra jemle ne?Maturant Pa keko sen vidla "predvaje" (da sen glih z mojo malo Emo šetala tan) so v glovnen mlodi meli vse točke prek, moji Emi so se najbole dopadnoli trubačiHaha .....je pa vizuelno celi prireditveni prostor lep zgledna. Škoda ka se vsakši večer nekaj ne dogaja....ve to ne pomeni ka bi trebalo do zaranega galamiti...lehko bi kakši simfonični v mali zasedbi špila, ali pa kakši prleški kantavtori, pa neuveljavljeni ansambli ipd.,pa kakša predstava na prosten ne bi bila slaba...vsakši vešer dve 'tri vüre kulture pa bi bilo.Juhuhu

MHA četrtek, 16. julij 2009 ob 09:50

Jas tüdi provin, če momo že takši ploc, te ga nej iskoristijo čin večkrot. Ko sen jas maturera, me nejč v šoli ne blo, da sen bija te v tujini - "službeno"

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.